Amasya///05

ana akraba çıktıkk yaa :KK70: bide aydoğan soyadını çok duydum dur anneme soriim döncem been

canımm sevindiklerden var benım tanıdıgım... Şimdi merzıfon merkezdeler ama akrabaları orada,Ali sevindik,arefe sevindik.Kızları var satı sevindik... :)

anaaaaa evet tanıdım :KK70: düğünlerde karşılaştık bi kaç defa

peki kadir sevindiği tanırmısın

Selamlar bu topiği yenı gordum daha.. bende amasyalıyım... :KK66:

iyi akşamlar hemşolar.
sevgim tanıyamadım ben canım yaa.

bizde hamamın sırasında oturuyoruz ama.

charm hoşgeldin tatlım sende..

öpem sizi çoookk hemdeee..opuyorumnanaktan

sürekli orda bulunmuyorum ben istanbulda yaşıyorum canım ama bi gün tanışırız inşallah

yeni arkidişler gelmiş hoşgelmişlerrrrrrrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile2

noluyo kuzuummm.hiç kimseler uğramamış..:sinifsinif:
toiğimize uğrayın üleeeeeeeeyyyyyyynnnnnn...kaydirigubbakcemile
üçüncü dördüncü sayfalara atılmak beni deli ediyoooooooooooorrrrrrrrrrr...:gitme:
cabık gelin bakeeemmm..benneyaptımki

uzaktakiler bayrama geliyomu söleyin de sevineleim beyaa...yerimseniben

malum adı batasıca,salgınla aranız nasıl .umarım kimselere değmemiştir..:Saruboceq: teğet neyim gecer dilerim hepinizi.kaydirigubbakcemile5

aşı vurunuyonuzmu aşıııııı..fisfisfis
dört büyük balık yemek aşı yerine geciyomuş..CADIARZU
de aydin bol bol paluk yiyin..
salgınsız sağlıklı günlere hemşolarım.hepiniz allaha emanet olun.emi şugarlarım:Saruboceq:

maskeli maskeli hepinizi öpem gelindee..opuyorumnanaktan.

ayy hala kimsee uğramamışşş..

neyse bayramınız kutlu olsun kızlarr hayırlı bereketli,güzle şeker tadında hoş bir bayram geciresiniz.a.s.a.s.
hepinizi çoookk öpüyorumm opuyorumnanaktan

anaaaaa evet tanıdım :KK70: düğünlerde karşılaştık bi kaç defa

:)))) kadır sevındıği duymadım kuzu ya ama görmusumdur muhtemelen...

Hepınızın gecıs bayramını kutlarım hemsolarım... Ya ızınımız yoktu derken arefe gunu okuldan cıkısta bı baktım esım benı almaya gelmıs ızıne ayrılmıs bızde hemen yola cıktık :) ve ve amasyaya merzıfona gıttık ama bugun döndum :KK43:( öslemısım memleketımı...
Bu arada ırna ablam yaaa ben suluovayada gıttımmm... onceden bellı olsaydı tuh tuh dıye cok solendım valla sana haber ederdım... oralara gelıpta ugrayamamak cok uzdu benı :KK43:

ayyy tühh tüüühhh görüyomusun buralara kadar geldinde...
ee ne deyim sana ben haaa :sinifsinif:..
çok üzüldüm ama yaa.neyse inşallah bidahki sefere olur..
canım eğer gelebilseydin çok çok sevinirdim yaniii..

gelip özlemini olsun gidermişsin olsun yarasın inşallah..opuyorumnanaktan

eeee diğer kızlar niee uğramıyoo hiiiçç..

elciihnnnnnnnn nerdesinnn heriiiiiii...

oyy sorma irna ablam içimde kaldı valla.. o telasta işten güçten netede gıremedım köy yerı malum net yok ama hep aklımda kaldı valla :KK43:(
ama evet gercekten özlemımı gıderdım annem yanımda kalamadıydı o yuzden ben gıdıp görmüş oldum...
en sonunda kralkaya mezarlarına,kaleyede tırmandım :)) o kadar sene gıdıpte hıc oralara ugrayamaıyorduk ıyı oldu bu sefer...
gercekten kımsecıkler yok yahu.... nerelerdesınızzz

fıstıklıar çok telaşım var çoooookk...

oğlum askere gidiyor.sakarya ( adapazarı ) cıktı kısa dönem hemde.
yarın allahın izniyle yolcu,cumarteside birliğine teslim olcak.
gelen giden,henüz kendimi dinleyemiyorum.bakalım sonra neler olcak.sonrada kızın doğumu için kars sarıkamışa gidecem.
..
benden bu kadar kıslaaarr hepiniz kendinize iyi bakın.

