Ameliyat hikayem :)

papaxya

Guru
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
191
0
39
Arkadaşlarım 22 ocakta serhat tuncere ameliyat oldum. ameliyata 1 hafta kala hayalet gibiydim okadar heycanlıydım ve korkuyordum ki sanki o masada kalıcam hissi beynimi kemiriyordu 2 gün kala uyku tutmadı filan neyse o gün geldi akşamdan banyomu yapmıştım sabah kalktım annemi abimi kaldırdım herkes tedirgin gittik hastaneye ama ben ruh gibiyim sanki ameliyat olmıycam birine bakıp çıkıcambilmiyorumkismile sonra odaya alındık abimi yolladım annemle kaldık başbaşa dru bekliyoruz.Geldi dr kan filan alındı testler yapıldı elbisemi giydim baktım sedye tekerlekleri gelio o an nasıl korktum anlatamam neyse yattım sedyeye başımda bone ben odada bayılmak istedim asansorde bayılttılar sonra tek hatırladığım şey biri tepemde konuşuyo hadi uyanın uyandınızmı? sürekli uyanın diyo ben onun suratına bakıyorum kafamı çeviriyorum insan şöle yakışıklı biriyle uyandırtır bak nasıl uyanıyodum akannehir odaya alındım annem arkadaşım filan bogazım kurumuştu bide ben ameliyata girene kadar boğazım ağrıyo diyip durdum bend efaranjit var çünkü narkoz veren dr da tamam boğazına hortum sokmayız demişti boğazım hiç ağrımıyodu ameliyat sonrası walla çıktım çok rahattım ama gece uyuyamıyosun tabi tampon filan var sürekli kan gelio değiştirtmek zorunda kalıyosun bide hemşireler kendi gelmiyo sen çağarıyosun ona sinir oldum gece 3 olmuş artık annem yazık benim yüzümden hasta oldu kadın stres yaptı ben cin gibiyim ama delikafadulden o uyuyo benim yataktan kalkma seslerime filan yazık o uyanmasın die kalkıp klozetin üstüne oturuyodun ee uykum yok oyalanamıyorum tv gözlerimi ağrıttı aten uykusuzum bi ara hemşirenin yanına gittim beni uyut bişeyler ver dedim bu saatte olmaz dedi hastanede çıt yok patladım sıkıntıdan :1closedeyes: sonra sabah oldu doktorum geldi burnumun içindeki plastik tamponu çıkardı hiç acımadı sadece üstünde şekil versin die plastik kalıp vardı öle 1 hafta sonra oda çıkarıldı şimdi 19. günüm şişlerden dolayımı bilmiyorum ama hala gözüme büyük görünüyo burnum hele o bütün bandajkarın çıkarıldığı gün bunalıma girmiştim :gitme: ama arkadaşlarımın hepsi beğendi eski burnuma göre tabi süperhihoyyyt

Son düzenleme:
geçmiş olsun cnm.şişliklerin inince daha da güzel olurhihoyyyt
burnunda hala alçı bant filan var mı?yoksa en son kaçıncı günde bunlardan kurtuldun?:1rolleyes:

geçmiş olsun cnm.şişliklerin inince daha da güzel olurhihoyyyt
burnunda hala alçı bant filan var mı?yoksa en son kaçıncı günde bunlardan kurtuldun?:1rolleyes:

canım ben de ameliyat olalı 14 gün oldu.yarın itibarı ile bandajlardan kurtulmuş olacm.yani bandaj alçı hepsi en fazla 15 günde bitiyo.

canım ben de ameliyat olalı 14 gün oldu.yarın itibarı ile bandajlardan kurtulmuş olacm.yani bandaj alçı hepsi en fazla 15 günde bitiyo.

sana da geçmiş olsun cnm.beni çok rahatlattın:sm_cool:
yaza olucam ben de ve 20 günde kurtulmak istiyordum hepsinden:1rolleyes:
peki şimdi burnun estetik olduğu belli olacak kadar mı şiş mi yoksa sadece senin ve yakın çevrenin farkedip bambaşka birinin dikkatini çekmeyecek kadar mı?

kalilacım ben bandajlardan kalıptan 1 haftada kurtuldum zaten tamponda ameliyattan 1 gün sonra alındı 15 gün sonra rahat nefes alabildim.

