🤩 Altıncı kızlar 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden tugce
Az az ic yada 2 cesit al mesela d c cinko / b grubu gibi
Birkaç yorumda ellerim vücudum çok kuruydu oh rahatladım yazılmış . Benim ayak topuklarımda çok ciddi bir tahribat var siirtte taşındıktan sonra oldu asla düzelmiyor sürekli bir soyulma halinde . Ve yara oluyor neler kullandım geçmiyor . Bir tek hamileyken düzeldi o kadar . Acaba topuklarıma filan iyi gelir mi diyorum

selam Penguen Penguen

saba sana ne diyecekmişim vallai unuttum.okuyarak ğeliyorum...evet.bence de biraz dur demelisin kendine..rölantiye al lütfen.
ben mesela biraz salıyorum ev işleri konusunda...zaten kızla ikimiziz..pjjama terlik takılıyorum.olur da koronaya yakalandığımda bağışıklığım ğüçlü olsun kolay atlatabileyim diye...birde ben kışın soğuklarda fazla çeşit yemek yaparım..asta oimayalım diye...dr a zaten istesek te ğidemeyiz şu dönemde..
Abla çok haklısın ama elimde değil inan oturup ağladığımı bilirim 2 çocuk ev sürekli dağınık heryere kıyafet çıkarıp atıyorlar evde bisiklete biniyor küçük olan duvarları çizmiş hep zaten annemde arıyor bırak yapsınlar boyanır düzelir vb diye kendide titizdi 4 kardeşiz ip gibi dizilirdik eskiden yokluk vardı kırılınca alamıyorduk şimdi alınır kendinde çalışıyorsun diyor tamam diyorum 2 gün iyi sonra gene başlıyorum söylenmeye iş yaparken herkese bağırıyorum. Ayda 1 de olsa büyük temizlik için kadın mı alsam diyorum sordum arkadaşlara güzel yapmıyorlar baştan savma yapıp gitmeye çalışıyorlar dediler öyl oda kaldı inşallah çocuklar birwz düzeni öğrenirde bende rahatlarım

Birkaç yorumda ellerim vücudum çok kuruydu oh rahatladım yazılmış . Benim ayak topuklarımda çok ciddi bir tahribat var siirtte taşındıktan sonra oldu asla düzelmiyor sürekli bir soyulma halinde . Ve yara oluyor neler kullandım geçmiyor . Bir tek hamileyken düzeldi o kadar . Acaba topuklarıma filan iyi gelir mi diyorum

Olabilir bilmiyorumki
Salisik asitli bir krem iyi gelebilir
Cerave oneriliyordu cokta pahali degil

Valla bak çocuk çok güzel top oynuyor , bul takları eline verip yerini gösteriyorum atıyor. Halkaları eline veriyorum rengini söylüyorum kendi geçiriyor . Zeka kartlarını eline veriyorum kanepe kenarına dik dik diziyor . İlk adım arabasıyla evde turluyor . Kule yapıyoruz o kovaları renklerini söyleyerek veriyorum oda iç içe diziyor . Bizim yatağın üzerine gidiyoruz ayakta duruyor 1-2-3 sayıyorum 3 diyince kendini geriye atıp oyun oynuyor kitap bakıyor 😂 daha ne yapsın allah aşkına 11 aylık çocuk bu odada tek başına bıraksam daha kolay oyalanıyor.
tuce_tuce tuce_tuce
çocuğu oyalama konusunda naçizane önereceklerim:

0.5lik pet şişeye bir avuç yeşilmercimek doldur sıkıca kapat.çıkan sesleri severler...müzik aleti olarak ritim çalışmaları yapabilirsiniz.bir vurun bir durun...ya da bir iki...spontan uydurun.başka tür bakliyat ta olur..

fotoğraflarınızı ğösterip sorabilirsin..anne nerde baba nerde...bu kim ğibi ğibi...

bak şimdi ğeldi düşünürken aklıma.ne yapıyorduk diye....yok etme oyunu...ğöz aldanması..SİĞİR diyeceğim anlaşılacakmı...oturun karşılıklı yerde..onun oynadığı objeler senin elinin ayasında saklayabileceğin büyüklükte olsun...yere koy.o ğörsün..felanca şey (neyse artık saklayacağın şey)nerdeaa bak burdaymış....bir ğöster bir sakla ona çaktırmadan..yok olan şeyi aniden çıkar koy o örmeden aaa bak burdaymııış oyunu oynayabilirsin...benim kızım çok severdi....

çorap kavğası yapabilirsiniz...birbirinize atın...al sanaaa diye ğüle ğüle...ya da yakaladiye diye...

babasının şapkası varsa başına ğiydirsin çıkarsın...bu onu uğraştırır..

bidepek oşlanmayacağın bir seçenek....soğan kabukları...soğanın kabuklarını soymayı pek severdi benimki...sen işini yaparkenbu pek oyalar...sen zaten sürekli süpürğe açıyorsun :KK48:

aklıma ğelince yazarım yine..

