🤩 Altıncı kızlar 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklısın canım ne zama iyiyim desem başım dönüyor uzandım yine çocukları banyo yaptırcam kanepe sileyim demiştim suyu hazırladım kaldı öyle
selam Penguen Penguen

saba sana ne diyecekmişim vallai unuttum.okuyarak ğeliyorum...evet.bence de biraz dur demelisin kendine..rölantiye al lütfen.
ben mesela biraz salıyorum ev işleri konusunda...zaten kızla ikimiziz..pjjama terlik takılıyorum.olur da koronaya yakalandığımda bağışıklığım ğüçlü olsun kolay atlatabileyim diye...birde ben kışın soğuklarda fazla çeşit yemek yaparım..asta oimayalım diye...dr a zaten istesek te ğidemeyiz şu dönemde..

selam Penguen Penguen

saba sana ne diyecekmişim vallai unuttum.okuyarak ğeliyorum...evet.bence de biraz dur demelisin kendine..rölantiye al lütfen.
ben mesela biraz salıyorum ev işleri konusunda...zaten kızla ikimiziz..pjjama terlik takılıyorum.olur da koronaya yakalandığımda bağışıklığım ğüçlü olsun kolay atlatabileyim diye...birde ben kışın soğuklarda fazla çeşit yemek yaparım..asta oimayalım diye...dr a zaten istesek te ğidemeyiz şu dönemde..
Şuan ne kadar doğru bir düşünce 😳

Canm aslında Temizlik için kanepe ve koltuk için yıkamacı çağırsan hatta yatakları sandalyeleri bile yıkıyorlar halilarida yıkamaya gönder evede guvendigin birisini alsan dip köşe iyi olur aslında.biz öyle yaptık ama önce dezenfekte ettirdik hiç kimse girmeden ve temilige başlamadan her yeri dolap içleri de dahil dezenfekte ettiler.Sadece temizliğe 600 TL gibi bir rakam harcamistik.Ama başka türlü içimiz rahat etmedi.Her dokundugum yer den tekrar hastalık kapicakmisim piskolojisine kapiliyirdum.
Kendini hemen böyle yorarsan vücudun toparlamaz.İnan kanser gibi içten içe yiyor bu hastalık.biz aylardır eski sagligimiza kavusamadik hala.
Halıları topladım yıkamaya gitcek mopla duvarları sildim biraz herşeyi yıkadım makinada bitek salon kaldı onuda eşime söyledim sen sil içim rahat değil diye boşver mikrop falan kalmadı heryere dezenfektan sıktım diyor

Halıları topladım yıkamaya gitcek mopla duvarları sildim biraz herşeyi yıkadım makinada bitek salon kaldı onuda eşime söyledim sen sil içim rahat değil diye boşver mikrop falan kalmadı heryere dezenfektan sıktım diyor
Keşke şu adamın rahatlığı yüzde 1 kadar sana geçse be arkadaşım valla üzülüyorum sana yapma kendine şu kötülüğü☹️

Yapma nolur toparlanman icin zamana ihtiyacin var
Bizde direk firma geldi ayrica belediyeyi ilaclamalari icin aradim apartmani da ilacladilar balkon arka bahce
Tek basina basedemezsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X