Anadolu Yakası Doktor Hastane Tavsiyesi

Tesekkurler bide ona gidip bakayim
Umarim oda digerleri gb umarsamaz degildir.

bu arada ben dün akşam bu kadını çok araştırdım. Vebal almayayım şimdi. Sitede geçmişte mine kaymakçı ile ilgili kötü yorumlar okudum şok oldum. Bir kısım çok överken bazı insanlara bayağı kötü şeyler yaşatmış.
Siz de aratırsanız görürsünüz. Pişman oldum yazdığıma😕

bu arada ben dün akşam bu kadını çok araştırdım. Vebal almayayım şimdi. Sitede geçmişte mine kaymakçı ile ilgili kötü yorumlar okudum şok oldum. Bir kısım çok överken bazı insanlara bayağı kötü şeyler yaşatmış.
Siz de aratırsanız görürsünüz. Pişman oldum bende bir aeas

Siz de aratırsanız görürsünüz. Pişman oldum yazdığıma😕
Bende bir arastirayim
Tesekkur ederim yinede ☺

Erhan Karaalp’i tek geçerim.
Her muayenede ayrıntılı ultrason ve ayına uygun bilgi,
istediğiniz zaman ulaşabiliyor olma,
İnsanı rahatlatan,doğum korkusu yaşamamanız sağlayan konuşmaları,
Doğum sonrası bile güzel ilgisi
Normal doğumun ‘gerçekten’ yanlısı olması ve siz istemediğiniz ve şartlar zorlamadığı sürece normal doğum konusunda gözünüz kapalı güvenilmesi,
instagramda çok esprilidir ama muayenede ciddidir cünkü işi profesyonellik ve ciddiyet gerektirir. Etrafımdakilerin doğum hikayelerini, takip süreçlerini de dinledikçe iyiki diyorum. 2.doğumda da tercihim kendisi olacak.

Normal doğumun ‘gerçekten’ yanlısı olması ve siz istemediğiniz ve şartlar zorlamadığı sürece normal doğum konusunda gözünüz kapalı güvenilmesi,
instagramda çok esprilidir ama muayenede ciddidir cünkü işi profesyonellik ve ciddiyet gerektirir. Etrafımdakilerin doğum hikayelerini, takip süreçlerini de dinledikçe iyiki diyorum. 2.doğumda da tercihim kendisi olacak.

evet o adamı biliyorum muayenehanesi de evime çok yakın. Doğum ücretleri hakkında bilginiz var mı?
Kesisiz dikişsiz normal doğum vaad ediyor videolarında falan insanlar doğumdan böyle yürüyerek kalkıyor ya özendim valla. Telefon ettim hatta 400 tl muayene ücreti. Ama doğum ücreti paylaşmıyorlar telefonda. 20bin falan demesinden korktum açıkçası. 12 falan benim psikolojik sınırım gerçekten dikişim kesim olmayacaksa değer buna diyorum.
aynı şekilde avrupa yakasında var bu tarz bir doktor yusuftu adı. Onun 20bindi doğum ücreti. Acıbademde yapıyorlar.
Üstüne yenidoğan masrafları falan 25bini bulacak o. Mantıklı mı bu paraları vermek değer mi gerçekten bilmiyorum.

evet o adamı biliyorum muayenehanesi de evime çok yakın. Doğum ücretleri hakkında bilginiz var mı?
Kesisiz dikişsiz normal doğum vaad ediyor videolarında falan insanlar doğumdan böyle yürüyerek kalkıyor ya özendim valla. Telefon ettim hatta 400 tl muayene ücreti. Ama doğum ücreti paylaşmıyorlar telefonda. 20bin falan demesinden korktum açıkçası. 12 falan benim psikolojik sınırım gerçekten dikişim kesim olmayacaksa değer buna diyorum.
aynı şekilde avrupa yakasında var bu tarz bir doktor yusuftu adı. Onun 20bindi doğum ücreti. Acıbademde yapıyorlar.
Üstüne yenidoğan masrafları falan 25bini bulacak o. Mantıklı mı bu paraları vermek değer mi gerçekten bilmiyorum.
Kendi 9bin+kdv alıyodu en son. + bi de hastane ücreti var ama anlasmalı hastaneleri var ve hastaneler onun gebesi oldugunuz icin büyük bi indirim yapıyo size

Kendi 9bin+kdv alıyodu en son. + bi de hastane ücreti var ama anlasmalı hastaneleri var ve hastaneler onun gebesi oldugunuz icin büyük bi indirim yapıyo size

acıbademde yaptırıyor. Acıbadem 3000 civarı alıyormuş doktor dışarıdansa benim de indirimim var sigortadan.
eh bu da 12 falan olsa 15e gelir heralde. Bir gitsem muayeneye aslında. Tanışmaktan zarar gelmez ya.

