Amaç ne ?

Eskiden Pembe Mutlu ve Ayşen Gruda, tebeşir tozu içiyor, kendini ırmağa atıyordu doktor Kemal'i görmek için 😍
Şimdi doktorlar mı bu kadar yokluk içinde ve hastasına yürüyor. Ne günlere kaldık hey gidim.

Kızlar herkese merhaba ;
Kız kardeşim size danışmamı istedi kendisi durumu anlayamamış fikirlerinizi bekliyor .
ben 1 ay önce işyerinde rahatsızlanıp hastaneye gittim tansiyonum düşmüş neyse doktor Bey'in yanına girdim çok düzgün bir şekilde ilgilenip serum falan taktı tahlil istedi en son yanıma gelirsiniz sonuçlar için dedi 1 saat sonra yanına gittim hasta vardı beni bekletti onu gönderdi .
ben oturdum sonuçlar için bilgi bekliyorum bana bir arkadaşım var sizi içeriye girince o zannettim ne kadar benziyorsunuz dedi bende olabilir insanlar birbirine benzer dedim resmini gösterdi ama bana hiç benzemiyor.
sonuçlar hakkın bilgi verdi ben çalıştığım için sonraki güne rapor istedim 00:00 den sonra verebilirim bana hatırlatırsınız dedi bende tamam hastanenin numarasını alıp ararım dedim yok hastaneyi aramayın ben cebimi vereyim dedi telefonum yanımda değil dedim siz numaranızı söyleyin dedi söyledim aldı o an hiç aklıma takılmadı bu durum normal geldi bende işim gereği bir çok insana yardım ediyorum .
raporu attı teşekkür ettim konu kapandı.
sonra bu bey benim Wp durumlarıma yazmaya başladı sık sık benimle ilgili sorular soruyor ve kendini de anlatıyor görevi ile ilgili falan bu durum normal mi sizce ? amacı ne anlamadım bana mı tuhaf geliyor yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Doktor enişteniz olmak istiyor muş kardeşinize öyle söyleyin anlamayacak ne var bunda

Kızlar herkese merhaba ;
Kız kardeşim size danışmamı istedi kendisi durumu anlayamamış fikirlerinizi bekliyor .
ben 1 ay önce işyerinde rahatsızlanıp hastaneye gittim tansiyonum düşmüş neyse doktor Bey'in yanına girdim çok düzgün bir şekilde ilgilenip serum falan taktı tahlil istedi en son yanıma gelirsiniz sonuçlar için dedi 1 saat sonra yanına gittim hasta vardı beni bekletti onu gönderdi .
ben oturdum sonuçlar için bilgi bekliyorum bana bir arkadaşım var sizi içeriye girince o zannettim ne kadar benziyorsunuz dedi bende olabilir insanlar birbirine benzer dedim resmini gösterdi ama bana hiç benzemiyor.
sonuçlar hakkın bilgi verdi ben çalıştığım için sonraki güne rapor istedim 00:00 den sonra verebilirim bana hatırlatırsınız dedi bende tamam hastanenin numarasını alıp ararım dedim yok hastaneyi aramayın ben cebimi vereyim dedi telefonum yanımda değil dedim siz numaranızı söyleyin dedi söyledim aldı o an hiç aklıma takılmadı bu durum normal geldi bende işim gereği bir çok insana yardım ediyorum .
raporu attı teşekkür ettim konu kapandı.
sonra bu bey benim Wp durumlarıma yazmaya başladı sık sık benimle ilgili sorular soruyor ve kendini de anlatıyor görevi ile ilgili falan bu durum normal mi sizce ? amacı ne anlamadım bana mı tuhaf geliyor yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Amac insanlara sağlık bilgilendirmesi yapmak cok ayıp yurumek filan adama iftira hep aa kızlar iciniz fesat 😀

Konu sahibi benim eniştem ablamın eşi ablam bel fitigi ağrısı için gittiği acil bölümde öğün tevafuk görevi olmamasına rağmen orda bulunup ablamla ilgilenince ve Beğenince o zamanlar cep tel çok yoktu hemen kendi cebini vermiş işte mutlaka benimle iletişime geçin vs diye ablamda bu zaman 24 yaşında ilaçla ilgili birşey için arayınca enistemi işte şimdi 19 yıllık evliler ve 2 çocukları var 😁😁😁😁maasallah... yani demem o ki enişte beğenmiş ki cebini vermiş kardesine

Bu doktor he beğendiği hastaya yazıyor mu böyle? Bana böyle yürüse şüpheye düşerdim. Bir yandan da doktor kısmeti çıktı diye göbek atardım :) Bilemedim :)

İlgilendiği besbelli ama niyetini zaman gösterir.Belki de sosyalleşmeye vakti olmadığı için telefonla irtibat kuruyordur karşı cinsle.
Ama ben bir üyenin yorumuna aynen katılıyorum.Mesleği hekim olmasa aynı konu açılır mıydı?

X