Rinoplasti sonrası burun derisi kesik görüntüsü

Selma93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
15
0
30
Merhaba hanımlar. Burun estetiği oldum. Bugün 25.günüm burun kanatlarım önden özellikle sol tarafı kavisli kaş gibi yukarı çekildi. Sağ taraf diğerine göre daha normal ama gün geçtikçe o da diğerine benzemeye başladı. Bir de sol delik sağa göre daha büyük. İçinde şişlik olduğu için. Doktoruma bu çekilmeden bahsedince burun henüz çok ödemli ve eşit şekilde deri kendini bırakmıyor bu yüzden bu görüntüde dedi. Peki düzelmezse ne yapacağız dediğimde de öyle bir ihtimal yok düzelecek dedi. Sizce düzelir mi. Tamponlar çıktıktan 3 gün sonra bu hale geldi. Öncesinde kanatları çok kibar ve oval duruyordu. Bu durumu yaşayan var mı?
Screenshot_20240209_024214_Gallery.jpg

Eklentiler

• 20240209_024847.jpg
    20240209_024847.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 153
  • 20240209_024809.jpg
    20240209_024809.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 152
Açık ameliyat olduğun için bu görüntü çok normal

Burun deliklerinizin yüzde yüz eşit olması zaten mümkün değil doktorunuz da anksiyetenizi gidermek için düzelir demiş. Burnunuz oturdukça kibarlaşır fakat deliklerinizin biri diğerinden küçük ya da büyükse o şekilde kalmaya devam eder. Karşıdan görünmüyorsa sorun yok. 1 Yılın sonunda memnun değilseniz delikleriniz için tekrar işlem yaptırabilirsiniz.

Merhaba burun delikleri için aparat kullanın istersiniz eşit olmaz belki ama şekli bozulmaz daha çok doktorunuza danışın uygun görürse kullanın

Merhaba burun delikleri için aparat kullanın istersiniz eşit olmaz belki ama şekli bozulmaz daha çok doktorunuza danışın uygun görürse kullanın
Danıştım doktoruma ama ister kullan ister kullanma dedi. Kullanırsan faydası olur tabi ama gerek görmüyorum dedi. Bu görüntü düzelir mi sizce

Danıştım doktoruma ama ister kullan ister kullanma dedi. Kullanırsan faydası olur tabi ama gerek görmüyorum dedi. Bu görüntü düzelir mi sizce. Burun ucu şiş olduğundan dolayı böyle göründüğünü söyledi. Sonrasında o keskin görüntü gidecektir dedi. Siz ne düşünüyorsunuz

Danıştım doktoruma ama ister kullan ister kullanma dedi. Kullanırsan faydası olur tabi ama gerek görmüyorum dedi. Bu görüntü düzelir mi sizce
Danıştım doktoruma ama ister kullan ister kullanma dedi. Kullanırsan faydası olur tabi ama gerek görmüyorum dedi. Bu görüntü düzelir mi sizce. Burun ucu şiş olduğundan dolayı böyle göründüğünü söyledi. Sonrasında o keskin görüntü gidecektir dedi. Siz ne düşünüyorsunuz

Bana da zamanla düzelir dediler benim de burun deliklerimden biri daha yukarida gibi ödem kaynakli olduğunu soyledi doktorumun asistani daha yüz yüze görüşme yapmadım benim de ameliyatimin 35 ncı günü ama burnunuz öyle dediğiniz gibi çok keskin gözükmüyor

Bana da zamanla düzelir dediler benim de burun deliklerimden biri daha yukarida gibi ödem kaynakli olduğunu soyledi doktorumun asistani daha yüz yüze görüşme yapmadım benim de ameliyatimin 35 ncı günü ama burnunuz öyle dediğiniz gibi çok keskin gözükmüyor
Psikolojik olarak çöktüm. Bi an önce zaman geçse. Ne olacaksa olsa diyorum

Burun deliklerin eşit görünüyor fakat belki önceden daha oval durma sebebi ödemdendi. Ödem indikçe böyle olmuş olabilir. Fakat kötü değil bence canını sıkma🌸eğer burun deliklerinin eşit olmadığını düşünüyorsan(ben gerçekten eşitsizlik göremedim). Aparat kullanmanı tavsiye ederim. Benim ilk zamanlar(1-2 hafta) ödemden mi bilmem bir burun deliğim daha ufak görünüyordu aparatı kullandım hala kullanıyorum. Şuan eşitler benim için. Aparatın mı etkisi oldu yoksa ödemler indikten sonra mı aynı konuma geldi bilmiyorum fakat ben aparatın bir nebzede olsa faydalı olduğunu düşünüyorum. Doktorundan da alabilirsin internet üzerindende. Ama önce doktorun kaç numara kullanacağını söylemeli.

X