Selam kizlar karar verebildiniz mi doktora benim kafam cok karisik ya ozel doktora gidiyodum 400 tl acibademde 20 bine fln gelcekti dogum snra doktorumdan bazi sebeplerden dolayi sogudum smdi tekrar doktor araysindayim 3500 ile 8 bin arasindada dogum yapan yerler var onlqri gorunce bu paralara bu devirde degermi dedim daha uygun bi yer arayisindayim herseyden onemlisi ilgili bi doktor . Tavsiyeler varsa bende bekliyorum 20 haftaligim muallakta kalmak cok sinirimi bozdu. Uskudar.kadikoy taraflarinda doktor ariyorum :)

Anadolu yakasi doktorundan memnun olanlar lutfen yazabilir misiniz
Acil doktor degisikligi yapmam gerek
Artık bulmuş olmalısınız ama bulmadıysanız Erhan Karaalp benim doktorum kesinlikle tavsiye ediyorum.İlk muayeneden itibaren soru sormanıza gerek kalmadan tek tek anlatıyor süreci.İnanılmaz rahat böylece istesenizde panik olmuyorsunuz ki ben panik biriyimdir:) Normal dogum yaptım hala inanamıyorum :) Akışta kalmanızı saglıyor anda ve harika bir hamilelik gecirdim cok sükür.Klinik olarak yani ekip olarakta cok iyi bir yer güvende oldugunuzu hissediyosunuz içeri girdiginiz andan itibaren.Benim yaşadıgım tecrübeler bunlar Sevgiler.

Merhaba ben ilk 4 5 ay ümraniye ea hastanesine gitmiştim. Testlerimi orada yaptırdım. Her seferinde sabit doktor bulmanız biraz zor ama ea hastanelerinde yapılan testlerin doğruluk oranı daha yüksek ben 3 sene önce gittim şu an dediğinz gibi korona sebebiyle düşündürücü bir karar.

4 ay sonunda doğumu özelde düşündüğüm için Çakmak Erdem hast Ayşe Funda Demirci ye gittim. Memnun kaldım . Hastane temiz doğum için de doğru yerde olduğumu düşündüm sonra başka hastanelerde doğum yapan arkadaşlarımı görünce Erdemin doğru bir karar olduğunu düşündüm.

Merhabalar, ben de dr arayışı içerisindeyim, maltepe ve ataşehir civarında dr bakıyorum. Erhan beyi ben de duydum ama, doğum sürecinde işleyişi nedir bilgi verebilir misiniz? En son olduğunuz muayene ücreti, ayrıntılı usg ye artı bir ücret veriyor musunuz, gerekli gereksiz testler istiyor mu? Doğumda ne kadar ücret alıyor vs? Teşekkürler 🌸

Anadolu yakasi doktorundan memnun olanlar lutfen yazabilir misiniz
Acil doktor degisikligi yapmam gerek
Merhabalar 🌸
Ben de araştırma halindeyim :)
Acaba prof.dr. Erdin ilter (maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi) ile ilgili bir bilginiz var kıdır? Onda doğum yapan? Normal doğum yapmak istiyorum.. bilgisi olan varsa, muayenesi nasıl, gereksiz tahlil istiyor mu, vs..?

Merhaba ben ilk 4 5 ay ümraniye ea hastanesine gitmiştim. Testlerimi orada yaptırdım. Her seferinde sabit doktor bulmanız biraz zor ama ea hastanelerinde yapılan testlerin doğruluk oranı daha yüksek ben 3 sene önce gittim şu an dediğinz gibi korona sebebiyle düşündürücü bir karar.

4 ay sonunda doğumu özelde düşündüğüm için Çakmak Erdem hast Ayşe Funda Demirci ye gittim. Memnun kaldım . Hastane temiz doğum için de doğru yerde olduğumu düşündüm sonra başka hastanelerde doğum yapan arkadaşlarımı görünce Erdemin doğru bir karar olduğunu düşündüm.
Merhaba. Ümraniye egitim arasrirmada gittiginiz doktorlardan memnun kaldiginiz duzgun ilgilenen onerebileceginiz var mı?

