Ameliyat olan/olacak arkadaşlar ve bilgileri

eylül ayında ufuk bilkay a oldum.375 cc yuvarlak kasüstü.ben çok memnun kaldım.göğüslerim kilo alıp vermenin etkisile küçülüp sarkmıştı.şuan tam olması gerektiği gibi tam formunda duruyor hem büyük hem dik :KK52:

banada doktor ismi söleyin lütfeeen doktoru bulsam hemen bir yada iki ay içinde ameliyat olucam ama doktor isimleri yok lütfen yardımcı olun kızlaaaaaaarrrrrrrrr

canım doktor isimleri ameliyat tarihlerinin yanında yazıyor...

banada doktor ismi söleyin lütfeeen doktoru bulsam hemen bir yada iki ay içinde ameliyat olucam ama doktor isimleri yok lütfen yardımcı olun kızlaaaaaaarrrrrrrrr

Alexus cugum beni de yazabilirsin artık 11 Nisan.Doktorum Tuğrul Turan:)

hayırlı olsun cnm 6 gün sonra sende kavuşacaksın güzelliklerine :KK19:
sakın beklerken stres yapma hep sonrasında yaşayacağın mutluluğu düşün ayna karşısında provalar yap mesela :KK1: sakın ya istediğim gibi olmazsa :KK20: diye kötü şeyler düşünme iyi düşün iyi olucak hemde en güzeli olucak :KK34:

Canım ekledim seni de, hayırlısıyla bir şey kalmamış haftaya bekliyoruz seni güzel memişlerle :KK16:

Alexus cugum beni de yazabilirsin artık 11 Nisan.Doktorum Tuğrul Turan:)

Bu arada ameliyat günü alıp listeye eklenen arkadaşlardan ameliyat sonrası kesin bilgilerini de yazmalarını rica ediyorum. Listeye eklendikten ve ameliyat olduktan sonra hiç görünmeyen arkadaşlarımız var...

Canım ekledim seni de, hayırlısıyla bir şey kalmamış haftaya bekliyoruz seni güzel memişlerle :KK16:

Bu arada ameliyat günü alıp listeye eklenen arkadaşlardan ameliyat sonrası kesin bilgilerini de yazmalarını rica ediyorum. Listeye eklendikten ve ameliyat olduktan sonra hiç görünmeyen arkadaşlarımız var...

Ona hic suphen olmasin canim herseyi ayrintisiyla anlatacagim guzel dilekleriniz icin de sana ve karamel e cok tesekkur ederim:)

Ona hic suphen olmasin canim herseyi ayrintisiyla anlatacagim guzel dilekleriniz icin de sana ve karamel e cok tesekkur ederim:)

ben seni ameliyat oldun sanıyordum eskilerden biri olduğunu düşünerek. her şey gönlünce olsun. inş istediğin sonuca sen de ulaşacaksın. :nazar:

X