Ameliyat sonrası asimetri

Zeyzor

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2018
13
1
32
831C04E0-BD36-4DB4-B581-66E305B5702B.jpeg 8D2DBCA1-DEF4-4A32-A974-474E23539804.jpeg Kızlar 15 gün önce ameliyat oldum burnumun sağdan ve soldan görünümü farklı ayrıca önden ve alttan bakıldığında asimetrik bırun deliklerimin biri daha yukarı doğru ve daha büyük diğeri daha yapışık ve daha aşağıda bu durum düzelir mi Ya düzelmezse:KK43:

Gerçekten kalıcı mı duruyor doktor ödemden olabileceğini kesin bir şey söylemek için 6 ay beklenmesi gerektiğini söyledi nasıl burnun simetrik olmasına dikkat etmez anlamıyorum çok moralim bozuldu sürekli geçti mi acaba diye aynaya bakıyorum

Üzgünüm ama kalıcı görünüyor.doktorunuz ne diyor
Gerçekten mi çok üzgünüm doktor ödemden kaynaklanabileceğinş kesin bir şey söylemek için 6 ay beklemek gerektiğini söyledi burada bazı insanlar geçtiğine dair post atmış çok korkuyorum

Eki Görüntüle 2103904 Eki Görüntüle 2103905 Kızlar 15 gün önce ameliyat oldum burnumun sağdan ve soldan görünümü farklı ayrıca önden ve alttan bakıldığında asimetrik bırun deliklerimin biri daha yukarı doğru ve daha büyük diğeri daha yapışık ve daha aşağıda bu durum düzelir mi Ya düzelmezse:KK43:
bu görüntü bende ilk 1 hafta vardı..sonra yavaş yavaş şişlik inince düzeldi..ama sizinki benimkinden biraz fazla eğri sanki..burnu diktiği yeri yamuk dikmiş olabilir belki..siz bi görünün yinede ama zaten beklemekten başka çare yok 1 ay sonra az çok anlarsınız..

bu görüntü bende ilk 1 hafta vardı..sonra yavaş yavaş şişlik inince düzeldi..ama sizinki benimkinden biraz fazla eğri sanki..burnu diktiği yeri yamuk dikmiş olabilir belki..siz bi görünün yinede ama zaten beklemekten başka çare yok 1 ay sonra az çok anlarsınız..
Çok teşekkür ederim umarım düzelir sizinki ne kadar sürede düzeldi ?

Eki Görüntüle 2103904 Eki Görüntüle 2103905 Kızlar 15 gün önce ameliyat oldum burnumun sağdan ve soldan görünümü farklı ayrıca önden ve alttan bakıldığında asimetrik bırun deliklerimin biri daha yukarı doğru ve daha büyük diğeri daha yapışık ve daha aşağıda bu durum düzelir mi Ya düzelmezse:KK43:
bencede sıkıntılı bir durum düzelmez gözüküyor

6 ay neden bekle diyor NET cevabı bu kadar kısa sürede ameliyat olma durumun yokta ondan diyor.

bencede sıkıntılı bir durum düzelmez gözüküyor

6 ay neden bekle diyor NET cevabı bu kadar kısa sürede ameliyat olma durumun yokta ondan diyor.
Ödemden kaynaklanmaz mı acaba çok kötü mü duruyor çevredekiler sen söyleyince fark ettik dedi bazı zamanlarda daha az belli oluyor üstelik doktorun diğer hastaları çok memnun ben çürük yumurta mı oldum anlamadım

Bana fazla asimetrik göründü. Ama şu an beklemekten başka yapacak şey yok, kalıcı bile olsa bir yıl dolmadan düzeltme yapmıyorlar. Fazla düşünmemeye çalışın, devamlı kontrol etmeyin. Bir ay bittikten doktorunuzla yeniden değerlendirin bence.

Bana fazla asimetrik göründü. Ama şu an beklemekten başka yapacak şey yok, kalıcı bile olsa bir yıl dolmadan düzeltme yapmıyorlar. Fazla düşünmemeye çalışın, devamlı kontrol etmeyin. Bir ay bittikten doktorunuzla yeniden değerlendirin bence.
Üste doğru olan taraf garip bir şekilde daha şiş elimle bile bunu hissediyorum umarım geçer

Ödemden olması çok yüksek ihtimal üzülmeyin
Beklemek sabır işi burnunuza çok dokunmayın yeşil çay ve bol su tüketin bir iki ay sonra geçmezse doktorunuza ciddi bir sorun olup olmadığını sorun ilk haftalar her gün farklı uyanırsınız ödemden

Ödemden olması çok yüksek ihtimal üzülmeyin
Beklemek sabır işi burnunuza çok dokunmayın yeşil çay ve bol su tüketin bir iki ay sonra geçmezse doktorunuza ciddi bir sorun olup olmadığını sorun ilk haftalar her gün farklı uyanırsınız ödemden[/QUOTEçok teşekkür ederim valla moralim çok bozuktu herkes ciddi bir sorun olduğunu söylüyordu umarım ödemdendir

Kanatlarının biri aşağıda biri yuksrda gibi. Benim de öyleydi önceden ödemden bu kadar asşmetri nasıl olur ama inşaallah ödemdir

İnsana göre değişiyo mesela ben yapmadan önce doktor 4-5% insanda asimetri kala bilir dedi ve bunu ameliyyatdan sonra bilicez dedi ve ameliyyat oldu burnum iyi ama yinede asimetro var bu da benim yeəüz şeklimle ilgili sende daha yeni burun bir yıla oturuyo o yüzden sıkıntı yapma buna bir yılında karar verirsin şimdilik haftasına göre gayet normal

X