🤩 Altıncı kızlar 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hahaha hiç böyle düşünmemiştim bu arada zerya271210 zerya271210 sigarayı bıraktın mı 😂
Yok yavrum daha bırakamadım ama yarı yarıya azalttım çünkü çarpıntımı ve panik atağımı tetiklediğini farkettim

Hayatımdaki tek sağlıksız şey sigara o da çoğu şeye bedel mahvediyor yaşam kalitemi

Bırakacağım ama kararlıyım

Yok yavrum daha bırakamadım ama yarı yarıya azalttım çünkü çarpıntımı ve panik atağımı tetiklediğini farkettim

Hayatımdaki tek sağlıksız şey sigara o da çoğu şeye bedel mahvediyor yaşam kalitemi

Yapacağına ben eminim seni uzun zamandır tanıyorum çok kararlı azimlisin💜

Çok rahat verirsin okyonus arada canımın istediği şeyleri ben de yedim kendimi esirgemedim ama ertesi gün kaldığım yerden devam ettim

Öyle açlık diyeti falan da yapmadım tamamen sağlıklı beslenerek abur cubur ve tatlıyı keserek verdim

Diyet yapıyorum diye düşünme sağlıklı besleniyorum diye düşün o zaman uzun soluklu oluyor 😁
Bende öyle düşünüyorum sabah devam😂Porsiyonları küçülttüm herseyden yiyiyorım.Abur cunur tatlıyı kestim bol su bide

Yaa yapi iste ne dersek diyelim
Yanliz kanun degismemis evlenince sende kilo almissin:KK70:
Düğün zamanı son 15 gün çok zor zamanlar geçirdim dedem öldü kınamı iptal ettim o kadar çok organizasyon yapmıştım ki kendimi yerde yere attım 2 kg verdim . Gelinlik çok ağırdı 20kg filandı çok zorlandım taşırken

Onemli olan karar almak ne guzel olurdu
Hem altin alirdin

Halıları topladım yıkamaya gitcek mopla duvarları sildim biraz herşeyi yıkadım makinada bitek salon kaldı onuda eşime söyledim sen sil içim rahat değil diye boşver mikrop falan kalmadı heryere dezenfektan sıktım diyor
İçin rahat etmiyorsa enazindan dezenfektani her yere fısslat canm.ama o koltuğu silersen kol ve sırt ağrın geri gelir.

tuce_tuce tuce_tuce
çocuğu oyalama konusunda naçizane önereceklerim:

0.5lik pet şişeye bir avuç yeşilmercimek doldur sıkıca kapat.çıkan sesleri severler...müzik aleti olarak ritim çalışmaları yapabilirsiniz.bir vurun bir durun...ya da bir iki...spontan uydurun.başka tür bakliyat ta olur..

fotoğraflarınızı ğösterip sorabilirsin..anne nerde baba nerde...bu kim ğibi ğibi...

bak şimdi ğeldi düşünürken aklıma.ne yapıyorduk diye....yok etme oyunu...ğöz aldanması..SİĞİR diyeceğim anlaşılacakmı...oturun karşılıklı yerde..onun oynadığı objeler senin elinin ayasında saklayabileceğin büyüklükte olsun...yere koy.o ğörsün..felanca şey (neyse artık saklayacağın şey)nerdeaa bak burdaymış....bir ğöster bir sakla ona çaktırmadan..yok olan şeyi aniden çıkar koy o örmeden aaa bak burdaymııış oyunu oynayabilirsin...benim kızım çok severdi....

çorap kavğası yapabilirsiniz...birbirinize atın...al sanaaa diye ğüle ğüle...ya da yakaladiye diye...

babasının şapkası varsa başına ğiydirsin çıkarsın...bu onu uğraştırır..

bidepek oşlanmayacağın bir seçenek....soğan kabukları...soğanın kabuklarını soymayı pek severdi benimki...sen işini yaparkenbu pek oyalar...sen zaten sürekli süpürğe açıyorsun

aklıma ğelince yazarım yine..

tuce_tuce tuce_tuce :KK48:

Düğün zamanı son 15 gün çok zor zamanlar geçirdim dedem öldü kınamı iptal ettim o kadar çok organizasyon yapmıştım ki kendimi yerde yere attım 2 kg verdim . Gelinlik çok ağırdı 20kg filandı çok zorlandım taşırken

Hay Allah :KK43:
Ben gelinlikten nefret etmistim :KK70:
Toplamda 27 saat gelinlik giymisim ben etmiyimde kim etsin :KK70:

Offff be çok güzel olur 😂 sarı sarı

Ama inanamiyorum bunu nasil dusunemezsin :KK70:
Dusunsene sigara paketinin yerimde sari sari kizlar

Off içim gitti şuan valla 😅

Yıllardır sigara ile sürdürdüğüm beraberliği artık sarı kızlarımla sürdürmek istiyorum 😎

Şaka bir yana en yakın zamanda bırakacağım gerçekten artık içmek istemiyorum bir süredir kendimi hazırlıyorum zaten bırakmak için.

Eskiden keyif aldığım için içerdim şuan aksine hiç keyif almıyorum.

Size de bildireceğim mutlu haberlerimi 😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X