Ameliyat sonrası asimetri

Zeyzor

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2018
9
0
29
831C04E0-BD36-4DB4-B581-66E305B5702B.jpeg 8D2DBCA1-DEF4-4A32-A974-474E23539804.jpeg Kızlar 15 gün önce ameliyat oldum burnumun sağdan ve soldan görünümü farklı ayrıca önden ve alttan bakıldığında asimetrik bırun deliklerimin biri daha yukarı doğru ve daha büyük diğeri daha yapışık ve daha aşağıda bu durum düzelir mi Ya düzelmezse:KK43:

Zeyzor

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2018
9
0
29
Gerçekten kalıcı mı duruyor doktor ödemden olabileceğini kesin bir şey söylemek için 6 ay beklenmesi gerektiğini söyledi nasıl burnun simetrik olmasına dikkat etmez anlamıyorum çok moralim bozuldu sürekli geçti mi acaba diye aynaya bakıyorum

Zeyzor

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2018
9
0
29
Üzgünüm ama kalıcı görünüyor.doktorunuz ne diyor
Gerçekten mi çok üzgünüm doktor ödemden kaynaklanabileceğinş kesin bir şey söylemek için 6 ay beklemek gerektiğini söyledi burada bazı insanlar geçtiğine dair post atmış çok korkuyorum

matemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
3.116
997
31
Eki Görüntüle 2103904 Eki Görüntüle 2103905 Kızlar 15 gün önce ameliyat oldum burnumun sağdan ve soldan görünümü farklı ayrıca önden ve alttan bakıldığında asimetrik bırun deliklerimin biri daha yukarı doğru ve daha büyük diğeri daha yapışık ve daha aşağıda bu durum düzelir mi Ya düzelmezse:KK43:
bu görüntü bende ilk 1 hafta vardı..sonra yavaş yavaş şişlik inince düzeldi..ama sizinki benimkinden biraz fazla eğri sanki..burnu diktiği yeri yamuk dikmiş olabilir belki..siz bi görünün yinede ama zaten beklemekten başka çare yok 1 ay sonra az çok anlarsınız..

Zeyzor

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2018
9
0
29
bu görüntü bende ilk 1 hafta vardı..sonra yavaş yavaş şişlik inince düzeldi..ama sizinki benimkinden biraz fazla eğri sanki..burnu diktiği yeri yamuk dikmiş olabilir belki..siz bi görünün yinede ama zaten beklemekten başka çare yok 1 ay sonra az çok anlarsınız..
Çok teşekkür ederim umarım düzelir sizinki ne kadar sürede düzeldi ?

cigdemdlk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2016
16
9
Eki Görüntüle 2103904 Eki Görüntüle 2103905 Kızlar 15 gün önce ameliyat oldum burnumun sağdan ve soldan görünümü farklı ayrıca önden ve alttan bakıldığında asimetrik bırun deliklerimin biri daha yukarı doğru ve daha büyük diğeri daha yapışık ve daha aşağıda bu durum düzelir mi Ya düzelmezse:KK43:
bencede sıkıntılı bir durum düzelmez gözüküyor

6 ay neden bekle diyor NET cevabı bu kadar kısa sürede ameliyat olma durumun yokta ondan diyor.

Zeyzor

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2018
9
0
29
bencede sıkıntılı bir durum düzelmez gözüküyor

6 ay neden bekle diyor NET cevabı bu kadar kısa sürede ameliyat olma durumun yokta ondan diyor.
Ödemden kaynaklanmaz mı acaba çok kötü mü duruyor çevredekiler sen söyleyince fark ettik dedi bazı zamanlarda daha az belli oluyor üstelik doktorun diğer hastaları çok memnun ben çürük yumurta mı oldum anlamadım

Burberry77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2016
490
165
Bana fazla asimetrik göründü. Ama şu an beklemekten başka yapacak şey yok, kalıcı bile olsa bir yıl dolmadan düzeltme yapmıyorlar. Fazla düşünmemeye çalışın, devamlı kontrol etmeyin. Bir ay bittikten doktorunuzla yeniden değerlendirin bence.