Amazon yada Shopify ile ilgilenen var mı?

Üzüldüm arkadaşınız adına depo kiralamak başlangıç için riskli evet. Drop denemiş miydi?
dropdu sanırım onun ki amazon kafasına göreydi fatura beğenmiyordu kesintisi çoktu felan birde dolar üzerine olunca onlara ufak (amazon) bizlere aşırı masraf diyordu
ondan önce bi tanıdıkları yapmış bu işi onların vasıtasıyla girmiş adam çok çok iyi kazandı
bende girecektim hatta girme çıkamazsın işin içinden dedi öyle kaldı

Ben biraz ilgilendim. Ama Türkiye'de olunca ödeme sıkıntısı çıkıyor. Zar zor stripe ayarlıyoruz. Onun dışında da meta ikide bir reklam hesabını kapatıyor. Ama yine deneyeceğim. Şirketi açtık boşa gitmesin
Şirket açtıysanız shopify da entegre edebilirsiniz eğer yaparsanız aklınızda olsun ve reklam verin mutlaka

dropdu sanırım onun ki amazon kafasına göreydi fatura beğenmiyordu kesintisi çoktu felan birde dolar üzerine olunca onlara ufak (amazon) bizlere aşırı masraf diyordu
ondan önce bi tanıdıkları yapmış bu işi onların vasıtasıyla girmiş adam çok çok iyi kazandı
bende girecektim hatta girme çıkamazsın işin içinden dedi öyle kaldı
Anladım fatura ve idalerden dolayı çok sorun çıkar diye duymuştum demek doğruymuş. Teşekkürler

X