Örgü amigurumi sanatı

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
kendi yaptığım amigurumi modellerinden bir kaç örnek sunmak istiyorum sizlere.
bu ve bunun gibi bir çok modeli instagram sayfam olan seksen8model de sergiliyorum.
yorumlarınızı bekliyoruuum :KK200:

Eklentiler

• CYMERA_20151015_133309.jpg
    CYMERA_20151015_133309.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 194
  • CYMERA_20151017_172238.jpg
    CYMERA_20151017_172238.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 178
  • PicsArt_10-21-09.44.50.jpg
    PicsArt_10-21-09.44.50.jpg
    28,5 KB · Görüntüleme: 194
kendi yaptığım amigurumi modellerinden bir kaç örnek sunmak istiyorum sizlere.
bu ve bunun gibi bir çok modeli instagram sayfam olan seksen8model de sergiliyorum.
yorumlarınızı bekliyoruuum :KK200:

çok güzel hepsi eline sağlık ben instagramda birisine sormuştum nerede öğrendiniz diye, bana çok mütevazı bir cevapla yetenek işi canım demişti... Halbuki yapılışı ve örnekleri internette çok... ayrıca kitapları da satılıyor değil mi bir gün karar verip yapmak istersem sorularla burada olacağım :KK54:

Kaç numara tığla yapılıyor?

kusura bakma çok geç gördüm.
aslında kullandığım tığlar kullandığım iplere göre değişiyor. yani tığın bir önemi yok aslında hangisinde rahat ediyorsan onu kullan. sonuçta kalın bir ip için ince uçlu bir tığ kullanamazsın.

sevgiler

amigurumi sever veya amigurumi merak eden arkadaşlar gelin birlikte bilgilerimizi paylaşalım çoğalalım.
Merhaba, bende çok seviyorum amigurumi örmeyi fakat tarif sıkıntısı yaşıyorum, paypal Türkiye de iptal edildiği için de satın alamıyorum, sadece küçük oyuncaklar var, büyükler bulunmuyor, üstelik kitap bile bulunmuyor, benim bu aralar lalylala kira ya ihtiyacım var, torunum için yapmak istiyorum, en önemlisi bu, varsa tarif paylaşırsanız çok memnun olurum, sevgiler..

Ben de hamileyken oğluma uyku arkadaşı örmek istedim. Uyku arkadaşı ördüm tavşan da öreyim dedim. Başka bi model gördüm çok güzelmiş öreyim derken bir baktım birsürü oyuncak örmüşüm. Amigurumi örmek tam bir bağımlılık onu anladım. :) şimdi bebeğime bez parası kazanmak için örüyorum instagram sayfam meriç7seven. yaptıklarımın bir kısmı da ekte:)

20160807_153939.jpg 20160807_154047.jpg 20160807_154236.jpg 20160807_154248.jpg SALYANGOZİ.JPG

Merhaba, bende çok seviyorum amigurumi örmeyi fakat tarif sıkıntısı yaşıyorum, paypal Türkiye de iptal edildiği için de satın alamıyorum, sadece küçük oyuncaklar var, büyükler bulunmuyor, üstelik kitap bile bulunmuyor, benim bu aralar lalylala kira ya ihtiyacım var, torunum için yapmak istiyorum, en önemlisi bu, varsa tarif paylaşırsanız çok memnun olurum, sevgiler..

merhaba lalylala kira şablonuna tiny mini design sitesinde rastlamış hatta yapmıştım. kaldırmadıysa hala bulabilirsiniz. ordaki ayıydı ben değiştirerek çalışmıştım.
sevgiler.

Ben de hamileyken oğluma uyku arkadaşı örmek istedim. Uyku arkadaşı ördüm tavşan da öreyim dedim. Başka bi model gördüm çok güzelmiş öreyim derken bir baktım birsürü oyuncak örmüşüm. Amigurumi örmek tam bir bağımlılık onu anladım. :) şimdi bebeğime bez parası kazanmak için örüyorum instagram sayfam meriç7seven. yaptıklarımın bir kısmı da ekte:)

Eki Görüntüle 1907960 Eki Görüntüle 1907961 Eki Görüntüle 1907962 Eki Görüntüle 1907963 Eki Görüntüle 1907964
katılıyorum amigurumi bir bağımlılık ve örmeye başlayınca öğreniyorsunuz. zor gibi görünse de aslında kolay ve çok keyifli. bu arada ellerinize sağlık çok güzel olmuşlar.

Bende yeni başladım örmek zevkli evet ama kulak yada kol birleştirmek çok zor yani ben cok zorlanıyorum kolayı nedir bilen bi soylesin lütfen

Bende yeni başladım örmek zevkli evet ama kulak yada kol birleştirmek çok zor yani ben cok zorlanıyorum kolayı nedir bilen bi soylesin lütfen

merhaba ben kendim yaparak deneyerek öğrendim ve bence kulak ve kol birleştirmenin kolay yolu aynı renk bir dikiş ipi dikmek. tabi tığ ile de dikilebilir fakat biraz elin alışması gerekiyor. tığ ile birleştirirken ipin yumuşak bir ipse zorlanmazsın.

sevgiler

Merhaba bende kizim için örmeye başlamıştım yaramaz bi kızım oldugu icin cok vakit ayiramasam da firsat buldukca örmeye çalışıyorum:)
Instagram hesabim @gunesinoyuncaklari

Arkadaşımla ben de bu bebeklerden örüyoruz görmek isterseniz instagramımız
theamigurumiler_mefa
bekleriz:KK69::KK66:

Arkadaslar bu sayfayı yeni gördum bende amigurumi öruyorm ve satıyorum baktim bana getirecegi sadece para bende cocuk esirgeme kurumlarina örmeye basladm eger sizede bu konuda bi düsunce verebilirsem cok mutlu olurum evde bos oturmayp biseyler yapma derdindeym en azndan ordaki cocuklar sevinsin istiyorm

X