Amh yükselttim.

nrx

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
465
334
Benim de amh 0.24 dü, prowomen al muhakkak, birde folik asit ve omega 3 kullan, bol bol meyve ye, brokoli al limon sık salata gibi tuket. Benimde 13 yaşında oğlum var, 9 sene korundum aptal gibi, hemen hamile kalırım sandım, 37 yaşında kaldım ama düşük yapmıştım, 40 yaşında nasip etti Allah, inş sağlıklı bir şekilde sürer, onun için hiç belli olmaz umudunu kesme.
Aynı durumdayız, bende hepl korundum böyle olacağını bilsem hemen doğurudum amh dır fsh dır ilkdefa 1 yıl önce tanıştım ablamlar annem maşallah iyi doğurmuşlar, bende 40 da doğururum dedim, 2 yıl önce dış gebelik sonrasında kimyasal, sağlıklı olmadı. Kızımda anne benim kardeşim olmayacak deyince içim parçalanıyor benim yüzümden diyorum. İnşallah canım bu gecenin hürmetine, isteyen herkese rabbim verir, sağlıkla kucağına alırsın sende inşallah

nrx

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
465
334
Benim de amh 0.24 dü, prowomen al muhakkak, birde folik asit ve omega 3 kullan, bol bol meyve ye, brokoli al limon sık salata gibi tuket. Benimde 13 yaşında oğlum var, 9 sene korundum aptal gibi, hemen hamile kalırım sandım, 37 yaşında kaldım ama düşük yapmıştım, 40 yaşında nasip etti Allah, inş sağlıklı bir şekilde sürer, onun için hiç belli olmaz umudunu kesme.
Bu ay promotil women aldım kutu bitince prowomen alayım canım sağol bilgilendirme için

nrx

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
465
334
Kaç ay kullansın prowoman i açmı tokmu içtin, omega 3 şu çiğneme olandan aldım, folic asit hangisini kullandın kusura bakma çok sordum şu hayııt falan bitkisel birşey kullandınmı burda incir falan yazıyor lar

Frendly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2017
471
278
Aynı durumdayız, bende hepl korundum böyle olacağını bilsem hemen doğurudum amh dır fsh dır ilkdefa 1 yıl önce tanıştım ablamlar annem maşallah iyi doğurmuşlar, bende 40 da doğururum dedim, 2 yıl önce dış gebelik sonrasında kimyasal, sağlıklı olmadı. Kızımda anne benim kardeşim olmayacak deyince içim parçalanıyor benim yüzümden diyorum. İnşallah canım bu gecenin hürmetine, isteyen herkese rabbim verir, sağlıkla kucağına alırsın sende inşallah
Anlıyorum seni, oğlum ortaokulun ilk günü surat 5 karış girdi, öğretmen sordu herkesin kardeşi var sınıfta tek benim yok dedi, içim parcalanmisti, kendime isyan edip durdum. Amin inş, sen de tez zamanda kavuş inş ikinci çocuğuna

• Beğen
Reactions: nrx

Frendly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2017
471
278
Kaç ay kullansın prowoman i açmı tokmu içtin, omega 3 şu çiğneme olandan aldım, folic asit hangisini kullandın kusura bakma çok sordum şu hayııt falan bitkisel birşey kullandınmı burda incir falan yazıyor lar
Estağfurullah istediğini sor, prowomen sadece 1 kutu kullandım, folbefore di folik asitin markası, benim fsh da yüksekti 3 aydır hayıt otu demleyip içtim, incir yemedim, fakat düzenli ceviz, fındık, kaju, badem yedim fakat bunlar çiğ olsun kavrulmuş olmasın, bir de bol meyve ve brokoli yedim, limonu kesip ağzıma sikiyordum kafam estikce,düzenli beslenmeye dikkat etmeye 3 ay önce başlamıştım, çünkü tüp bebek tedavisine baslayacaktim, 3 aydır gidip geliyordum, geçen ay tek yumurtan var olmaz deyip gönderdiler, Allah o tek yumurtaya can verdi, umutlu ol,güzel haberlerin olsun inş

• Beğen
Reactions: nrx

Frendly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2017
471
278
Prowomen kahvaltıdan 2-3 saat sonra içtim.

cigdm

Guru
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2010
43
33
Allah sağlıkla almayı nasip etsin....Ocak ayındaki tek yumurta ile mi hamile kaldınız ? Merak ettim doktor geri çevirmişti ?

