Anaokulunda bir çocuk dövüldü 'öğretmen' seyretti

Aminnn insallah. Oğluna çok üzüldüm ama takip etmeniz iyi olmus demekki anneler hissediyor. İnsallah kardesinizin cocugu gibi heyecanla gitsin tüm cocuklar okula ve insallah vicdanli öğretmenler olsun. Ozellikle anasinifinda cok dikkat etmek gerek. Ben anasinifinda surekli annemi istiyorum diye ağlardim. Öğretmenim benimle çok ugrasti hiç kizmadi bagirmadi. Müdür bile rahatsiz olmus kizmisti bana. Okulda komsu kizi vardi üçe giderdi öğretmenim onun öğretmenunden izin alirdi o ablayi getirirdi biraz susardim sonra yine ağlardim nur içinde yatsin çok ugrasti benimle ama hic kotu soz bile soylemedi. Keske her ogretmen boyle sabirli olsa sevecen olsa. Erkenden vefat etti trafik kazasinda yazmisken yazayim Allah rahmet eylesin nurlar içinde yatsin.

Son düzenleme:
başörtülüler bu işi yapamıyor gibi benim de karşılaştığım bazı kötü örnekler var ha başörtülü olmayanlar süper mi elbette değil ancak tercih hakkım varsa çocuğumu öyle bir öğretmene emanet etmezdim..

Ha bak biraz daha her isi turbanliya baglamak art niyetin zirvesi insanlar kotu acigi kapalisi muslumani yahudisi degil kitu insan var kotu

başörtülü kadınlara kelepçe takılınca ortalığı karıştıranlara söyleyin bunu. vay başörtülü gözaltına alınamaz onlar iyidir diye bağrışanlara..

başörtülü kadınlara kelepçe takılınca ortalığı karıştıranlara söyleyin bunu. vay başörtülü gözaltına alınamaz onlar iyidir diye bağrışanlara..
Ne alaka ben kotu insan vardir ayrim yoktur diyorum siz yine ayrimci bir paylasim yapiyorsunuz.Anlamadiginiz gayet ortada
Bu alintida sizin yani sizde ayrimci zihniyettensiniz

Ne alaka ben kotu insan vardir ayrim yoktur diyorum siz yine ayrimci bir paylasim yapiyorsunuz.Anlamadiginiz gayet ortada

Bu alintida sizin yani sizde ayrimci zihniyettensiniz

işlerini düzgün yapmıyorlarsa suç benim mi?
ensar vakfında da başörtülü kadınlar vardı bir tanesi çocuklarla ilgilenmemiş demek ki. benim sitemim işini yapmayana.

çydd yıllardır burs verir 1 tane böyle vakaya rastladınız mı?

arkadaşlar anlamıyorum sizi,

bakın bu kurumlar meb onaylı değil, şeffaf kurumlar değil,
nelerini savunuyorsunuz siz.
bir de her yerde oluyor bu vakalar demişsiniz, hiç bir yerde olmasın derdimiz bu,
demek ki meb'e bağlı kurumlar daha fazla denetlenmesi gerekiyor.

ama bu konuda bahsedilen kurumlar hiç bir şekilde denetime tabi değiller zaten, nesini savunuyorsunuz Allah aşkına ya...

Kakao ve Ben zahmet etme canm ben gostereyim.Uzaga gitmeyede gerek yok

Keske biraz baksaydinda kendi kendine gol atmasaydin komik duruma dustun... http://www.kadinlarkulubu.com/forum...rtaokul-ogrencisi-2-kiza-taciz-mesaji.910351/

Ekle ekle 3-5 link daha eklede iktidarin rezillikleri iyice ortaya dokulsun. Bu okullar meb bagli degilmi. Bu milli egitim kimin elinde. Bunu yapan ogretmenlerinde kim oldugunu herkes cok iyi biliyor sen merak etme. Cok iyi bisey yapmis gibi bide havaya giriyon yaa peees yani. Insan utanir yaw bu haberlerden...
Bunlar senin destekledigin iktidar zamaninda ortaya cikan cocuk tecavuz haberleriiiiii.

Kim neyi savunuyor once onu iyi anla
O linkler yakin tarihlerden basliyor meb okullarinda hala iktidar destek diyorsun.Bu neyin kafasi boyle
soyleyim sana
Muhalefet kafasi senin tecavuz taciz umurunda degil ki
Isi evirip cevirip turbanliya getiren sensin, yazdiklari oku, hikaye anlatma...
Yaaa evet her lafimda insan kotu ayrim yok diyrm isi turbanliya baglayan yine ben oldum hakikaten cekilmez tiplersiniz

Iste bu bir takinti kotuyle bakmak bu ona kalsa yukarida link verdim.bir suru meb okulunda taciz eeee neyse ya bosverin bakis sabit olduktan sonra hakli olsan haksiz da olsa o sabit kimin umurunda

Yakin tarih ne yaww

Canim git bi sakinles, oyle herkese laf yetiştircek diye helak oldun. Ben soyleycemi soyledim. Cekilmez tipler falan fazla olmaya basladin. Sana daha oncede soyledim varsa verilcek cevabin duzgun sekilde ver yoksa beni ALINTILAMA.
Ama ben sana bunu anlatamadim daha, diger konuyu nasil anlatyim offff

Çevir kazı yanmasın olmuş sen kaç yaşında dasın kuzum yaşını bi söylede boşa yorma beni

Çevir kazı yanmasın olmuş sen kaç yaşında dasın kuzum yaşını bi söylede boşa yorma beni
Ahhhaa 21 yeni girdim aplaaa. Seni bulmusken bisey sorcaktim. Yasin ve tecrubenden yararlanayim dedim . Hani su ikinci hesap almistin ya ortaligi karistirmak icin. Haaa seni nasil yakaladilar aplaaam bi anlatsana....

Ahhhaa 21 yeni girdim aplaaa. Seni bulmusken bisey sorcaktim. Yasin ve tecrubenden yararlanayim dedim . Hani su ikinci hesap almistin ya ortaligi karistirmak icin. Haaa seni nasil yakaladilar aplaaam bi anlatsana....
21miiii tahmin etmiştim büyüde gel ..ikinci üyeliğe gelince çok severler beni söylemesi ayıpnerden girdiysem yönetim kulağımdan tutup dışarı attı benihadi kuzum öptüm seni

Yaww heee heeee

Diyim sana sen anla

Iste bu bir takinti kotuyle bakmak bu ona kalsa yukarida link verdim.bir suru meb okulunda taciz eeee neyse ya bosverin bakis sabit olduktan sonra hakli olsan haksiz da olsa o sabit kimin umurunda

meb okulunda oluyorsa onu yapanlar cezalandırılır sizin yaptığınız gibi sapıklar korunmaz. siz kalkmış kaçak yurt açanları koruyorsunuz. bunun neresi sabit bakış?
ve evet başörtülü öğretmene çocuğumu emanet etmem bunun için yeterince tecrübem oldu maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…