Anadolu yakası hastane ve doğum ücretleri hakkında...

bende anadolu yakasında fiyatları uygun temiz bir hastane arıorum doğum için.
suan gittiğim hast. evime çok uzak çünkü
Bende kadıköy acıbadem ve ataşehir acıbadem'e gittim. hem benim kendi özel sigortam var, hemde eşimin acıbadem sigortasından yararlanabiliyorum. acıbadem ataşehirde ilk hcgmi kendim yaptırdım ve 181 çıktı. herşeyi sigortalar ödediği için en iyisi en pahalısıdır dedik, acıbademe gitmeye karar verdik.
forumdan araştırmalarımız sonucu doktor olarakta habib hnm dedik. 1 hafta sonrasına da olsa ondan randevu alabildik. İş yerinden izin alıp randevu saatinde gittim, tam bana sıra geldi acil doğum olduğu için randevuyu ertelediler. Zor zor bir sonraki güne sıra almadan gelebilceğimi söylediler gittim. Çok iyi olduğu söylenen ve faiş fiyat veren kadıköy acıbadem ertesi gün ssk gibiydi. bir sürü hasta. beni araya sıkıştırdığı için 5 dakikalık muayenede baktı kese gözükmüyor dedi, hcg istedi. Yaptırdık, tekrar kontrol randevusu aldık, haftaiçi olmasına rağmen yine birkaç gün sonrasına yer bulabildik. bu sefer kontrol randevusu olduğu için yine 5 dakikai zaman ayırdılar. kese gözükmüyor hcg yapalım dediler. neden gözümküyor hcg artışı iyimi sorularını sorarsanız cevap alıyosunuz yalnızca...ben hcgyi yaptırdıktan sonra doktordan değil kadınlar klübünden takip edebildim sonucu nasıl yorumlamam, ne olabilceğini. kontol randevusunda kanamam vardı 2 gün içinde arttı. aradım hastaneyi habibe hnm izinli olduğu için başka doktora yönlendirler. onda da yer yoktu. boş olan bir doktordan randevu aldık. ama dün gece çok ağrım ve kanamam oldu. acile gittiğimizde yine başka bir doktor ilgilendi.. inanmazsınız her zamanki gibi hcg istedi, kesede bişey yok dedi:) 15 gündür olduğu gibi...bu sabah düşük yaptım büyük ihtimal çünkü büyük bi parça geldi, gerçi rahimde bebek yoktu ne geldi tam olarak bilmiyorum,15 gündür sürekli aynı şeyleri farklı doktorlara anlatıp sadece hcg test sonuçlarını öğrenebildim... gece acilde bana bakan doktoru aradım(gerçi en iyi ilgilenen oydu dilen hnm) mesaisi bitmiş... inanmazsanız başka bir doktora yönlendirdiler sinirimden aramadım kimseyi artık...bu benim 15 gündür yaşadıklarım aynı hastane 4 doktor, teşhis yok, ilaç yok, tanı yok, 7 haftalık gebeliğim son buldu...burası çok pahalı die bahsettiğimiz acıbadem. bir daha hayatta gitmem oraya..
sözün kısası pahalı, ünlü yer iyi olmayabiliyor... çok iyi doktorlar yoğun olduğundan size vakit ayırmayabiliorlar...doktorunuzu seçerken bunlarada dikkat edin benim gibi olmayın....

bende yunus emreye gıdıyorum 5aylık hamıleyım gercekten fıyatlar buysa bende oraya gıdeyım tavsıye edıcenız doktor varmı
ben oğlumuda pendik şifada doğurdum 1ay sonra kızımıda orada doğuracağım kısmetse.burçak hanım var burçak tok.ben çok hemde çok memnunum.doktor cok önemli arkadaşlar.hiçbişeyden başka psikolojık olarak sizi bi sorun olduğunda bile rahat hissettirebilmeli.benım evim kartalda ama hiç erinmeden sıkılmadan gidiyorum sırf burçak hanım için.çok tatlı güleryüzlü işinide iyi bilen bi bayan.gereksiz hiç test yaptırmıyor.gereksiz ilaç vs aldırmıyor.ben çok memnunum giderseniz.doğum fiyatlarınıda yyeni sorduk sezeryan 650 normalide bilmiyorum çünkü oğlum sezeryandı kızımda mecbur sezeryan olacak..

Merhaba arkadaşlar;
Bende doğum için çok erken düşüncelere dalanlardanım aslında:)
şu anda bebişim daha 6 haftalık ama doğumu nerde yapacağımı düşünmeye başladım şimdiden.
Nevşehirde Kapadokya Hastanesi-Versa Hastanesi ve Devlet Hastanesini ziyaret ettim memnun kalmadım.
Kayseride Hüma Hastanesine gittim bi sorun görmedim ama içime sinmedi bi türlü.
4 ekimde Acıbadem Kayseri'ye gideceğim.Sgk fark ücreti muayne için 23 tl dediler.normal veya sezaryen fark etmiyormus.refakatçi+oda ücreti dahil 1500tl dediler.
Acaba başka neler çıkartılar diyede düşünmeden edemiyorum:)daha başlangıçtayız bizi bekleyen bir sürü test var sonuçta...

Son düzenleme:
çakmak erdem hastanesinde hangi doktoru önerirsiniz? erdem hastanesine giden var mı? lütfen acil yardm edin, cumartesi gitmem gerekiyo.

Medipol - normal doğum 1250 tl , epidural normal 2000 , sezeryan 1950 tl
Medicana ümranıye - normal doğum 1300 , epidural normal 1725 tl , sezeryan 2250 tl
Afiyet ümranıye - normal doğum 400 , epidural normal 650 tl , sezeryan 500 tl
erdem çakmak - normal 600 tl epidural normal 1200, sezeryan 1000 tl
hospıtaluım - normal doğıum 750 tl, sezeryan 900 tl

2011 fıyatlarıdır bılgınıze hanımlar ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…