Ameliyat sonrası burun deliklerim eşit değil

kristalkupe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2022
605
474
Merhaba, 2 hafta önce burundan ameliyat oldum. Burnumun sol kanadı daha belirgin daha yayık, aynı şekilde deliği de alttan bakınca öyle duruyor. Silikon verdi doktor burun deliklerinin içine takıyorum gece yatarken 1 haftadır ama fayda edeceğini de zannetmiyorum ki hala aynı :KK43: ameliyat masasında operasyondan sonra burnumun videosunu çekmişler özellikle deliklerine baktım eşit gibi duruyordu ama şimdilerde videoyu inceledikçe de fark ediyorum ki sol burun kanadım daha geniş dolayısıyla delik de daha farklı sağa göre. Ne olacak böyle ödemdendir desek çok fazla ödemin kalmış sayılmaz demişti doktor. Tamponlar çıktıktan sonra deliklerin eşitsizliğini fark ettim eve gelince. Bu durumu yaşayanlar arkadaşlar yorumlarınızı beklerim

ameliyat olalı 1 buçuk ay oldu ben de tamponlar çıkınca fark ettim önü çok yamuktu sizinki gibi sol kanadı yayıktı delikler eşit değildi vs doktor biraz bekle olmazsa operasyonla hallederiz dedi hala bekliyorum düzelmedi maalesef

Benim doktor eleştiri de kabul etmiyor zaten herkesin öyle oluyor birebir aynı olması mümkün değil vs. Sen söylemezsen kimse fark edecek bir durum yok diyor

Benim de biri diğerinin de daha yukarı da gözüküyor ödem kaynakli dediler ama bunu bende soracağım doktoruma bakalım ve diyecek 35 gunum

X