Alyanslarinizin modellerini bekliyorum

Bende alyansimi degistirdim beyaz ve sarı iki renk kalın bi yuzuktu kaliteliydi şimdi çok özlüyorum ve pişmanım bozdurdugum için. Yerine klasik alyans aldim en ince olanı degil onun bi kalını. Çok memnunum cizilme daha olmadı kac senedir kullaniyorum olsada parlatiyolar zaten. Klasik alyansinda kalinliklari değişiyor senin alyansin kadar kalin olani da var tamtur gibi tek sıra olanı da. En incesi de çok ince oluyor. Ben küçük, altın, kibar bi tektaşla kullanıyorum. Spor giyinirsem tektaş takmıyorum. Gezmeye giderken zaten tamtur takıyorum. Memnunum klasik alyans her şeyle oluyor. Ama bana da pırlanta tektaş lazım onun derdindeyim 😊🤗

Yaaa ayni kalinliktami baka
index.jpg
index.jpg bilir miyim sende nasil duruyor cnm

Benimkinin modeli bu ama cok pismanim ne alirsaniz alin tasli almayin
Uzun zamandir parmagimi sıkıyor buyutemiyorum
Tasli modeller buyutulmuyormus Taslari patlarmis
Mecbur degistirmek zorundayim
Alirken bilmiyodum boyle bisi olcagini

Eklentiler

• images.jpeg.jpg
    images.jpeg.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 111
Benim alyans bundan canım biraz enli ama parmakta çok güzel duruyor kristal model deniyor buna :KK200:

Eklentiler

• 2018-alyans-modelleri.jpg
    2018-alyans-modelleri.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 102
Bendeki bu sepet model deniyor. Tavsiye etmiyorum arasina hep sabun krem vs giriyor gerci sıvı sabun kullanıyorum ama.. yine de seviyorum
20191015_190005.jpg

Benimkinin modeli bu ama cok pismanim ne alirsaniz alin tasli almayin
Uzun zamandir parmagimi sıkıyor buyutemiyorum
Tasli modeller buyutulmuyormus Taslari patlarmis
Mecbur degistirmek zorundayim
Alirken bilmiyodum boyle bisi olcagini
Ilk alyansim tasliydi bnmde hic tasi dusmedi ama bnmkinin ever bole sıkıntıları var

Benimki de bu içi bombeli olduğu için sanki elimde yokmuş gibi 5-6 mm di sanırım ne kalını ne incesi tam ortası, bide ben beyazcıyım sarı sevmiyorum 🥰

CBDE7B68-BCCA-498C-AB20-F8B6D3B324B0.jpeg

Bu modelde cizilme oluor die uzak durdum hep ama aklimda kalio bunda

Yani dümdüz olunca farkediliyor çok yakından bakınca olmuyor diyemeyeceğim ama ben beyaz altın kullandığım için nişanlanalı 2 sene oldu mesela artık sarardı yeşil altın deniyor ya o rengine geri döndü gittim bakımını yaptırdım tekrar şimdi yeni gibi oldu yine beyaz altın oldu, yeşil altınken bakımı nasıl olur bilmiyorum ama hiç tecrübem yok

Yani dümdüz olunca farkediliyor çok yakından bakınca olmuyor diyemeyeceğim ama ben beyaz altın kullandığım için nişanlanalı 2 sene oldu mesela artık sarardı yeşil altın deniyor ya o rengine geri döndü gittim bakımını yaptırdım tekrar şimdi yeni gibi oldu yine beyaz altın oldu, yeşil altınken bakımı nasıl olur bilmiyorum ama hiç tecrübem yok
Parlattirmak gerekiormus sari altinda

benimki bu şekilde. Memnunum. Eşim beyaz istedi diye aldık ilk zamanlar alisamamistim ama sonradan gayet spor , hos geldi gozume.
20191015_195126.jpg

Ilk alyansim tasliydi bnmde hic tasi dusmedi ama bnmkinin ever bole sıkıntıları var
Tasi dusmuyor zaten olurda ilerde parmak sıkarsa numarasi buyutulemiyo taslari patlar diye.
Hamilelikden sonra bi sure takmadim sonra sıkmaya basladi benmki tasli oldugu icin bu alyans buyumuyo
Degismeye mecburum

IMG_20200104_141330.jpg

Benim ki de boyle.
Sade seviyorum ben.
Kalinlar yara yapıyor parmağımı.
Hem tek hem çift kullanıyorum böyle.
Çizilme oluyor ama kuyumcu hallediyor yeni gibi veriyor.
Kırmızı altin bu arada benimkiler.
Günlük de kullanınca taşı vs takilmiyor.
Sevmiyorum ben kıyafete oraya buraya takılıp cizdirenleri.

Eki Görüntüle 2572495

Benim ki de boyle.
Sade seviyorum ben.
Kalinlar yara yapıyor parmağımı.
Hem tek hem çift kullanıyorum böyle.
Çizilme oluyor ama kuyumcu hallediyor yeni gibi veriyor.
Kırmızı altin bu arada benimkiler.
Günlük de kullanınca taşı vs takilmiyor.
Sevmiyorum ben kıyafete oraya buraya takılıp cizdirenleri.
merhaba yarım turunuzu nerden aldınız acaba?

X