Amasya'da Kuaför deneyimleri

sumeyyetugce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
1
0
29
>E. kuaför -ortamları kaliteli. Eski mekanlarında sık gidiyordum. adını hatılamıyorum ama ortaklardan biri olmalı. Çok becerikli, özellikle "kaş şekillendirmede" tavsiye edilir. Ağda için de deneyimliyim. Taşındılar ve erkek çalışanları vardı. Açık camekan bir mekanları var. Şahsen benim için tesettürlüler için giriş yasak diyor gibiler. Merkezden biraz uzak konumdalar. Mekanları büyük ( 3.2/5 )
>N. kuaför- Her işini özenle yapıyor ancak malesef eski moda makyaj uygulaması yaptı. Kaş için güzel şekil verdi ama detayda bıraktıkları oldu. Merkez çarşıda. Kolay ulaşılabilir. Fiyat olarak makul. Mekan küçük (3.6 /5)
>Bahçeleriçi g. kuaför: yeni tadilata girdiler, işlerinde iyiler, ağda yaptırdım. Oldukça temiz iş çıkardılar. Fiyat uygun. Başka deneyimim olmadı ama tavsiye edilir. Mekan orta boyutta 4-5 tezgah oluşturulmuş (3.5/5)
>İsmi google de yok bahçeler içi by çiçekçim yanındaki kuaför:
Acil bir işim olduğunda yakın diye gittim. Ama randevulu çalıştıllarını söyledi. Giremedim yani. Daha önce gittiğimde konuşmasından yabancı olduğu anlaşılan bir çalışan çok özenle istediğim uygulamayı yaptı. Kuaförün sahibi de küçük bir uygulamaydı ücrete gerek yok dedi. Sanıyorum randevu alındığı sürece sorun yok ama isimleri ve telefon numaraları google da yoksa nasıl arayacağım değil mi? Mekan küçük gibi orta 4 koltuk vardı sanki emin değilim. (3/5)

İsimlerini direk belirtmekte hata yaptığımı düşünerek isimleri sildim.

tüm bahsettiğim kuaförler standart uygulamalar için tavsiye oranı belirtilmiştir. Düğün makyajı röfle gibi üst başlıklarla ilgilenmediğim için bilgim de yok

》》》Özellikle güncel sade, güzel makyaj yapan, bildiğiniz bir kuaför varsa, tesettür için uygun mekanı olan, güzel kaş şekillendiren, becerikli, temiz iş yapan, çalışanını tanıyan bilen varsa söylerse çok sevinirim.

Son düzenleme:
X