Anaokulunda bir çocuk dövüldü 'öğretmen' seyretti

Yanlış Manyaklar,sapiklar,tacizciler,kendini gelistirememişler her kurumda var.

Yanlış Manyaklar,sapiklar,tacizciler,kendini gelistirememişler her kurumda var.
Yaa iste bunu ben anlatamadim sen hic anlatamazsin baby is akp ye dayaniyor civik bir tartismaya donusuyor aslinda kimsenin taciz dayak umrunda degil.
Camur at izi kalsin hesabi ortada sikintili bir durum var hersey siyasete baglaniyor boyle kisilerle birsey konusulmaz bakis acisi sabit dunya yansa adam akp yakti der
yikayamadim yuzumu ameliyatliyim ama kolonya kokladim acildim canm sagol yaa sayende kendime geldimmay halaa guluyrm dikislerim acidi yaa

İyi koklayip kendine geleydin evlaa

Geçmiş olsun :* neyin var

Geldim geldim

Sagol cnm deviasyon ameliyati oldm bi kac gundur sikintili ama cok sukur tesekkurler
Ilık su iç sakin sıcak veya soğuk içme :) başını da sürekli yüksekte tut yatarken bile .
Annem de yeni oldu oradan biliyorum. İyileştiM diye coluk çocuk yemek peşinde dolaşma önemli ameliyatlar bunlar . Tekrar geçmiş olsun :*

Sagol cnm
Ay cnm sagol evet yuksek yastikla yayiyrmm hep 2 saat once tamponlar alindi tek tarfda sizinti var durmasini bekliyrz.Annenede cok gecmis olsun

Baska hangi kurumlarda varmis, soyle birkactane linkli haber eklede okuyalim.
Orta okula gidiyorum ve beden öğretmenimiz ,ilk okula giderken okulun bekçisi,kızkardeşininm arkadaşı kii tanıdığım.müdürün tacizi,,sende biliyorsun etrafımızda var olunanlarida ama çatmak istediğin başka bir kurum anlamıyoruz sanma

Ben bilmiyorum, benim etrafimda hic yoktu biyle tipler. Ayrica cattigim herhangi ozel secilmis bir kurum falan yok. Gazetelerden okudugumuz haberlerde izledigimiz olaylar hep senin dedigin o kurumlara ciktigi icin onlara catcam tabi. Sizde catsaniza niye catmiyonuz...

Allah bu öğretmenin belasini versin. Diyeceklerim bu kadar. Çünkü asıl diyeceklerimi desem banlanırım.

Allah bu öğretmenin belasini versin. Diyeceklerim bu kadar. Çünkü asıl diyeceklerimi desem banlanırım.

bahanesi kolay kendi vuramayacağına göre, diğer çocuklardan biri ben bakmazken yapmış dicek, Allah bilir çocuğun bişeysi yokturda annesine gıcıktır

bahanesi kolay kendi vuramayacağına göre, diğer çocuklardan biri ben bakmazken yapmış dicek, Allah bilir çocuğun bişeysi yokturda annesine gıcıktır
Oğlumun okul çağı yaklastikca korkuyorum. Hem de oyle korkuyorum ki gercekten çok zor bu devirde çocuğunu başkasına emanet etmek bu kişi öğretmen dahi olsa. Artık öğretmenlere bile güvenimiz kalmadı.

Oğlumun okul çağı yaklastikca korkuyorum. Hem de oyle korkuyorum ki gercekten çok zor bu devirde çocuğunu başkasına emanet etmek bu kişi öğretmen dahi olsa. Artık öğretmenlere bile güvenimiz kalmadı.

benim ilk sayfalardaki yorumlarımı okudun mu bilmiyorum, korkularında haklısın, kardeşimde ilkokul için kadın öğretmen arıyo çocuğu için son zamanlardaki haberlerden dolayı, o da ne kadar doğru bilemiyorum ama...
Allah her daim iyi insanlarla karşılaştırsın çocuklarımızı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…