Amacı Farklı Olan Erkek Nasıl Anlaşılır ??

sizce napmalı nasıl bir yol izlemeli
oda amacı acaba sadece cinsellik diye mi yorumluyor
benimle evlenmek gibi bir niyeti yok zaman geçirmek mi istiyor die bu düşünceler içinde kalmış ya
bende fazla yorum yapamadım..

Sorun bu kısım değil. Adam evlenince yapacağı şeylerden bahsediyor.

Ama arkadaşınızda da değişik bir bakış açısı var. Tek konu evlenecek mi evlenmeyecek mi değil ki. Adam gayet aşağılayıcı bir şekilde bahsediyor cinsellikten.

aşağılayıcı yönü size göre hani kelimesi oldu peki..

Bir taraftan konuşulması gereken bir taraftan konuşulmaması gereken şeyler bunlar.. Kimisi var sapık çıkıyor ve daha yeni bi ilişki bu. Cinsellik önemli bir konu evlilikte. Ama bu konuşmaları güven veren biriyle konuşmalı.. Mesela yan yana geldiklerinde adam üstüne atlıcak gibimiymiş hareketleri.. Öyleyse Biraz sıkıntı..

haklısınız.. ya acıkcası benm başıma gelse hani bende rahatsız olurdum ne biliyim.. ya böyle böyle cevaplar verip konuyu kapatacak yada sert bir dille uyarak..
İnşallah tek amacı cinsellik değildir herifin
Eger kuzeniniz coktan asik olmussa bu tur itirazlari yapmasi ise yaramaz cunku o cocuk onu her turlu etkileyip lafi yine oraya getirecektir. Cocugun lafi nereye getirmeye calistigi da az cok belli. Mesajla bunlari konusan daha da ileriye gitmek isteyebilir. Evlilik konusunda da cok samimi gelmedi gonul eglendiriyormus gibi. Bunlari ben de bizzat yasadim ve soylediklerim tecrubeyle sabit anlayacaginiz. Sonradan pisman olmamak icin cok dikkatli olmali kuzeniniz

iki defa yan yana gelmişler kısa kısa ama hiç öyle değilmiş zaten acık mekanda konuşmuşlar..
bende aynısını söyledim hani bu konularda güven cok önemli diye..
valla cıkamadık işin içinden anlayacağınız

Bunlar özel şeyler kuzenin bunları sana okutmasi bastan ayıp bana gore doğru değil
haklsınız bencede benim başıma gelse okutmazdım.. ama işin içinden pek cıkamamış
tek sırdaşı dert ortagı yandaşı benim.. öyle olmama karşılık cok utana sıkıla anlatıldı ama konu bu değil su an için.

Cocugun tarzini hic sevmedim, ne o oyle sahin k gibi
tamam evlilikten once cinsel beklentiler zevler konusulmali bazi seylerde ortak noktalar bulunmali ama boyle bulvar gazetesi fantazi diyaloglari gibi değil
değil mi ya... tabiki konuşulması lazım.. dediğiniz doğru..
ama o kişinin tavrı ve yaklaşımları biraz tuaf olmuş
peki ne yapmalı size göre..

Henüz iki defa görüşmüşler ve ciddi ilişki evlilik lafları geçmiş ama benim gördüğüm evlilik ve ciddi ilişkiden uzak biçimde lafı sadece cinselliğe getiren bir erkek var karşımızda... Bu konular konuşulmalı mı evet ama herşeyin bir yolu yordamı var, zamanı var. Karşılıklı olarak karakter özellikleri,istekleri,beklentileri hayata bakış açılarının konuşulması gerektiği halde işin dönüp dolaşıp cinselliğe gelmesi yanlış. Adamın önceliği cinsellik ve tarzı son derece çirkin.

Her insan kapalı kutu maalesef. Adamın bunları çok normal çünkü evlenince yatakta mutlu olmak istiyordur. Sadece burdan yola çıkarak niyetini anlayamayız.

Eski sevgilim ilk tanıştığımızda, seninle evlenmeden aynı yatakta uyumam dahi demişti sonradan niyetinin farklı olduğunu gösterdi.

Şu anda hayatımda olan kişi ise daha flört evresinde buna benzer birsürü soru sordu. Rahatsız olsam da ayak uydurmaya çalıştım. İstemeye gelmek için benim tamam dememi bekliyor şu an.

Yalnız belirtmeden geçemeyeceğim. Adamın niyetini bilemem ama ağır abaza olduğu kesin.

değil mi ya... tabiki konuşulması lazım.. dediğiniz doğru..
ama o kişinin tavrı ve yaklaşımları biraz tuaf olmuş
peki ne yapmalı size göre..

Eger duygusal olarak yogun bisey hissetmiyorsam sutlardim ben boylesini, ama devam edecekse ciddi bir ayar ceksin, ben bu konularin bu tarzda konusulmasindan hoslanmiyorum, tavrini cok seksist ve baskici buldum, zamanla kendiliginden dogal gelisir bunlar taniriz birbirimizi ama su an bu tarz konusmalardan rahatsiz oluyorum desin. Insansa anlar zaten karsisindaki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…