Altın fiyatları yükselecek mi?

Satmak akilli bir ismi sizce kizlar biraz borclandim ev alirken ve altin satarak ödemeyi planliyorum ne dersiniz satsam cokmu zarar ederim?

Satmak akilli bir ismi sizce kizlar biraz borclandim ev alirken ve altin satarak ödemeyi planliyorum ne dersiniz satsam cokmu zarar ederim?

BENCE BİRAZ DAHA BEKLE, ÇÜNKÜ KUYUMCU OLAN BİR ARKADAŞIM VAR, BENDE BOZDURACAĞIMI(BORCUM İÇİN)SÖYLEDİĞİMDE BİRAZ DAHA DAYAN ALTIN YİNE ÇIKACAK DEDİ.BEN BİLE BİRİKTİRİYORUM DEDİ.:enbuyukkk:

ahhh aahhh ev alırken borç almıştım kredinin haricinde. Aralık ayında. Hemide 25 tane ata lira 2 tane bilezik senağlama Altın çıktı çıktı çıktııı. Bir arada düşse de borçlarımı kapatsam. Mahvoldum valla.senağlamasenağlama

Kızlar ben kuym üzerine çalışıyorum altın yaz aylarında evlenicekler olduğu için çıkar bilginiz olsun

bende satmadım altın zamanla hep değer kazanıyor eşim ve ailesi nedense düğün ertesi altınları satın diye tututturdular bankaya koyucakmsım ama ben hayır dedim iyikide satmamısız diyolar şimdi yükselir daha da bencede

bencede yaa normal seyrıne nezaman dönecek bı taslı bılezık aldı nısanlım gerımı versem acaba duz bılezıkmı yapsam taslı bılezkte ıscılık oluormus off kafam karıstı :KK43:

evet arkadaşlar eğer altın satın almak istiyorsanız ben size kışın almanızı tavsiye ederim çünkü yazın düğün ve sünnet eğlenceleri çok olduğu için dolayısıyla altına ragbet çok fiyatlar kışa göre yükseliyor,

X