Amasya///05

rejimdeyim ama dayanamadım ya alabilrmiyim bende çay koyayım bari
çayın mis gibi tavşan kanı dediklerinde haa.opuyorumnanaktan.ala canım all istediğin kadar ye,burdan yeniler hiç kilo yapmıyoo..kaydirigubbakcemile3
ooooo slm hemşolarım,canlarıma.s.

bende amasyalıyımm.banada yer warmı aranızda
hoş geldin tatlım tabiki yer var heriii sorulurmu heeççç kaydirigubbakcemile5
Hu huuuu! Kimse yok muu?opuyorumnanaktan
bikaç gündür bakmadım,geldim canım .uzaylı gaciiii. lülülülülülü
iyi akşamlar hatta geceler demem lazım sanırım bugün bişeyi farkettim kendimde artık bebek için üzülmüyorum derken farkettimki kalbim çok acıyor sadece kandırıyorum kendimi üzülüyorum hemde çok rabbim çok şey değil bir melek diliyorum senden nolursun benim içinde ol de nolursun bu sınav bana çok ağır geliyo hemde çokkk yardım et bana
sıkıntıyı ceken bilir denilmiş.ee doğruda yani..canım bizlerde sende ne desek boş ama allahtan umudunu kesme,hayırlısı olsunda inşallah olur.:ecrin_bebek: :emir_bebek:
çifter çifter hemde. dr. lar ne diyor yani olur bişey yok diyorlarsa bekle canım yaa.günü saati mutlak vardır.
ama tıbbi bi sorun varsa en kısa zamanda tedavi olursunuz.daha olmassa tüp bebek olur.ne bukadar kasıyosun kendini.lütfen üzme bu kadar kendini canım yaa.
hem bu işte stres yapmıcakmışsın,stres yumurlamayı azaltıp,kasları gerdiğinden döllenme olamıyormuş bunu unutma.elinden geldiği kadar rahat olmaya bak opuyorumnanaktan

hemşolar sizide derdimle sıkmak istemiorum nolur kusuruma bakmayın nolurrrr:gitme:

duymamış olayım delüüüüü.:eek:lmaz:

özeemm sen ne ediyon fıstıık gocan geldimi yanındamı.opuyorumnanaktan

irnacım sende hem börek yapıyon hemde kaçıyon,çayın soğudu bile bacım ya

geldim geldim suprensesi opuyorumnanaktan

sabahtan beridir sizlere yalı yaptım ayyy ondan geciktim.

aman amaaann yorulmuşum ama değdi hadii soğumadan sizde yiyiyelim kızlaarr.

katmer.jpg

offf offf özemm offf 3 yıl 3 aylık evliyim işte ilk bi kaç ay dikkat ettik erken diye sonradan olsun dedim ben istedim ama 3 yıl oldu daha yok daha yok rabbim kimsewye aratmasın inşallah isteyenn istediği zamanda nasip etsin inşallah bunun sınavı çok zor stresi çok yıpratıcı allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallahh

diliyorumki canı gönülden allah içine işte hazırım bebek gelebilir dediğin anda göbüşüne kondurur inşallah sıkıntı çekmezsin
aminnnn canımmm rabbım gönlüne göre versın kuzumm hepımızın ama senın ıcınde tez zamanda hayırlısıyla guzel haberler almayı nasıp etsınn canımmm...cok zor bı sınav ama hersey Allahtan canım,uzulme nolur...
özeemm sen ne ediyon fıstıık gocan geldimi yanındamı.opuyorumnanaktan
geldı aplam 15 gun oldu ama 15 gunde 4 gece evde kalabıldı ara ara gönderdıler yıne cunku :KK43:(((
geldim geldim suprensesi opuyorumnanaktan

sabahtan beridir sizlere yalı yaptım ayyy ondan geciktim.

aman amaaann yorulmuşum ama değdi hadii soğumadan sizde yiyiyelim kızlaarr.

