🤩 Altıncı kızlar 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim tek.amacim.birikim. Insanlar beni sevsin diye bulunulacak.bir ortam degilki burasi.Kaldi ki neden.boyle.bir sey bekleyimki. Hepimiz yetiskin insanlariz. Konunun bunlarla alakasi yok. Benimle derdin de olabilir. Acikca soylersin olur biter. Ben de bunu genel.yaziyorum .
Konu iyice.uzadi. neyse gerek yok. Ben yazdigim ilk.mesajimda sadece sana yazmadim. Kimseye de birseyin hesabini sormadim. Rahatsiz olduklarimi dile getirdim.o kadar. Dedigin gibi gerginlik olmasin. Iyi aksamlar.
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil derken sana söylemedim zaten genel konuştum . Ben rahatsız olduğum kişi ve olayı alıntı yaparak direk söylüyorum birkaç kez de yaptım zaten. Seninle ilgili bir durum yok dediğim gibi msjına cvp yazacaktım ekranı kapattım geri döndüğüm zaman unutmuşum alıntıya gitmedim zaten direk topiğe geliyorum . Tercih senin benim seninle sorunum yok rahatsız olan varsa göz ardı et butonu kullansın . İyi akşamlar

Canım olayı kaçırdım ne oldu bilmiyorum ama herkes kendince haklı olabilir eminim sen de kendine göre haklısındır tuce de . veya kime kırıldıysan onlar da.

burda birbirimizin her düşündüğünü tabi ki onaylamıyoruz yeri geliyor birbirimizi eleştiriyoruz da.

Ama kimse kimsenin kötülüğünü istemez burda buna eminim.

Güzelce birikim yapmaya çalışıyoruz yapamasak bile geyik yapıyoruz veya birbirimizden hayat adına birçok şey öğreniyoruz

Yazmaya devam etmek istersen kendi adıma burda seni de görmek isterim sadece bunu söylemek istedim ☺️ İyi akşamlar
Mutlu sabah bizim eksi hesabın faizi ile ilgili birşey sormuştu gördüm daha sonra bebeği uyutuyordum yazarım diye ekranı kapattım döndüğüm zaman unutmuşum alıntı yapmadım oda bundan rahatsız olmuş ve yazdı yazısını görünce cvp atmadığım aklıma geldi zeryam olay bu

Birkaç yorumda ellerim vücudum çok kuruydu oh rahatladım yazılmış . Benim ayak topuklarımda çok ciddi bir tahribat var siirtte taşındıktan sonra oldu asla düzelmiyor sürekli bir soyulma halinde . Ve yara oluyor neler kullandım geçmiyor . Bir tek hamileyken düzeldi o kadar . Acaba topuklarıma filan iyi gelir mi diyorum
benim ellerimde olur bazı bazı...adet zamanlarında ve turşu peynir ya da domatese dokunduğumda kabuklaşır sertleşirçok tatlı kaşınır .kaşıdıkça kaşınır kızarır acır...''beklazon'' pembe kutu çok iyi ğelir.akşamdan sürünce sabaa yumuşar.ayağına iyi ğelirmi ki...reçetsini bir araştırıp okusan..
çok ta ucuz birşey.

Canım olayı kaçırdım ne oldu bilmiyorum ama herkes kendince haklı olabilir eminim sen de kendine göre haklısındır tuce de . veya kime kırıldıysan onlar da.

burda birbirimizin her düşündüğünü tabi ki onaylamıyoruz yeri geliyor birbirimizi eleştiriyoruz da.

Ama kimse kimsenin kötülüğünü istemez burda buna eminim.

Güzelce birikim yapmaya çalışıyoruz yapamasak bile geyik yapıyoruz veya birbirimizden hayat adına birçok şey öğreniyoruz

Yazmaya devam etmek istersen kendi adıma burda seni de görmek isterim sadece bunu söylemek istedim ☺️ İyi akşamlar
Tesekkurler Zerya. Bilmukabele.

Su an calismiyorum ama ozelikle calisirken bazi msjlari sonra yazarim diye unutuyorum bunu ne seni ne baskasini kimseyi yok saymak icin yapmadim aradan saatler gecince insan unutabilir ztn ben gelene kdr muhabbet bitmis olur bunda yanlis anlayacak birsey oldugunu dusunmedim tabiki istedigin yere yazmakta serbestsin ama altinda birsey olabilecegini dusunme
Mesele.sadece.bu degildi
Sagolasin cevabin icin.

Evet zaten bana en iyi gelen şey tempolu yürüyüş yapmak oldu her zaman

Şartlar biraz düzeldiğinde yapmayı düşünüyorum

Ben simdi hazir firsat kopegi gezdirmeye cikarken esimin pesine takiliyorum sonrada haftasonu cikarim sitenin etrafinda tur atsak yeter

Oh masallah😊bende 900gr verdim 10günde🤓Amaaaa devam ediyorum bakalım ayda 1 kilo versem yaza doğru 56olsam yeter bana.Tatlı ve aburcuburu kestim arada tatlı yiyiyorum örneğin şuan😂😂
Çok rahat verirsin okyonus arada canımın istediği şeyleri ben de yedim kendimi esirgemedim ama ertesi gün kaldığım yerden devam ettim

Öyle açlık diyeti falan da yapmadım tamamen sağlıklı beslenerek abur cubur ve tatlıyı keserek verdim

Diyet yapıyorum diye düşünme sağlıklı besleniyorum diye düşün o zaman uzun soluklu oluyor 😁

benim ellerimde olur bazı bazı...adet zamanlarında ve turşu peynir ya da domatese dokunduğumda kabuklaşır sertleşirçok tatlı kaşınır .kaşıdıkça kaşınır kızarır acır...''beklazon'' pembe kutu çok iyi ğelir.akşamdan sürünce sabaa yumuşar.ayağına iyi ğelirmi ki...reçetsini bir araştırıp okusan..
çok ta ucuz birşey.
Bi bakayım abla teşekkür ederim ekran görüntüsü aldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X