benim burnum hiç estetik gibi durmuyo ki hatta az farkediliyo ilk 1.ay şişlikler %10 inermiş 6.ayda%90

merhaba burnundaki plastik atel takılıyken burnuna sıkıntı verıyomuydu acaba.sıkıp sabıt bı agrı bırakıyomuydu.varlıgı hep hıssedıliyomu bunun.bende oyle oluyoda ondan soruyorum 4. gunum hala agrısı devam edıyor burnumun.

kalilacım ben bandajlardan kalıptan 1 haftada kurtuldum zaten tamponda ameliyattan 1 gün sonra alındı 15 gün sonra rahat nefes alabildim.

woww.delikafaduldençok hızlıymış senin doktorun ya da senin burnunun yapısından kaynaklanıyor çabuk olması.daha önceden nefes problemin var mıydı?mesela bende nefes sorunu yok yine de 15 gün filan ameliyattan sonra nefes alamıycak mıyım?:uhm:
teşekkür ederim cnma.s.

tesadüfen albümleri gezerken senin resimlerini görmüstüm, kiz güzel fizik kas göz birde mekan :) burnunu yaptirsa ne güzel olur demistim icimden öyle.. demek icime dogmus. Hadi hayirli olsun umarim istedigin gibi olur. Dahada bir güzellesirsin. cok gecmis olsun

tesadüfen albümleri gezerken senin resimlerini görmüstüm, kiz güzel fizik kas göz birde mekan :) burnunu yaptirsa ne güzel olur demistim icimden öyle.. demek icime dogmus. Hadi hayirli olsun umarim istedigin gibi olur. Dahada bir güzellesirsin. cok gecmis olsun

sağol tatlım yaa walla burnum ortada kocaman duruyodu beni rahatsız ediyordu tamam ama çevremdekilerde sürekli söyleyince artık tak etti güzel dileklerin için saol canıma.s.

merhaba burnundaki plastik atel takılıyken burnuna sıkıntı verıyomuydu acaba.sıkıp sabıt bı agrı bırakıyomuydu.varlıgı hep hıssedıliyomu bunun.bende oyle oluyoda ondan soruyorum 4. gunum hala agrısı devam edıyor burnumun.

yok canım bende hiç ağrı yapmadı hissetmiyodum bile ben yanlız çok hapşurdum 20 30 kere filan biraz yerinden kayınca batıyodu sanki ...

woww.delikafaduldençok hızlıymış senin doktorun ya da senin burnunun yapısından kaynaklanıyor çabuk olması.daha önceden nefes problemin var mıydı?mesela bende nefes sorunu yok yine de 15 gün filan ameliyattan sonra nefes alamıycak mıyım?:uhm:
teşekkür ederim cnma.s.

canım benimde nefes problemim yoktu hatta çok iyidi burun okadar büyük olunca nefes almak kolay oluyodu:) ama burnunun içinde ödemler oluşacak o yüzden şişlikler yüzünden tıkalı olucak burnun tabi kan pıhtısı filanda ama günler çabucak geçiyo o ameliyatın 1 gün sonrası 1 2 hafta geçsin artık die sürekli söylüyodum ama şükür zemuszemus

canım benimde nefes problemim yoktu hatta çok iyidi burun okadar büyük olunca nefes almak kolay oluyodu:) ama burnunun içinde ödemler oluşacak o yüzden şişlikler yüzünden tıkalı olucak burnun tabi kan pıhtısı filanda ama günler çabucak geçiyo o ameliyatın 1 gün sonrası 1 2 hafta geçsin artık die sürekli söylüyodum ama şükür zemuszemus

benim de burnum koku radarı gibi çalışıyor bu büyüklükle.:eek:
darısı benim de başıma inşallah.güzel burnum olacaksa birkaç hafta değil birkaç ay nefes alamamaya razıyımsositososito

benim de burnum koku radarı gibi çalışıyor bu büyüklükle.:eek:
darısı benim de başıma inşallah.güzel burnum olacaksa birkaç hafta değil birkaç ay nefes alamamaya razıyımsositososito

aynı benimde burnum fena koku alırdı canım inşallah sende olursun kavuşursun şimdi hiç farklı hissetmiyorum kendimi sanki bu burun hep benimmiş gibi estetik değilmiş gibi geliyor. olmadan önce hiç profilden foto çektirmezdim sinir olurdum şimdi hep profil çektiriyorum o güzelopuyorumnanaktan

ben de olucam:lepi: güzel ameliyat hikayelerini okudukça çok mutlu oluyorum.. bu cuma ilk randevuma gidicem. bakalım hayırlısısositososito

X