Amh yükselttim.

cigdm

Guru
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2010
43
33
Lütfen üzme kendini, benim de degerim 10 binlere yaklasınca kese gorunmustu,diğer dr iki üç defa eminmisiniz bu değerlerle kesenin gorunmedigine diye sordu,yani onlar bile sasirmisti, inan neyle karsilasacagin belli olmaz, çok dua ettim size, beni de pazartesi kese de bebek var mı diye randevu verdi.
Merhaba gayretinizi ve umudunuz hep olsun. Sağlıklı bir bebek ise Rabbim tamamına erdirsin hayırlısı ne ise o olsun.... gücünüzü mümkün olduğunca koruyun bakın kendiniz Hamile kapabiliyorsanız ki bu süper eğer bu durum olumsuz sonuçlanırsa daha bilinçli ve doktor kontrolünde ilerlersiniz şükür yumurtamız oluyor hatta dölleniyor

Frendly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2017
471
278
Merhaba gayretinizi ve umudunuz hep olsun. Sağlıklı bir bebek ise Rabbim tamamına erdirsin hayırlısı ne ise o olsun.... gücünüzü mümkün olduğunca koruyun bakın kendiniz Hamile kapabiliyorsanız ki bu süper eğer bu durum olumsuz sonuçlanırsa daha bilinçli ve doktor kontrolünde ilerlersiniz şükür yumurtamız oluyor hatta dölleniyor
Teşekkür ederim, inş sağlıkla ilerler, önümüzdeki süreçte goreceğiz, hakkımızda hayırlısı olur inş

nrx

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
465
334
8. haftaya kadar beklemem tavsiye edildi.Umudum kalmadı.Benim çocuğum yok.Tüp bebek için araştırma yaparken hamile kalmıştım.Çok kötü haldeyim...Sesim benden alınmış gibi.Ağlayamıyorum veya konuşamıyırum. Bu konu ile ilgili tek iletişimim burası.Sonradan kalp atışı duyulması olmuş mu?Böyle bir vaka duyan var mı?
Lütfen kendini hemen olumsuza düşürme, dur bakalım Allah büyük başka dr fikfinide al, inşallah herşey normal gider kalp atşını duyarsın

nrx

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
465
334
Hanımlar kesinlikle yükseliyor, benimde amh 0.17 çıkmıştı bende bu konuyu açan hanım gibi aynı şeyleri yaşadım yıkılmıştım resmen. Ama Saraçoğlunun soğan kürü, hayıt ve sağlıklı beslenme sayesinde çok değil 2 ay sonra amh değerim 1.4 çıktı. Allahtan her zaman umut vardır.
Nasıl beslenme uyguladınız,

farahfarfarian

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
44
13
39
hepinize teşekkür ederim. çok zor bir hafta sonu geçirdim. Yeni Doktorum ara ara motive etmek için mesajlar attı. Negatif sonuçlansa bile korkma-şimdi hamile olan 2 ay sonrada kalır bu kez seni hazırlarız vs yazmış. Bu da iyi geldi biraz. Umarım o kalp atışını duyarım ,duyamazsam da artık elimden geleni yaptığım düşüncesi ile kendimi rahatlatabilirim belki. Uzun yıllar boyu çocuk sahibi olmayı işim yüzümden erteledim. Belki tek pişmanlığım bu olabilir. Hayata güvenmeyi tercih ederek devam edeceğiz işte...

nrx

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
465
334
hepinize teşekkür ederim. çok zor bir hafta sonu geçirdim. Yeni Doktorum ara ara motive etmek için mesajlar attı. Negatif sonuçlansa bile korkma-şimdi hamile olan 2 ay sonrada kalır bu kez seni hazırlarız vs yazmış. Bu da iyi geldi biraz. Umarım o kalp atışını duyarım ,duyamazsam da artık elimden geleni yaptığım düşüncesi ile kendimi rahatlatabilirim belki. Uzun yıllar boyu çocuk sahibi olmayı işim yüzümden erteledim. Belki tek pişmanlığım bu olabilir. Hayata güvenmeyi tercih ederek devam edeceğiz işte...
İyi, anlayışlı drun tavri ilaçtan bile daha etkilidir, inşallah kalp atışını duyarsın, nasibi yoksada takdir ilahi dersin, önüne bakarsın kolay değil çünkü çok şükürki hamile kalabiliyosun yine kalırsın, Allah isteyen herkese hwpimize sağlıklı sıhhatli evlat versin

nrx

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
465
334
Teşekkür ederim, inş sağlıkla ilerler, önümüzdeki süreçte goreceğiz, hakkımızda hayırlısı olur inş
Merak ettim bebiş iyimi inşallah herşey yolundadır tekrar gittinizmi dr a

Frendly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2017
471
278
Merak ettim bebiş iyimi inşallah herşey yolundadır tekrar gittinizmi dr a
Dün gittim dr,kesen güzel gelişmiş dedi, ama önemli olan bebek var mı dedi, bak burda siyah nokta var, pit pit da kalp atmaya başlamış, inş haftaya net kalp atışlarını da alırız dedi, şimdilik her şey yolunda dedi şükür, cok fazla mide bulantim var ve göğüs acısı var, teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

farahfarfarian

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
44
13
39
Dün gittim dr,kesen güzel gelişmiş dedi, ama önemli olan bebek var mı dedi, bak burda siyah nokta var, pit pit da kalp atmaya başlamış, inş haftaya net kalp atışlarını da alırız dedi, şimdilik her şey yolunda dedi şükür, cok fazla mide bulantim var ve göğüs acısı var, teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.
Çok sevindim sizin adınıza. Ben de yarın tekrar doktora gideceğim. Pek umudum yok ama işte biraz daha bekleyeceğim.

nrx

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
465
334
Çok şükür, gözün aydın sevindim, sağlıcakla kucağına alırsın inşallah darısı bana ve tüm isteyenlere

Frendly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2017
471
278
Merhaba. Maalesef kalp atışı yoktu yine.2 doktora daha gösterdim sonuç aynı. Cumartesi kürtaj olacak. Çok üzgünüm.
Çok üzüldüm, Allah sabır versin zor anlıyorum seni, ben de üç sene önce senin durumunu yaşadım, ama hamile kalabilmen bile olumlu, tüp bebekte kaliteli yumurta seciyorlar, Şansın daha da yükselir, eşinin sıkıntısı var mı, baktirdiniz mı?