Ameliyat olan/olacak arkadaşlar ve bilgileri

merhaba arkadaşlar forumda link paylaşılabiliyor mu bilmiyorum ama bu uygulama çok hoşuma gitti benim. göğüslerinizin önceki haline bakıp ameliyattan sonra nasıl olabileceğine bakıyorsunuz..
Breast Implant Simulator

Ve kendimi de ekledim :KK52:

Sıra Orsolya'da...

Son düzenleme:
Orsolya 21 Şubat Salı - Dr. Can Çınar dual plan 295cc damla

Orsolyacıgım...Bu gün ameliyat gününmüş..herşey gönlünce olur inşallah...Güzel haberlerle aramıza dön bizi merakta bırakma lütfen..:KK16:

kızlar bazen dalgınlığıma geliyor, ekleme isteklerini gözden kaçırabiliyorum yada yazarken hatalı giriş yapabiliyorum. eğer farkettiğiniz bir hata vs. olursa mesaj atarsanız sevinirim. konumuzu doğru bilgilerle güncel tutalım :KK16:

Sutlucay 23 Şubat 2012 - Dr. Ebru Durmuş (İzmir) kas zarı altı 300cc damla

Sütlüçayyy...Bu gün ameliyat gününmüş..Herşey istedigin biçimde gelişmiştir umarım,agrın sızın yoktur inşallah..Güzel haberlerle aramızda ol..Bekliyoruzz... :KK16:

Sutlucay 23 Şubat 2012 - Dr. Ebru Durmuş (İzmir) kas zarı altı 300cc damla

Sütlüçayyy...Bu gün ameliyat gününmüş..Herşey istedigin biçimde gelişmiştir umarım,agrın sızın yoktur inşallah..Güzel haberlerle aramızda ol..Bekliyoruzz... :KK16:

Arkadaslar merhaba, son gun vazgeçtim Ebru Durmuş'a ameliyat olmaktan. 2 gündür canim çok sıkkın. Bu ısı İzmir'de yapamayacağım sanırım. Beni listeden çıkarın şimdilik, en kısa zamanda haber vericem. Hepinizi Cook öpüyorum.

Arkadaslar merhaba, son gun vazgeçtim Ebru Durmuş'a ameliyat olmaktan. 2 gündür canim çok sıkkın. Bu ısı İzmir'de yapamayacağım sanırım. Beni listeden çıkarın şimdilik, en kısa zamanda haber vericem. Hepinizi Cook öpüyorum.

Öylemii..hmmm...Olsun canım.Her işte vardır bir hayır. İzmirde Cenk Tokat var.Onunla görüşmeni öneririm.Çok başarılı ameliyat sonuçları var.Kesinlikle gitmelisin :KK34:

Öylemii..hmmm...Olsun canım.Her işte vardır bir hayır. İzmirde Cenk Tokat var.Onunla görüşmeni öneririm.Çok başarılı ameliyat sonuçları var.Kesinlikle gitmelisin :KK34:

sagol tatlım, istanbula geldim ve akın demiralay ile görüştüm. meme ucu kesisi ile (iz için cok iyidir dedi) yuvarlak, kaszarı altı dedi. 240-250 cc dedik. benim meme dokum var çünkü ama üstler boş. orta boy ve dolgun istiyorum dedim. cumaya kadar karar vericem:)))

Umarım istediğin sonucu alırsın. Akın bey beni beklentilerimin ötesine taşıdı. Sıfır ağrı ile izsiz, doğal ve ameliyat sonrasında göğüs yumuşaklığında bir sonuç aldım. Hayırlısı olsun.

sagol tatlım, istanbula geldim ve akın demiralay ile görüştüm. meme ucu kesisi ile (iz için cok iyidir dedi) yuvarlak, kaszarı altı dedi. 240-250 cc dedik. benim meme dokum var çünkü ama üstler boş. orta boy ve dolgun istiyorum dedim. cumaya kadar karar vericem:)))

günaydın kızlar, son zamanlarda ameliyat olan ve/veya tarih alanlarımız varsa konumuza eklerseniz hem listemiz güncellenir, hem de konumuzu üst sıralara çıkarabiliriz.

hepinize mutlu memeler :KK16:

su_perisi79 arkadaşımız 26 martta Barış Çakır'a ameliyatını oluyor canım. Bilginize:)

22 Subatta oldum yei olucak arkadaslara simdiden gecmis olsun diyorum :KK66: Umarim cok mutlu olursunuz operasyon sonrasi.....

Merhaba arkadaşlar

Ben 4 ay önce meme dikleştirme+büyütme ameliyatı oldum. Öncesinde bu forum sayfalarını çok okudum ve çok faydalandım. Benim de başkalarına faydam olur umarım.

Ben Ankara'dayım. Uzun araştırmalar sonucu Ferruh Bingül'de karar kıldım. İyi ve ilgili bir dr. Ücretleri de makul, uçuk rakamlar istemiyor. ameliyat düşündüğümden daha zor ve acılı bir ameliyatmış. zaten zorluk açısından en zoru dikleştirme+büyütme imiş. sonra küçültme, en son da büyütme diyor dr.lar. Sonrasında %100 beklentim karşılandı mı, hayır. Ama %90 evet.

Ben bu konuyu "sorun" olarak yaşayan herkese ameliyatı tavsiye ederim. Sonuçta acısa da geçiyor ve unutuluyor. Ben şöyle diyorum: acı geçer güzellik kalır:KK9:

Yaptırın, göğsünüzü gere gere gezin:KK34:

Sorusu olan varsa seve seve yanıtlarım.

X