altın fiyatı ne zaman düşer?

Carrie

KK Cumhuriyeti Başganı
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2009
18.530
1.706
günaydın arkadaşlar
birisinin bana borcu var, altın verniştim ona, şimdide fiyat biraz düşsün öyle alıp geri verecem sana diyor.
sizce altın almak için en uygun dönem ne zaman?

kuzum altın düşmez sanmıyorum yılbaşındada tavan yapacağı söyleniyor....sen sevgiline vermeştin sanırım ..o arkadaşsın yanılmıyosam..

Konu içeriği nedeniyle "Ekonomi,finans,borsa" başlığına taşındı.

yok sevgilime vermemiştim ben, kayınıma vermiştim :)

yok sevgilime vermemiştim ben, kayınıma vermiştim :)

pardon canım kusura bakma ..öyle bi konu vardıda ondan dedim..bu altınlar alınıyo ne hikmetse birdaha geri gelmiyo...
benimde alacağım var akrabamızdaN 4 YIL OLDU HALA SES YOK İSTİYORUZ BİZDEN ÜZTÜN ÇIKIYO...VERMEZSEDE HELAL ETMEM DİYORUM..
MADEM ÖDEYEMEYECEKSİN NE DİYE ALIRSIN..SONUÇTA HERKESİN İHTİYACI VAR ..:KK47:

kasımın ortasından sonra yükşelişe geçer diyorlar ayrıca şuanda ons zaten yükseliyor ama fiyatlara henüz yansımadı çünkü politikalar gereği dolar düşüyor buda altın fiyatlarının yükselmesini engelliyor fakat dünyadaki fiyatlarda bir artış var belki bu bir iki hafta içerisinde düşebilir bayram nedeniyle insanların nakiıt ihtiyacı oalcak ve bozuracaklar buda fiyatın biraz düşmesine sebeb olur ama bu düşüş öyle çok büyük olmaz yani 650 den aşağı bir cumhruyet göremeyiz şuanda sordum 670 dedi kuyumcu ve altın yılda % 20 ile 30 arasında kazandıran yatırım

sen ne kadar altın vermiştin ?

pardon canım kusura bakma ..öyle bi konu vardıda ondan dedim..bu altınlar alınıyo ne hikmetse birdaha geri gelmiyo...
benimde alacağım var akrabamızdaN 4 YIL OLDU HALA SES YOK İSTİYORUZ BİZDEN ÜZTÜN ÇIKIYO...VERMEZSEDE HELAL ETMEM DİYORUM..
MADEM ÖDEYEMEYECEKSİN NE DİYE ALIRSIN..SONUÇTA HERKESİN İHTİYACI VAR ..:KK47:

bizdede 3 yıl oldu vereli :2:

kasımın ortasından sonra yükşelişe geçer diyorlar ayrıca şuanda ons zaten yükseliyor ama fiyatlara henüz yansımadı çünkü politikalar gereği dolar düşüyor buda altın fiyatlarının yükselmesini engelliyor fakat dünyadaki fiyatlarda bir artış var belki bu bir iki hafta içerisinde düşebilir bayram nedeniyle insanların nakiıt ihtiyacı oalcak ve bozuracaklar buda fiyatın biraz düşmesine sebeb olur ama bu düşüş öyle çok büyük olmaz yani 650 den aşağı bir cumhruyet göremeyiz şuanda sordum 670 dedi kuyumcu ve altın yılda % 20 ile 30 arasında kazandıran yatırım

sen ne kadar altın vermiştin ?

fazla değil.. 50-60 gram civarında... 24 ayar.

şuanda en düşük seviyesinde
yılbaşından sonra 3000 doları göreceği fakat dolarında 1,35 seviyesine düşeceği söyleniyor
bu durumda bile gramı 120 lira tekabül eder
bence boşuna beklemesin şimdiden kredi çeksin ödesin
hatta en başında kredi çekseydi kara bile geçmişti:KK53:

X