Anaokulunda bir çocuk dövüldü 'öğretmen' seyretti

Anlayamiyorum, nasil anne babalar cocugunu denetimsiz bir yere yolluyorlar? Bide benim dikkatimi cekti, o dövülsün cocugun annesi niye birsey fark etmedi? Daha halen 3 cocuk yapin diyorlar. Yahu, surda cocuguna bakmayan anne baba var ya!!

Su görüntüleri izleyince icim ciz etti. Kendi kizimin basina geldigini dusunmek bile korkunc. Ben o ogretmenin sacini basini yolardim valla.

Benim kizim da "subyan mektebine" gidiyor. Ama cok araştırıp inceleyip öyle yolladım. Bize sifre verdiler o sifreyi girip ders esnasinda da izleyebiliyoruz çocukları. Bir problem yasamadim kizim da severek gidiyor. Ogretmenini de cok seviyor bir problem olsa anlardim herhalde ama icime de kurt düştü ya

Arkadaslar merak ettim. bu anaokulu devlet mi özel mi. bide öğretmen denilen şahıs anaokulu ogretmenligi okumus biri mi yoksa başlarında oylesine duran birisi mi. cidden merak ettim olay nasil ortamda olmus bilen var mi

Arkadaslar merak ettim. bu anaokulu devlet mi özel mi. bide öğretmen denilen şahıs anaokulu ogretmenligi okumus biri mi yoksa başlarında oylesine duran birisi mi. cidden merak ettim olay nasil ortamda olmus bilen var mi
Anaokulu özel anaokulu da kaydı kuydu yokmuş, kaçakmış zaten. Teee binanın tepesinde ne oyun bahçesi var ne bir şeyi. Tamam hani yapan göz yuman öğretmen, işleten ayrı vakaa orasına hukuk bakacak da o ana da hiç binaya bakıp burada anaokulu mu olur dememiş mi yani.
Pes.

Guvenmeyin arkadasim guvenmeyin babaainin kizina tasallut ettigi su zamanda guvenmeyin zaten...baaortusu var diye guvenmwyin insana malesef su zamanda Rabbimin ayetini oyuncak ettiler edenlerden sorsun Rabbim ...hayir hangi akil ve vicdan sahibi birak bu kadar cicugu bi cocuk digerini iteklerken oturabilirki..birde malesef ozellerde ucuza calistirmak icin unv.mezunu calismiyor genelde.lise cikislilar.aliniyor aylikverdiklerinuc kurusu kabulnermiyor unv.mezunlaei cunku..eee coxuk hakkinda egitim.almayan e bide.cocuk sevgisi yoksa ne beklenirki

Bide farkedilmemesi garip..evet anaokulu acmak.ici belli sartlar var ilk i fiziksel olarak aykiri gerisii saymiyorum bile nasi farkedilmiyor bu yerler bende gecenlerde gordum arkasinda falan bahcesi varmi bilmem ama gundiz bakim evi ve kres.yaziyodu sanirim ..gerci onlarda isteniyomu bahce bilmiyorum ama istenir buyuk ihtimal

Örtülüler alınmasın ne demek? Bir şeyi de abartmasaniz olmaz
Abartı ?
Ruhsatsız ve yeterliliği olmayan yerlerin işinin ehli olmayan, uzman olmayan kimselere bu kadar hassas ve ciddi bir işi yaptırmasını kınıyoruz burda.. Başörtüsünün ise göz boyamak için kamuflaj gibi kullanılmasından bahsettim. Burdan üstüne alınacak bir şey bulabilmen için kendine,başörtülü olman kafi gelmez; baş örtüsünden rant hedefleyen bir kişi olman gerekir, diye düşünüyorum. Artık rengini mi koydun ortaya Türkçe'ni mi Allah bilir...
Bu arada teşekkürler office

