Menopoz Amh 0.1 olanlar

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Teşekkur ederim canım amin inşallah tüm isteyenlere Allah ım bu güzel duyguyu yaşatsın.evet canım birçok kür denedim çok uzun olduğu için dilersen ayrıntısıyla özelden paylaşa bilirim 😊
Bana da gönderebilir misiniz eğer sizi yormamış olursam ilginize teşekkür ederim

Merhaba kızlar yaşım 29 bir yıldır çocuk sahibi olmak için uğraşıyordum. Gittiğim doktorlar ultrason ile yumurtalıklarımın gayet iyi olduklarını söylediler ( üç doktor) sonrasında ben üç aydır ilaçsız regl olamamaya başladım en son gittiğim doktor kistlerimin olduğunu söyledi ve ilaç ile regl olup hormon testi yaptırmamı söyledi ve sonuç FSH:25 amh:0.10 benim suratıma bakamadan hemen tüp bebek yapmalısın erken menopoza giriyorsun ( o an o kadar kötü oldum ki) dedi ve doktor tavsiyesinde bulundu ki kendisi kadın hastalıkları ve tüp bebek doktoru olmasına rağmen beni başka doktorlara göndermesi psikolojimi mahvetti. Şuan napacagimi bilmiyorum hemen tüp bebek için randevu aldım fakat benim durumunda tüp bebekte zormuş. Konuyu acmamin nedeni benim durumumda olup bu süreçleri yaşayanlardan tavsiye almak.

Merhaba kızlar yaşım 29 bir yıldır çocuk sahibi olmak için uğraşıyordum. Gittiğim doktorlar ultrason ile yumurtalıklarımın gayet iyi olduklarını söylediler ( üç doktor) sonrasında ben üç aydır ilaçsız regl olamamaya başladım en son gittiğim doktor kistlerimin olduğunu söyledi ve ilaç ile regl olup hormon testi yaptırmamı söyledi ve sonuç FSH:25 amh:0.10 benim suratıma bakamadan hemen tüp bebek yapmalısın erken menopoza giriyorsun ( o an o kadar kötü oldum ki) dedi ve doktor tavsiyesinde bulundu ki kendisi kadın hastalıkları ve tüp bebek doktoru olmasına rağmen beni başka doktorlara göndermesi psikolojimi mahvetti. Şuan napacagimi bilmiyorum hemen tüp bebek için randevu aldım fakat benim durumunda tüp bebekte zormuş. Konuyu acmamin nedeni benim durumumda olup bu süreçleri yaşayanlardan tavsiye almak.

özür dileyerek sorucam özel değilse neden kucağınıza alamadığınızı öğrenebilirmiyim? doktorlar herhangir bir şey dediler mi ? benim fsh yüksek bende 2 kere hamile kaldım kimyasala çevirdi. doktorların dediği fsh yüksekken hamile kalınırsa ya kimyasala çevirir yada ölü doğar bebek sizinde nedeni omudur?
Mesajını yeni gördüm 🤷‍♀️
Bizim sorunumuz genetik, eşim ile aramızdaki genetik benzerlik

Teşekkur ederim canım amin inşallah tüm isteyenlere Allah ım bu güzel duyguyu yaşatsın.evet canım birçok kür denedim çok uzun olduğu için dilersen ayrıntısıyla özelden paylaşa bilirim 😊
Merhaba canım sakıncası yoksa benimle de paylaşabilir misin acaba🙏🏼🌸 Çok minnettar olurum çok sağol canım gerçekten şimdiden Allah razı olsun

Panik yapmayın sakin olun. Bende aynı durumda Aynı yaşlarda 3 tüp bebek denedim tutmadı. Ama sonra kendiliğinden hamile kaldım, hemde iki sene arayla iki kez hamile kaldım... Zordur belki yorucudur, üzücüdür ama rabbim ol derse engel yoktur🌸
Sanırım artık üye değilsiniz.

Banada paylaşır mısınız benzer durumdayım.

Merhaba canım benimde amh 0.21 bunu öğreneli 1sene oluyor yaşım 32 öncelikle panik yapmamanı sakin kalmalı hiç çocuğun olmıycak vs gibi olumsuz dusunceleri kafandan atmalısın inan bana çok zor ve yorucu bir süreç.bebek isterken böyle bir durumla karşılaşmak dünyanın sonu gelmiş gibi hissetsende sakın umutsuzluğa kapılma Allah tan ümit kesilmez.tupbebeğe başlıycaktım adetimi beklerken hamile oldugumu ogrendim şükürler olsun üzülürsen herşey daha kötüye gider hep umutlu ol ve bol bol dua et inşallah en kisa zamanda hamile kalirsin canim🙏🙏
Adına sevindim. Benimde değerlerim iyi değil, ekstra yaptığınız bir şey var mı?
Amh, fsh, estradiol kaçtı?

X