Abla çok haklısın ama elimde değil inan oturup ağladığımı bilirim 2 çocuk ev sürekli dağınık heryere kıyafet çıkarıp atıyorlar evde bisiklete biniyor küçük olan duvarları çizmiş hep zaten annemde arıyor bırak yapsınlar boyanır düzelir vb diye kendide titizdi 4 kardeşiz ip gibi dizilirdik eskiden yokluk vardı kırılınca alamıyorduk şimdi alınır kendinde çalışıyorsun diyor tamam diyorum 2 gün iyi sonra gene başlıyorum söylenmeye iş yaparken herkese bağırıyorum. Ayda 1 de olsa büyük temizlik için kadın mı alsam diyorum sordum arkadaşlara güzel yapmıyorlar baştan savma yapıp gitmeye çalışıyorlar dediler öyl oda kaldı inşallah çocuklar birwz düzeni öğrenirde bende rahatlarım

Ben uzun yillardir aliyorum
En az 1 esyaya zarar gelir ve en az 1 isi begenmem
Ama ben o kdrda kendimi yipratmam yipratamam o yuzden o eksik kalani uyarmak ve yardimci almak isime geliyor ztn uzun yillardir tanidiklarim var ara ara baskalarinida denedim hic cok kotuydu dedigim biri denk gelmedi en kotusu yuzde70 di
Su an yardim alman herseye ragmen avantaj dinlenmeye ihtiyacin var

Buraya bir arkadasin etiketi üzerine geldim ve tek amacim birikimdi. Birileri ile tartisayim ya da polemik olusturayim ,gereksiz elestireyim vs gibi bir derdim hic olmadi.Haddimi de yerimi de iyi bilirim sukur. Fakat cidden cok.sasirdigim.ve daha önce hic karsilasmadigim.bir muamele gördüm. Farkli dusuncelere bu kadar tahammulsuz olmayi dogru bulmuyorum.Neyse hayat düsturlarimdan biri de,karsilastigim her olumsuz ve gereksiz seyin bana.bir sey kattigidir. Bunda da vardir bir hayir. Rahatsiz olanlar rahat olabilir,bu topikteki son mesajim. Lütfen herkes üstüne alinmasin. Cok kiymetli ve degerli.insanlar da var burda. Onlari tenzih ederek yaziyorum.
Cocuk degiliz, birsey soruldugu halde cevap vermemek ya da mesaji gormemezlikten gelmek falan cidden yetiskine yakisir davranislar degil. Yani bunlarin yapilmasi icin cok onemli bir sey olmus olmasi gerekir.Herkesin.bakis acisi ve olgunluk derecesi farkli tabi. Hedeflerimi listeden silebilirsiniz. Bu meseleyle.alakasi olmayan tüm arkadaslarima kibar davranislarindan ve cevaplarindan ötürü tesekkur ediyorum ve takdir ediyorum.

Bence bir psikiyatri ye git terapi falan al.Aileden böyle gördüğün için böyle gidiyor.Bak çocuklar düzeni oturtsa ne olacak bırak çocuklar çocukluğunu yaşasın sürekli uyarma onlarıda.Bak onlarda senin gibi olacak kendinde sevmediğin huyları ister istemez onlara aşılıyorsun.Çocuklu ev dağınık olur yaşanmışlık olur o evde.Biz yeni temizlik yaptık evi görsen temizlik yapılmamış gibi.Sonra istesende o dağınıklık olmayacak.

Buraya bir arkadasin etiketi üzerine geldim ve tek amacim birikimdi. Birileri ile tartisayim ya da polemik olusturayim ,gereksiz elestireyim vs gibi bir derdim hic olmadi.Haddimi de yerimi de iyi bilirim sukur. Fakat cidden cok.sasirdigim.ve daha önce hic karsilasmadigim.bir muamele gördüm. Farkli dusuncelere bu kadar tahammulsuz olmayi dogru bulmuyorum.Neyse hayat düsturlarimdan biri de,karsilastigim her olumsuz ve gereksiz seyin bana.bir sey kattigidir. Bunda da vardir bir hayir. Rahatsiz olanlar rahat olabilir,bu topikteki son mesajim. Lütfen herkes üstüne alinmasin. Cok kiymetli ve degerli.insanlar da var burda. Onlari tenzih ederek yaziyorum.
Cocuk degiliz, birsey soruldugu halde cevap vermemek ya da mesaji gormemezlikten gelmek falan cidden yetiskine yakisir davranislar degil. Yani bunlarin yapilmasi icin cok onemli bir sey olmus olmasi gerekir.Herkesin.bakis acisi ve olgunluk derecesi farkli tabi. Hedeflerimi listeden silebilirsiniz. Bu meseleyle.alakasi olmayan tüm arkadaslarima kibar davranislarindan ve cevaplarindan ötürü tesekkur ediyorum ve takdir ediyorum.
Gündüz bana msjını okudum ama alıntı yapmadan ekran kapatmışım şimdi yazacaktım . Sorun ne şuan

Gündüz bana msjını okudum ama alıntı yapmadan ekran kapatmışım şimdi yazacaktım . Sorun ne şuan
Aciklama.yapmana hic.gerek yok. Ben anlamam gerekeni anladim ve yazmam gerekeni yazdim o kadar. Yani zaten cevap vermek zorunda da.degilsin. Sadece boyle yapmaktansa acikca yazilabilir. Tabiki gormeyebilirsin kucuk cocugun var cok.normal ama kapattim.dediginin uzerinden 6 7 saat gecmis ve bircok mesaja cevap yazilmis oldugu icin baska.birsey dusunemedim. Dedigim.gibi cidden taa.onceki.zamanlardan okuyup keyif aldigim.icin ve etiketlendigim.icin gelip.katilmak.istemistim.gruba.Tek.amacim buydu.Ama gordugum.muamele.hic hos.degil. Bunu.senin icim.yazmadim.ben.sadece.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X