Ben olsam varya, gider o ogretmeni bulur, bi guzel linc ederdim. Ne bicim is yaa, bune bicim meb, egitimcilerdeki kaliteye bak. Mustafa Kemal'in ogretmenleri nereye bunlar nereye. Sunlara bak ya, cocuklara ya tecavuz ediyorlar, yada linc...
Videoda kalite gostergesi neydi onu bilemedim.
Yasanan uzucu iki evladimda 2.5 yasindan beri krese baslayan biri arak cok okul degistirdim.cok dikkat etmek lazim evlatlari surekli kontrol ve konusturmak gerek.Allahim kotuye firsat vermesin.Benim kiz 2.sinifta gecenlerde gun boyu sinifa hapsetmisler ne tuvalet ne yemekhane hicbiryere cikarmamislar duyunca cildirdik sabah hemen okula gidip ogretmenle konustuk.Devlet ozel farketmiyor
Cocuklarimiz cok vicdansiz .Cogu annede sorumsuz ve cocuklariyla alakasiz ben kendi kizimin sinifindaki cocuklardan biliyrm. cusse olarak beninki kucuk diye en cok bizimkini hirpaliyorlar tehditle para bile aliyorlarmis.tv izletmeyelim cocuklara cok kotu ornek

Videoda kalite gostergesi neydi onu bilemedim.
Çocuğun dövülmesine ses etmemesi olabilir mi? Öküz altında buzağı aramayın Allah aşkına. İkidir milletin dedikleri alakasız yerlere çekiliyor.
Kadın dövülmesine ses çıkarmamış, Günnür kalitesiz demiş, sen kalkıp nereden anladın kalitesini diyorsun? Belli değil mi, kalitesiz ve izansız bir insan olduğu. Neden kadına baktığınızda sadece Türbanını görüyorsunuz? Ben kadına baktığımda gayet kötü bir eğitimci görüyorum. Türbanını çıkarıp tayt giyse de öyle, çarşafa girse de öyle.

Geçmiş olsun bu arada.
Ama sorun TVlerde değil, çocuğunu TV'nin başına bırakmanın çocukla ilgilenme olduğunu düşünen ana-babalarda. Eğer çocuklara özel bir kanal açık değilse ki onların da ne kadar çocuğa özel ve uygun olduğu tartışılır, TV'deki tüüümmmm programlar yetişkinler içindir. Sorun programlarda değil çocukların o programı izleten ana babada.

Canm senin bakisini biliyrm cogu konudada ne kadar duygsal oldugunu bu topikte tartisamadigim kisilerdensin uslubun nazik ama keske herkes senin gibi dusunse ama birisi dese ki kaliteye bak nerde Mustafa Kemalin ogretmenleri derse art niyet ararim .Sagol tesekkurler .
Ben cocuklarima 1 2 cizgi film disinda izletmem gun boyuda tv kapilidir.Cocularm o konuda kavga gurultu bilmez ama her cocuk oyle degil ben silah almam ki siddeti normal gormesin diye millet oyuncak tabanca ile cocuk tatmin eder cocukluktan basliyor cocuklara siddeti normallestirme ne uzucu

Evlacım, bak ne demiş, bu ne biçim MEB, öğretmenlerin kalitesine bak, Mustafa Kemal'in öğretmenleri nere bunlar nere?
Yazar burada son zamanlarda çıkan öğretmen skandallarına atıfta bulunmuş, konunun öğretmenin türbanıyla değil, genel olarak eğitim sistemiyle alakası var. En azından ben o yorumu okuduğumda son 90 küsur yılda devrilerek evrilen eğitim sistemine bir giydirme gördüm, öğretmenin kılık kıyafetindense.
İşte evla sorun orada ben mesela çocukla silahı vs bağdaştırmam, sen de yapmazsın ama bu ülke hala çocuğunun eline oyuncak silah veren insanlarla dolu.
Sonra da gençlik neden böyle?

Canm ben 32 yasindayim benim ilkokuk ogretmeni kufredicem simdi o o da tacizci ve dayakciydi ve biz mezun olduk o adi okulda ogretmenlik yapmaya devam etti kizlari goguslerini ellerdi ben okulu terk ettim dersden kacdim kimseye diyemedim ki diger cocuklarda diyemedi bu yeni olan birsey degil etrafimizda kansiz serefsiz cok ama eskiye oranla kamera sosyal mecralar arttikca ortaya cikiyor bu yeni degil yani tatlim

Öyle evla, her zaman vardı, insanın olduğu yerde suç da vardır, ahlaksızlık da vardır. Sen/ya da siz eskisinden daha çok olmadığını düşünürsünüz, ben/biz bu vakaaların arttığını düşünebiliriz.
Bunlar ayrı tartışmaların ve İstatistik biliminin konusu.