Ya da konu sahibi yorumlarinin devaminda hep ozel hastane olarak yorum yapmissınız ama devlet hastanesinde herhangi bir doktir oneriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Merhaba. Ümraniye egitim arasrirmada gittiginiz doktorlardan memnun kaldiginiz duzgun ilgilenen onerebileceginiz var mı?

Ya da konu sahibi yorumlarinin devaminda hep ozel hastane olarak yorum yapmissınız ama devlet hastanesinde herhangi bir doktir oneriniz varsa yazarsanız sevinirim.
Devlet hastanelerinde aynı doktora denk gelmek çok zor belirli bi doktora gitmedim her gittiğimde farklı bir doktor vardı memnun kalmadığım olmadı ama bu dediğim 4 sene önceydi 😊 özeldekilerle devlettekilerin çok farkı yok bence siz sormadıkça bişey söylemiyorlar o yüzden danışmak istediklerinizi gitmeden not alın gittiğinizde sormak için. Ben doğumu özelde istediğim için 5 aylıkken özele de gittim ama özelde istenilen testleri devlette yaptırdım ücret ödemeden. Şimdi Ankaradayım yeniden hamileyim testlere verdiğim paralara acıyorum pandemi olmasa devleti tercih ederdim ki detaylı ultrason için devletten randevu aldım

devlete hiç gitmedim ama aklımda kalmadı değil. Özellikle bence ilk 6 ay falan hiç kritik bir şey en azından pahalı testler falan devlette yapılmış olur. Doktor önerim yok ama zaten randevu almak bile zor kim denk gelirse. Ümraniye eğitim araştırmada genelinden memnun insanlar.
randevu alırken müsait doktorun yorumlarına doktortakviminden bakabilirsin ama.
çok ilgi alaka bekleme devletten. Bir sorun görmedikçe o öyleydi bu böyleydi anlatmazlar. Sen sorularını biriktir. İçeri girer girmez daha ultrasona girmeden taramalı gibi sor. Ancak öyle 😂

Artık bulmuş olmalısınız ama bulmadıysanız Erhan Karaalp benim doktorum kesinlikle tavsiye ediyorum.İlk muayeneden itibaren soru sormanıza gerek kalmadan tek tek anlatıyor süreci.İnanılmaz rahat böylece istesenizde panik olmuyorsunuz ki ben panik biriyimdir:) Normal dogum yaptım hala inanamıyorum :) Akışta kalmanızı saglıyor anda ve harika bir hamilelik gecirdim cok sükür.Klinik olarak yani ekip olarakta cok iyi bir yer güvende oldugunuzu hissediyosunuz içeri girdiginiz andan itibaren.Benim yaşadıgım tecrübeler bunlar Sevgiler.
Merhaba muayene test ücretleri ve doğum ücretleri nedir paylaşabilir misiniz

Ben de tuzlada oturuyorum , tuzla devlete gittim araştırma ya git dedi tansiyon var diye bakamayiz dediler
Bende araştırayı sevmiyorum 10 tane doktor giriyo doğuma çok rahatsız oluyorum bu Pendik Kartal tuzla civarı onerebileceginiz iyi bir doktor varmı ?
İyi olmayanlar hep başından salıyor oraya git buraya git çok canım sıkılıyor 😔
Ersoy Kurtköy hastanesini tavsiye edebilirim

PENDİK MEDİPOLDE AYTEKİN HANIMI ÖNERİRİM KESİNLİKLE MEMNUN KALIRSINIZ. ÖNERİ ÜZERİNE KENDİSİ İLE TANIŞTIM ÇOK MEMNUN KALDIM

PENDİK MEDİPOLDE AYTEKİN HANIMI ÖNERİRİM KESİNLİKLE MEMNUN KALIRSINIZ. ÖNERİ ÜZERİNE KENDİSİ İLE TANIŞTIM ÇOK MEMNUN KALDIM
Reklam kesinlikle 8 mesajı var 5i doktoru öneririm biri de tanıyormusunuz diyor.Ayıp yahu.

Eklentiler

• 91540A02-A358-4F7D-9EC8-F83C09684644.png
    91540A02-A358-4F7D-9EC8-F83C09684644.png
    258,2 KB · Görüntüleme: 58
  • 7C0BD0B9-B69B-4553-8964-177BF6A466B4.png
    7C0BD0B9-B69B-4553-8964-177BF6A466B4.png
    211,6 KB · Görüntüleme: 55
X