Saç Rengi ve Saç Boyama altın parıltılı çikolata hüsranla bitti

tugba59

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
143
1
kızlar dün akşam saçımı bu boyayla boyadım..ama berbat sakın denemeyin derim..hiç güzel olmadı böle saçınız yıkanan yıkanan solmuş gibi bi renk veriyo..altın parıltısı falan hikaye..şimdi saçımı koyu bi renk neyle yapabilirim acaba ..bana fikir veririmisiniz
lorel casting le boyamayı düşünüyorum şimdi hemen oyıcam için zarar versin istemiyorum..hangi rengini önerirsiniz casting serisinden?

canım bende dün altın parıltılı çikolataya boyadım ama ben gayet memnunum renkten kaydirigubbakcemile2zemın rengın neydıkı senın sacın ?şaşırdım bak şimdi haa ,:bbo:cok sukur ben bu tonu sevdım yoksa kafayı yıcektım sacımın rengınden

canım bende dün altın parıltılı çikolataya boyadım ama ben gayet memnunum renkten kaydirigubbakcemile2zemın rengın neydıkı senın sacın ?şaşırdım bak şimdi haa ,:bbo:cok sukur ben bu tonu sevdım yoksa kafayı yıcektım sacımın rengınden

ya cnm koyuydu ama bilmiyorum ben hiç yakıştıramadım ..valla hemen bugün akşam koyuya boyucam tekrar

normal çikolata kahve yap bari canım kapatır yansımaları...gecmiş olsun

resım varsa ekle canım.benım sacım son bır ayda dort renk boyandı bırde röfle yapıldı bende cok tutmaz zannedıodum ama bu son boyadıgım işe yaradı düşün yani sacta bıcok renk vrdı ve kapatabıldı bravo paletteyealkisalkisalkis

X