özem,ne iyi etmişsin kıss.kayalara tırmanmışsın.ben hayatımda birkez çıktım oda on yıl evveldi.kaydirigubbakcemile3 şimdi cık deselerde gözüm kesmes zatiii..

irna ablacım burdanda bi slm ediim sana,
adapazarından kokulu öpçüklee,Şeniz
demek bizim memleket senin kuzularını seviyii hee,
kısmet belkim adapazarlılarda senin oğluşunu sever ,yerimseniben
şööle güzel bi gelin alırsın burdan kimbilirkaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
fıstıklıar çok telaşım var çoooookk...

oğlum askere gidiyor.sakarya ( adapazarı ) cıktı kısa dönem hemde.
yarın allahın izniyle yolcu,cumarteside birliğine teslim olcak.
gelen giden,henüz kendimi dinleyemiyorum.bakalım sonra neler olcak.sonrada kızın doğumu için kars sarıkamışa gidecem.
..
benden bu kadar kıslaaarr hepiniz kendinize iyi bakın.

özem,ne iyi etmişsin kıss.kayalara tırmanmışsın.ben hayatımda birkez çıktım oda on yıl evveldi.kaydirigubbakcemile3 şimdi cık deselerde gözüm kesmes zatiii..

Anaamm Allah kavustursun ablamm... Insallah dağıtımada yakın bır yer olur sıze....

Heheh cıktım valla ama ınan banada deseler yarın cıkalım cıkamam sanırım :bbo:

irna ablacım burdanda bi slm ediim sana,
adapazarından kokulu öpçüklee,Şeniz
demek bizim memleket senin kuzularını seviyii hee,
kısmet belkim adapazarlılarda senin oğluşunu sever ,yerimseniben
şööle güzel bi gelin alırsın burdan kimbilirkaydirigubbakcemile5
sorma roşum,adapazarı benim çocukları çok sevdii çoookkk,bak hele oğluşumada göz diktiniz haa..kaydirigubbakcemile3 kıss zaten kızım ordan evlendi,dünürüm adapazarında yanii aslen erzurumlularmış ama 20 senedir adapazarında otururlar.
ay şaka biyanada,oğlanın sevgilisi var annem,ev sahibimin kızı,bakalım şimdilik çiddiler.hayırlısı artık..
roşum,kandıra diye biyere götürmüşler,adapazarında 50 km uzakmış burası..sen bilinmi. nasıl hemi yaa.meraktan çatlıcam kuzum valla..

Anaamm Allah kavustursun ablamm... Insallah dağıtımada yakın bır yer olur sıze....

Heheh cıktım valla ama ınan banada deseler yarın cıkalım cıkamam sanırım :bbo:

amiin canım amiinn
oyy fıstığım,beş ayın hepsini adapazarında yapcak,dağıtım ,izin yok yaneee

bu hafta içide heran kızın yanına gidebilirim,kars sarıkamışa,doğumu yakınlaştı oralardan giremessem habarınız olsun hemşolaarr..opuyorumnanaktan
hepinizi kocamaaannn kucaklarım..
beni üzleyin anacıımm. :a015:

Gule gule gıt ablacım hayıırlısıyla torununuzu alırsınız kucagınıza ıns ablam... Oglusunu uzn dönem sandım kısa dönem demek Allah kavusturusun ablacım.Opuyoruz senı selamlarımızı gözaydınlarımızı ılet kızına...

dünyalar tatlısı kuzum doğdu.onu öpüp koklamak çok güzel olduğu kadar bırakıp gelmekde bir o kadar zor oldu.ordan oğlanın yemin törenine gittik,adapazarına.
dün geldik memlekete.
ama görüyorumkii bizim memleket çok ıssız kalmış.
nerde hemşolar nerde bu milleeeeeeettt huuuuuuu..
kızlaarr bi ses verin iyimisiniiizzzzzz...akannehir

X