katmer.jpg

oooofffffffffffffffssss ablamm naptınnnn yahuuu ellerıne saglıkkkkkkk ay nefisss görünüyorr
sac üstü oldumu yanında bırde turşuuuuu oooffffssss cokacimcoook

bide kayadüzünden kimse yokmu merzifonun kayadüzü kasabası

slm kıslar bnde amasya merkes oturuyorum sizlerle tanışmak isterim canlarımmm...

hihoyyytbide kayadüzünden kimse yokmu merzifonun kayadüzü kasabası

küçük belvar mı büyük belvar mı kuzu? Teyzem oradaydı kayadüzünde,bıras uzak kalıyor ıssız kalıyor ama kucuk ve şirin... memleketımın heryerı sirinn..

canım küçük büyük bilmemde ananem ilkokulun üstünde oturuyor belediye başkanı akrabamız olur sebahattin şenyüz teyzen neresinde peki yada soyadını yazarsan tanırım mutlaka kötükedihüso

bide kayadüzünden kimse yokmu merzifonun kayadüzü kasabası
canım benim eşim kayadüzü kasabalı...
canım küçük büyük bilmemde ananem ilkokulun üstünde oturuyor belediye başkanı akrabamız olur sebahattin şenyüz teyzen neresinde peki yada soyadını yazarsan tanırım mutlaka kötükedihüso

kayınvaldemler deorda canım caminin karşısında oturuyorlar..bak şimdi tanış çıkarmışsınız bide eşimle eşimin ismi ertan canım astsubay tanıyomusun ...

soyadından tanırım adından değilde mesela caminin ordaki akrabalardan soyadı sevindik var sevindikler onları tanırmısın tam caminin arkasında oturuyorlar

yeni arkadaşlar gelmiş.hoşgelmişşşşleeerrrr.

sevgicim samanpazarındaki sakinlerini eşim bilir belki ben bilmemde.bende suluovadan.kayadüzü dediğin yer belvar değilmi.ayy biz oraya pikniğe gideriz.helede pilav şenliklerinde çok güzel oluyor.

lal,yasemin.amasyaya ayda yılda yolumuz anca düşer.malesef kendi memleketimizi bile göremez olduk.hasta felan olacanda işte amaaannn,suluovaya çakıldık kaldık valla..

neyse tanıdığıma sevindim .

iyi bee şenlenmiş topiğimiz.hepiciniz maskelisinden öpüyoruumm

benim soyadım karslı eşiminki çamur ikimizde suluovalıyız kayadüzü dediğim yer evet belvar ben bütün pilav şenliklerinde bulundum belkide gördüm seni ama tanımam tabi:KK70: tüh bak

selam hemşolarrrr iyi pazarlar herkeseeeeeeeeee

merhabaa, hoşgeldin canımm
ben de merkezdeyim
nerde oturuyosun canım, nerde çalışıyosun bi de
tanışırız tabiki yerimseniben

eski bağkur binası yakın canım sen nerde oturuyosun tanışmayı bnde çok isterim

soyadından tanırım adından değilde mesela caminin ordaki akrabalardan soyadı sevindik var sevindikler onları tanırmısın tam caminin arkasında oturuyorlar
canım soyadımız aydoğan.......
benim soyadım karslı eşiminki çamur ikimizde suluovalıyız kayadüzü dediğim yer evet belvar ben bütün pilav şenliklerinde bulundum belkide gördüm seni ama tanımam tabi:KK70: tüh bak

benimde birkaçkez gitmişligim var ........

selam selam kızlarrrrrrrrrrrrrrrr.nasıllarsınız bende idare eder işte havalarda soğudu............:sinifsinif:

canımm sevindiklerden var benım tanıdıgım... Şimdi merzıfon merkezdeler ama akrabaları orada,Ali sevindik,arefe sevindik.Kızları var satı sevindik... :)

X