🤩 Altıncı kızlar 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tuce_tuce

❤️
Pro Üye
Anneler Kulübü
11 Mart 2013
32.472
52.184
31
Herkese merhabalar
Topiğimizde bol bol birikim , tasarruf , günlük yaşam konuşalım bundan sonra her ay , her sene şeklinde hedefler koyup ne kadar birikim yapabiliriz neler yapabiliriz hep birlikte bakalım Herkes için hayırlı uğurlu olsun

Aralık ayı birikim listemiz
tuce_tuce 1 çeyrek
mutlu1988 10 gram bilezik
nedemistimkibenn
ozrengin
Clementine__ 1 gram
Penguen
boza 1000 TL 2 gram
Cankusunannesi 1.5 gram
NarinNarin
Zeynep Gulru 1000 $ 3 gram altın
S Salty 2 gram
T Thewitcher 6 gram
All is well
Umay- 4.65
Kocasininprensesi93

Aralık ayı bütçe kraliçesi
1. Hafta kraliçesi @kocasininprensesi93
2. Hafta kraliçesi
3. Hafta kraliçesi
4. Hafta kraliçesi
5. Hafta kraliçesi

Son düzenleme:
Olabilir bende sizi ilk kez görüyorum sanırım memnun oldum o zaman
Bende memnun oldum kendinizden bahşeder misiniz burada tanınıyorum aslında ama bende bahsedeyim ismim tuğçe 1 oğlum var Güneydoğuda görev yapıyoruz şuan eşim asker . Birikim yapmayı seviyorum

Bende memnun oldum kendinizden bahşeder misiniz burada tanınıyorum aslında ama bende bahsedeyim ismim tuğçe 1 oğlum var Güneydoğuda görev yapıyoruz şuan eşim asker . Birikim yapmayı seviyorum
Bende white diyeyim o zaman 30 yaşımın son demlerini yaşıyorum İstanbul'da yaşıyorum evliyim çocuğum yok
Altını takmayı çok sevmem ama biriktirmeyi severim yani altından ciddi kar etmiş biri olarak söylüyorum altın iyidir altın candır
Şu an da çok yüklü alamasam da elimde kaldıkça gram alıyorum yine

Seninle aynı fikirdeyim white önceden fazla alırdım bende artık altın çok yükseldi birde giderlerimiz arttı o yüzden daha az alır oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…