Altın fiyatları yükselecek mi?

prometheus

Nirvana
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
2.705
7.793
Arkadaşlar şu an sizin de bildiğiniz gibi altının gram fiyatı oldukça yükseldi.
Az önce netten araştırdım 39.50 olmuş 22 ayar altının gramı..
Ben her ay altın alarak birikim yapardım ama son birkaç aydır almıyorum..
Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bize bilgi verebilir mi?
Altının seyri nasıl olacak,düşer mi yoksa daha da yükselir mi?
Altın almaya devam edelim mi yoksa biraz daha bekleyelim mi,şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:
Kuyumcumla konuştum gecen bu konuyu.
Düşermi çıkarmı diye ablacım bilemeyiz ki dedi.
Ama düşse dahi çok düşmez diyoryerimseniben

ben bu işten hiç birşey anlamıyorum elimde biraz altınım var acaba satsam mı beklesem mi?

ahanda buraya yazıyorum kısa zamanda 42.00 ytl kadar çıkacak:1closedeyes:
sölemedi demeyinşakkıdı

Altın ve döviz fiyatları Borsa'yla alakalı.
Eğer Borsa düşüşe geçerse,yatırımcılar otomatikman altın ve dövize yönelirler.
Bu ara altın fiyatlarının durgun olması,yurtdışı ve Türkiye Borsası'nın aynı seviyelerde olmasından kaynaklanıyor,yani ne düşüyor ne çıkıyor.
Sadece ülkemizdeki kapatma davası değil,dünya bir kriz içerisinde,piyasalar ne yapacağını şaşırmış durumda.
Altın fiyatlarının aşırı düşeceğini sanmıyorum,altın birikimi yapmak bu aralar yapılabilecek en iyi şeylerden biri diye düşünüyorum,benim fikrimce elinizde tutmanın bir sakıncası olmayabilir.

Son düzenleme:
altina yatirim yapicam c.tesi gecesi gittikce yükselsin hic düşmesinn pls naniknanik

arkadaşlar altın fiyatları çok yükseldi bence daha fazla yükselmez artık

her yıl böyle oluyor normaldir yine bi patlama olmasa tozu dumana katmazsa fazla yükselmez hattaa ve hatta düşer kendimi bildim bileli bi düşer bi iner

bencede düser cünkü son 2 yıldır nisan ayında yükseliyr ve eylül gibi normal seyrine geriliyor gibi gelyr bana bende altın alcam aam sırf bu düsüncem yüzünden bekliyorum düser belki die :p

eşim kuyumcu yıllardır altın şubat ve mart ayında çok fazla yülkseliyor yazaylarında çok fazla yükselmiyor kış aylarında daha çok yükseliyor yaz aylarında filan bir inip bir çıkıyor

eşim kuyumcu yıllardır altın şubat ve mart ayında çok fazla yülkseliyor yazaylarında çok fazla yükselmiyor kış aylarında daha çok yükseliyor yaz aylarında filan bir inip bir çıkıyor
peki eşine bide yatırım amaclı en iyisinin hangisi oldugun sorabilirmisin altında ata lira cok söyleniyor ama kararsız kaldım :uhm:

peki eşine bide yatırım amaclı en iyisinin hangisi oldugun sorabilirmisin altında ata lira cok söyleniyor ama kararsız kaldım :uhm:

akşam bir sorayım bakalım
şu birkaç günde politik olaylardan yükseldi birde kapatma davası filan başladımı tam yükselir diyordu

altın alınacaksa ata altını veya saf altın alınsın dio yatırım için bunlar satılsa bile işçilikten düşülmüyor ve zarar etmiyorsunuz birde kriz olduğu günler yükseliyormuş

X