anadolu yakasında oturan arkadaslar

portakalçiçexgxi

cooookkkk sevecen
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
170
3
kızlar doktorumdan cok hoşnut değilim ve değiştirmek istiyorum bana acilen doktor tavsiyesinde bulunurmusunuz bostancı tarafında oturuyorum yardımcı olan arkadaslar simdiden teşekkürler:1hug::1hug::1hug:a.s.a.s.

inş iyi bir dr bulursun canım bende beykoz tarafında oturuyorum bende dr arıyorum hai hayırlısı:)

arkadaşlar neden memnun değilsiniz. paylaşırmısınız. ben 7 haftalık hamileyim erdem hastanesine gidiyorum funda hanıma 2 kez gittim normal ultrasonla baktı. folik asit ve vitamin verdi. bu hafta da kalp atışları için gidicem. ama açıkçası bende gebelik süreçlerini çok iyi bilmiyorum. o yüzden memnun olmadığınız konuları söylerseniz bende kendi doktorumda araştırmış olurum eksikleri.

ben cınar hastanesine gidiyordum ve doktorum ssk doktoru gibiydi sormayınca söylemiyo hiç bişey ve randevulu oldugum halde saatlerce bekliyordum ve pek alakalı değil doktorumuz

kızlar merhaba eski adıyla çamlıca ömür hastanesi yeni adıyla hospitalıum da bahar besen i şiddetle tavsiye ederim.canım benim yaa çok seviyorum ben drumuayrıca beni o doğum yaptırdı.aradığınız gibi bir dr.muayneye girdiğiniz zaman önce sohbet eder sizinle arkadaş gibi.sevgilerimle.ayrıca bende beykozda oturuyorumm

Ben kozyatağında oturuyorum.
Üsküdarda Yunus Emre Hastanesinde
Nihan hanım yapmıştı kontrollerimi.Memnundum.a.s
Kendi de kasım ayında
doğum yaptı.

canım bendek kadıköy şifa hastanesinden egemen hanıma gıdıyorum tavsıye ederım hem cok ilgili hemde anlasılır bır dılle ızah edıyor herseyı

kızlar merhaba eski adıyla çamlıca ömür hastanesi yeni adıyla hospitalıum da bahar besen i şiddetle tavsiye ederim.canım benim yaa çok seviyorum ben drumuayrıca beni o doğum yaptırdı.aradığınız gibi bir dr.muayneye girdiğiniz zaman önce sohbet eder sizinle arkadaş gibi.sevgilerimle.ayrıca bende beykozda oturuyorumm

meraba bende bahar hanıma gittm 1-2 kere ama okadar yoğunki hem bekliorum sırada hemde girdiğimde hemen bitirio muayeneyi sırada bekleyenler olduğu için bende ilgilenmediğini düşündüm ve dr değiştirdim şimdi erdem hastanesinde asuman turguta gidiorum arkadaşlar tanıyan bilen giden varmı...

halen dr. arıyorsan kartal da Dr. Eyüp Bey var çok iyi bir dr. Kaçtane arkadaşım gitti ise sonuç aldılar

Son düzenleyen: Moderatör:
X