Alyans modelleriniz nasil kizlar fikir bekliyorumm🤗

JuliJuli06

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2020
540
578
30
Kizlar merhaba korona duzene girerse kismet olursa 2021 yazi evlenicem alyans fikirlerine ihtiyacim var ben asagidaki gorseldeki gibi dusunuyorum duz model 3 mm falan. 2 mm incemi durur emin degilim😅 Aklim bunda ama digerlerinde de 😅😅 Parmaklarim ince benim bu arada. Sizin alyanslariniz nasil kizlar fikir olsun banada

Eklentiler

• images.jpeg
    images.jpeg
    12,1 KB · Görüntüleme: 72
kuzucum hayırlı uğurlu olsun inşallah öncelikle bunlar da çok güzellermiş benim de ellerim ince ve uzun ama ben kalın alyansları beğenirim o yüzden geçen sene bvlgari almıştık hala çok beğenerek takıyorum :))

Kizlar merhaba korona duzene girerse kismet olursa 2021 yazi evlenicem alyans fikirlerine ihtiyacim var ben asagidaki gorseldeki gibi dusunuyorum duz model 3 mm falan. 2 mm incemi durur emin degilim😅 Aklim bunda ama digerlerinde de 😅😅 Parmaklarim ince benim bu arada. Sizin alyanslariniz nasil kizlar fikir olsun banada
Benim eski alyanslarım daha olmuyor parmaklarıma hamilelik doğum derken 😀 bende böyle almayı düşünüyorum güzeller

bu bıraz fazla ınce bence bende biraz kalını var parmaklarım ince benimde ama çok güzel duruyor ve oldukça kullanıslı tabı hamilelik kilosundan suan kullanamıyorum o ayrı :)

kuzucum hayırlı uğurlu olsun inşallah öncelikle bunlar da çok güzellermiş benim de ellerim ince ve uzun ama ben kalın alyansları beğenirim o yüzden geçen sene bvlgari almıştık hala çok beğenerek takıyorum :))
tesekkur ederimm🤗 o modelede bakayim bi hangisine baksam hosuma gidiyo🙈😅

Benim eski alyanslarım daha olmuyor parmaklarıma hamilelik doğum derken 😀 bende böyle almayı düşünüyorum güzeller
Modeli eskimicek bisi olsun istiyorum hep ama sekilli taslilarda cok guzel duruyo kafam karisik😅 bide o hamilelik dogum zamani gelmemesi var dimi😅 alyanslar kiloya gore buyuyup kucultulebiliyomu acaba bilginiz varmi

bende 2 mm 3mm 4mm bakiyorum 2mm lik olanlar cok fazla ince kalir sanirim
birde söyleyeyim eşim de bunlardan almıştı 3mm olandan hep ezilip büzüldü yüzükcük gariban bir hale geldi bozdurduk bizde :KK70:

birde söyleyeyim eşim de bunlardan almıştı 3mm olandan hep ezilip büzüldü yüzükcük gariban bir hale geldi bozdurduk bizde :KK70:
Aaaa hadi ya dogru ince olunca bukulur 😬 ben duzgun kullanirimda mustakbel esim kullanamaz duzgun sanirim😅 gerci ilkte altin alip erkeginki bozdurup gumusle degistircez onunki daha kalin olun muhtemelen

Hayırlı olsun 🙂 benimde parmaklarım ince olduğu için ve de çok gösterişli şeyler sevmediğimden dolayı aynı modelin 3 mm almıştım. Çok rahat ve memnunum kullanımından.

Benim alyansım 4mm ne ince ne kalın çok ideal bir kalınlıkta. 2mm çok ince olabilir. 3mm den emin olamıyorum ama bence 4 çok ideal.

X