Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri ameliyatsız silikonsuz göğüs büyütme yöntemi

ben 150'şer gram yaptırdım her iki tatlişkoya toplamda 300 gram 3600 dolar vrdim şekerim :nazar:

canım malesef ki reklam yaptığını düşünüyorum. ilk mesajın; 2013 te;

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Opr.Dr. Oygar Aytekin yarın saat: 16:00 da, Beyaz Tv de Pınar Dilşekerin konuğu olarak" Estetik de son trendleri bizlerle paylaşıyor olacak...

ve sonra hep nedense oygar aytekin msjlarıyla dolu sanırım asistanı falansın... :KK45: :KK45: :KK45::44: :44: :44:

canım malesef ki reklam yaptığını düşünüyorum. ilk mesajın; 2013 te;

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Opr.Dr. Oygar Aytekin yarın saat: 16:00 da, Beyaz Tv de Pınar Dilşekerin konuğu olarak" Estetik de son trendleri bizlerle paylaşıyor olacak...

ve sonra hep nedense oygar aytekin msjlarıyla dolu sanırım asistanı falansın... :KK45: :KK45: :KK45::44: :44: :44:

hayır canım diğer konularda da mesajlarım var dikkatli bakarsan özellikle saç ve cilt bakımı konularında ama bu aquafilling konusunu bi çok yere yazdığım doğru çünkü çok fazla başlık açılmış yardımcı olmak için yazdım bir de dudak dolgusunu yazdım yaklaşık iki senedir ben de bu konuyla ilgileniyorum :KK52::KK52:

Yaklaşık 3 4 aydır forumu takip ediyorum. Özellikle meme büyütme ve aquafilling ile ilgili yazılanları. Maalesef bende ameliyattan korktuğum için hiç araştırmadan aquafilling yaptırdım 1 saatten az zamanda süper oldu ama sonrasında memelerim taş gibi kistlerle doldu doktor doktor gezdim temizletebilmek için hiçbir doktor yanaşmadı bu işleme. Yaklaşık 7. Ayın sonunda zar zor ameliyat olabildim tüm meme dokum poşetler içinde başucumdaydı ameliyat sonrası şimdi çöken eriyen memelerimin düzelmesini bekliyorum. Kısaca burda reklam mıdır bilmem ama insanlara bu yöntemi tavsiye edip durmayın sonrası gerçekten felaket. Ve yaptıranların sürekli kontrolde olmalarını öneriyorum geç olmadan.

Yaklaşık 3 4 aydır forumu takip ediyorum. Özellikle meme büyütme ve aquafilling ile ilgili yazılanları. Maalesef bende ameliyattan korktuğum için hiç araştırmadan aquafilling yaptırdım 1 saatten az zamanda süper oldu ama sonrasında memelerim taş gibi kistlerle doldu doktor doktor gezdim temizletebilmek için hiçbir doktor yanaşmadı bu işleme. Yaklaşık 7. Ayın sonunda zar zor ameliyat olabildim tüm meme dokum poşetler içinde başucumdaydı ameliyat sonrası şimdi çöken eriyen memelerimin düzelmesini bekliyorum. Kısaca burda reklam mıdır bilmem ama insanlara bu yöntemi tavsiye edip durmayın sonrası gerçekten felaket. Ve yaptıranların sürekli kontrolde olmalarını öneriyorum geç olmadan.

Canim benm paylastgin bu durum icin cok tsk ederim. Az kalsin yaptirmaya karar vermek uzereydim:/

Bu bilgiyi verdiğin için teşekkür ederiz bende düşünmüştüm bu yöntemi

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Buyur burdan yak ...( iyiki okumusum son anda vazgectim, kucuk ama guzel goguslerimle barissam iyi olucak, evlilikten bikac ay sonra cocuk planimiz var, icim rahat emziriyim sonra baktim gene kucuk slikon ameliyat olurum, boyle dolgularla gogusun yapısını bozmaya gerek yok.

Bnde istiyorum silikon ama esim izin vermiyor ya soyle bikini giyince felan tas gb dimdik dursa ne varki ele gelse azcik :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Canim benim esin silikon istemiyormus ya yalan soyluyor benimkide oyle para vermek istemiyorlar.sigorta karsiliyor dedim ozaman ol dedi.bu yontemide istemez para gidecek diye

X