Sevgili evla,
Haber izliyormusun? Gazete okuyormusun? Eminin takip ediyorsun gundemi. Son gunlerde egitim ile ilgili gundeme gelen tek haber ne?
taciz, tecavuz,linc....
Bu olaylarin gerceklestigi yerler neresi, dini vakiflar, imam hatipler ve bu subyen okulu...
Daha fazla aciklama yapmama gerek varmi canim benim. Bu okullar tek elden, Atatürku sevmeyen kisiler tarafindan yonetiliyor, yalan mi? Ogretmenlerde cogu oyleler. Azcik kendilerine egitimci olarak Atatürk'ün ilke ve inkilaplarini edinseler yeter onlara.
Bu iktidardan onceki egitim sistemi, egitimciler cok daha kaliteliydi. Benim esim ve kardeşleri yatili okullarda okumuslar yillarca. Varmiydi sizdede boyle seyler diyorum, alakasi yoktu diyo. Egitimciler ciddi disiplinli ve duzgun insanlardi diyo.
Bende bir annaeyim iki cocugum var biri 1.5 digeri 4 yasinda ve krese veriyorum. Her aksam kizima soruyom size kotu davraniyorlarmi kizim diye. Deme oyle anneee yaaa onlar bizi sadece seviyorlar diyor. Her sabah zevkle hazirlanip okula gidiyor. Hafta sonu acik olsa hafta sonunbile gidecek nerdeyse. Yurtdisinda yaşıyorum ve cocuklarim cogu ateist Hristiyanlara teslim. Ve bikere olsun suphe duycak sey yasamadim...
Ogretmen kapali evet hep insanlari boyle kandırıyorlar. Din tuccarligi yapiyorlar. Aman bu Kapali, aman bu inancli bundan kotuluk gelmez....
Yahuu En fazla sizin itiraz etmeniz lazim bu olaylara ama yapmiyonuz. Okadar cocuk tecavüze ugradi hic sesiniz cikmadi.
Insan insan olmadikdan sonra acik yada kapali olmasi onemli degil ama tekrar yaziyorum olaylarin gerceklestigi yerler hep ayni dusunce yapisina sahip yerler...

marilyn monroe guzel yorumlarin icin tesekkurler

Ayni dusuncede degilim kisi kotudur dini bu sekilde anlatimlada suistimal etmis oluruz ki kim tecavuze ses cikarmadi Allah askina benim cogu arkadasimin cocuklari subyan okuluna gidiyor cocuklardaku tertip duzene hayran kalirsin sureklide aile gozetimndeler ve hic birinden boyle seyler duymadim marilynede anlattim bu pislikler heryerde oluyor yurtdisindada kreslerde cocuklara ne siddetler oldu izledik biz buradaki haberlerde siddet taciz heryerde var Yahu bu sayfada vardi asansorde kadinu taciz etmis pisligin biri bu var ve onleyemiyruz pislik heryerde suan Turkiyede dini suistimal etme var buna sebep olanlarinda Allahim versin cezasini.

Ayni dusuncede olmadigimiz kesin. Bahsettiginiz yerlerinde imaji ortada. Azcik haber okumak yeterli.
Alsana taze bir haber daha, anlatmak istediklerimin bir ozeti değerinde,

http://www.birgun.net/haber-detay/m...-ovduler-cocuklar-olmek-istediler-108816.html

"""AKP iktidarının çocuklar üzerinden yaşattığı skandalların ardı arkası kesilmiyor. """
Haberin burasini okumam haberin ne kadar tarafli ve kisiliksiz oldugunu gosterdigi icin gerisini okumama hic gerek yok yine dini kotuleme amacli yapilan davranislar tüü kaka halleri

Siz bildiginiz gibi okumaya devam edin hanimefendi. Hersey ortada zaten. Daha fazla yorum yapmiycam...

Tama. Tamam sakin ol akp ye bi şey demediler şşşttt geçtiiii. Tamam nefes al derin derin . Mustafa Kemal yok unut üçten geriye doğru say. Öldü korkma sakin hukumetimize sayın cumhurbaşkanımiza eleştiri yok . Elini yüzünü yıka bi kendine gel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…