Amh değeri 0,01 olup hamile kalan var mı?

Bak ben sana ne dicem
Bırak onu diyenleri kulak asma
Bu kadın vücudu gerçekten inanılmaz Bi şekilde karmaşık
Her ay yumurta olmayabilir önemli olan adetlerim geç veya erken oluyo mu sonuçta
Bir ay hiç yumurta olmaz diğer ay olur
Benim de amh 2 seneden fazladır 0.01
Ondan öncesinde 0.33 değerinde ayrıca prof a gittim iki ay 14 güne kadar takip etti yumurtan yok diyip bıraktı
Ben onun üstüne aylar sonra iki defa hamile kaldım kucağıma almak nasip olmadı ama
Ve şuanda da geçen ay 5 yumurtam vardı opu da boş çıktı
Bu ay ise Bi tane var
Bi önceki ay iki tane vardı Başka Bi Dr gidiyordum biri kaybolmuş diğerinin de şekli bozulmuş büyümemiş dedi
Gerçekten çok değişiyor
Ve ümitsizilik stres daha çok zarar veriyor inan
Güvendiğin Bi Dr buluncaya kadar ara
Dediğim dibi regl olabiliyorsan her zaman umut var Allahn izniyle ❤️

Haa şunu da ekliim 2020 de olduğum şehirde 2 Dr da aynı şeyi söylemişti bana
Ne kadar yıkıcı ve kırıcı acımasızlar
O kadar haklısın ki bu doktorlar çok kırıcı çok acımasızlar bazen. Yumurta var görüyorum ama çok küçükler görünmeyecek kadar küçükler dedi ve ben 16 yaşımdan beri kendiliğinden adet olamıyorum 13 yaşında oldum 16’ya kadar sonra kesildi hep ilaçlarla oluyorum maalesef :KK43:

O kadar haklısın ki bu doktorlar çok kırıcı çok acımasızlar bazen. Yumurta var görüyorum ama çok küçükler görünmeyecek kadar küçükler dedi ve ben 16 yaşımdan beri kendiliğinden adet olamıyorum 13 yaşında oldum 16’ya kadar sonra kesildi hep ilaçlarla oluyorum maalesef :KK43:
Üzülme desem Bi anlamı olmaz kendimden bilir. Teselliler kifayetsiz kalırmış başa gelince.
Sen çabala takdir Allah n
Vardır bize de Bi güzelliği
Onun hazinesi bol ve geniş
Ol der oluverir Rabbim bu sürecimize kolaylıklar ve sabırlar versin hepimizn

Üzülme desem Bi anlamı olmaz kendimden bilir. Teselliler kifayetsiz kalırmış başa gelince.
Sen çabala takdir Allah n
Vardır bize de Bi güzelliği
Onun hazinesi bol ve geniş
Ol der oluverir Rabbim bu sürecimize kolaylıklar ve sabırlar versin hepimizn
Âmin inşallah canım güzel haberler vermek nasip olur buradan 🤲🏻 Allah Düşmanımı bile böyle bir imtihanla sınamasın çok zor

X