Frendly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2017
471
278
Allah sağlıkla almayı nasip etsin....Ocak ayındaki tek yumurta ile mi hamile kaldınız ? Merak ettim doktor geri çevirmişti ?
Evet takip etmişsiniz, tüp bebek merkezi ocak ayında tek yumurtayla baslayamayiz demişti, ama tek yumurtayla nasip etti Allah.

cigdm

Guru
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2010
43
33
görünce bende yazayım dedim, 3 ay önce yumurta toplatmada 2 tane yumurtam gelişti ve diğerleri çok küçük kalmış, 2tanesinin içinden sadece 1 tanesi döllendi .
2.yumurta toplama sürecinde aslanpençesi çayı, hayıt tohumu çayı, nar suyu , bal tarçın çörek otu kürü ve zeytinyağından incir kürü yaptım . Bu yumurta toplamamda 12 tane yumurtam eşit şekilde gelişti ve 6 tanesi dolu çıktı 3 tanesi döllendi. Kesinlikle faydası var , hormonlarınızı bozmadan dengeli bir şekilde yapmanızı tavsiye ederim.
Merhaba çok mutlu oldum
Yormak istemesem de bir kaç bilgi alsam, hormon değerleri nasıldı ? Bu yaptıklarınızı ne kadar süre ile ve birlikte mi yaptınız ?

Frendly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2017
471
278
Nasıl mutlu oldum nasıl umut veren haberler 🌸 hem de doğal yolla sanırım ovalasyonla mı takip ettiniz ?
Çok teşekkür ederim, Allah size de nasip etsin inş, hayır ovalasyon takipi falan yapmadım, adetten bir hafta sonra her günü değerlendirdim.Bir de eşiniz de düzenli beslensin, ben eşime de omega 3 kullandirdim, bol bol da meyve yedi.

farahfarfarian

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
44
13
39
merhaba,6+5 deyim,fetüs oluşmuş ama kalp atışı yok dedi doktor.Salı günü tekrar görecek.O gün de duymazsa kürtaj dedi.Çok kötü oldum...Bu durumla karşılaşan var mı?(fetüs 7 mm olmuş)

bir mucizee

hayaller dualara emanet..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
3.379
5.596
merhaba,6+5 deyim,fetüs oluşmuş ama kalp atışı yok dedi doktor.Salı günü tekrar görecek.O gün de duymazsa kürtaj dedi.Çok kötü oldum...Bu durumla karşılaşan var mı?(fetüs 7 mm olmuş)
sakın başka dr lara gitmeden ve 8 haftayı geçmeden kürtaj olmayın benden tavsiye

farahfarfarian

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
44
13
39
sakın başka dr lara gitmeden ve 8 haftayı geçmeden kürtaj olmayın benden tavsiye
8. haftaya kadar beklemem tavsiye edildi.Umudum kalmadı.Benim çocuğum yok.Tüp bebek için araştırma yaparken hamile kalmıştım.Çok kötü haldeyim...Sesim benden alınmış gibi.Ağlayamıyorum veya konuşamıyırum. Bu konu ile ilgili tek iletişimim burası.Sonradan kalp atışı duyulması olmuş mu?Böyle bir vaka duyan var mı?

Frendly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2017
471
278
8. haftaya kadar beklemem tavsiye edildi.Umudum kalmadı.Benim çocuğum yok.Tüp bebek için araştırma yaparken hamile kalmıştım.Çok kötü haldeyim...Sesim benden alınmış gibi.Ağlayamıyorum veya konuşamıyırum. Bu konu ile ilgili tek iletişimim burası.Sonradan kalp atışı duyulması olmuş mu?Böyle bir vaka duyan var mı?
Lütfen üzme kendini, benim de degerim 10 binlere yaklasınca kese gorunmustu,diğer dr iki üç defa eminmisiniz bu değerlerle kesenin gorunmedigine diye sordu,yani onlar bile sasirmisti, inan neyle karsilasacagin belli olmaz, çok dua ettim size, beni de pazartesi kese de bebek var mı diye randevu verdi.