Amh testi ve sonuçları yardım edin lütfen

Klomen bana ters etki yaptı kullandigim ay fsh 72 fırladı 2 ay adet göremedim dostinexi bende kullandım 2 tane ilaç vardı şişede yarim yarim pazartesi perşembe kullandım 2 hafta bitiminde hamile olduğumu ogrendim
Dostinexi kullanırken doktor bana korun dedi gebe kalırsan çok sorunlu olabiliyormuş bebek için, sen korunmadın mı cnm

kesinlikle doktor cok onemli bu konularda evet vakit kaybetme ama degerinde guzel zenin endiselenicek bisry yok ultrasonda gozuken folikul sayisida onemli asadece amh testine gore yorum yapmiyorlR birde
Onu henüz bilmiyorum canıminşallah kaliteli yumurtalarım vardır,öyle konuştu ki ağladım doktorun yanında çok kötüydüm o gün

Klomen bana ters etki yaptı kullandigim ay fsh 72 fırladı 2 ay adet göremedim dostinexi bende kullandım 2 tane ilaç vardı şişede yarim yarim pazartesi perşembe kullandım 2 hafta bitiminde hamile olduğumu ogrendim
Aynen iki ufak ilaç var bende ilkini bu sabah içtim sabah aç karnına en geç 10a kadar içilmeliymiş. Haplar bittikten sonra tekrar kanda hormon testi yapıp tekrar prolaktin hormonum düşmüş mü ona bakacak ama 2 ay korun dedi ilk hapı kullandıgın ay ve bir sonraki ay sonra gel klomene başlayalım yumurta takibiyle birlikte dedi. Ne güzel hamile kalmışsın demek ki bu hormonun düştüğünde bu prolaktin hormonu da gebe kalmaya çok olumsuz etkiliyormuş keşke daha erken baktırsaymışım diyorum şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…