Tüp Bebek Merkezleri Ankara Anatolia Tüp Bebek Merkezinde Tedavi Görenler

canım inşallah dediğin gibi olur az kaldı heyecanlanıyorum yaklaştıkça bakalım hayırlısı allahtan

ceymi ne zaman transferinnn.benimde cumartesi toplancak yumoşlar bende hakan hocanın hastasıyımmm.senin dr kim ve ne durumdasııınnnnnnn..

arkadaslar bişey daha söylemek istiyorum..
eşi azospermiden dolayı tüp bebek yaptırıyosanız.yumurta toplama günü eşinizdende örnek alınacak ve bunu sizden evden getirmenizi talep edecekler(büyük ihtimal kese yapmak için ) o gün hastanede vermeyi teklif edin.özellikle bunun için ilaç kullanıyosa eşiniz.

ceymi ne zaman transferinnn.benimde cumartesi toplancak yumoşlar bende hakan hocanın hastasıyımmm.senin dr kim ve ne durumdasııınnnnnnn..

canım ben daha hiç başlamadım nisanda düşünüyorum tüp bebeği hakan hocayla ama ilk önce eşimin morfoloji sorununu düzeltmem lazım bakalım tüp bebekte yaptırabilecekmiyiz acaba nasip

meliscimm evet çok şükür hamileyimm
tüpbebekle ....
Senin bu topikte ne işin varrr kuuzummm

raabimm hayırlısını versin...........çok sevindimm

canım gebelikle ilğili testlere baktım bide bende ank yaa..antoila diyince dikkaetimi çektii:)

arkadaşlar ben geldimm vee 9 tane yumoşşuumm toplandıııı çok şükürrr.allahım inşallah herşey güzel devam eder.rabbim çok şükürrr sana...ayrıca anatolia dan çok memnunum hiçde anlatılan gibi değil gayet iyiydi herşeyy.allahım inşallah sonucumuzda pozitif olur ve herşey güzel olurr..

merhaba arkadaşlar ben bugün anatoliaya muayne olmaya gittim ve doktor ileri derece endometrıos ve yumurta tembelliği var dedi.Yani zor işimiz dedi.Tüp bebek tedavin yarıda kalabilir dedı.Bunu diyen hakan yaralı.ACık sözlü olması güzel ama ben cok üzüldüm tabii.İzlenimlerime gelince temiz bi yer.Doktor apar topar bi muayne yaptı özensizdi yani Bi kan testi yaptılar hemşire de ilaçları yazdı diğeri de nasıl kullanacağımızı söyledi ve üç martta gelin diyerek bizi uğurladılar..Ne çok iyi ne de çok kötü diyebilirim .KAfam karısık yanıı .Şu an tedavi olan herkeze Allah yardım eder inşallahh..Artık ben de sizdenim .Çok zor bi süreç

arkadaşlar sizi sadece takip ederken bugün artık üye olayım dedim,iyi geceler..buarada ankaralıyım,samsunda evliyim.busabah ankaraya ailemin yanına gidyorum,lucrinde 9.günüm:)

daha önce yumurta tembbeliğn anlaşılmamışmıy dı canım
tüp bebekte mi ortaya çıktı???

benimle ilginen olmadı(sanırım herkes yatmada,dinlenmede transferler,yumurta toplamalar var:))ben napıcam bakalım.

kdr slm canım bende anatoliada olanlardanım dr um hakan yaralı dün yumurtalarım toplandı salı günü de transferim var.allah yardımcımız olsun.ben bu merkeze çok güvenerek geldim ve iyi sonuçlarla gideceğime inanıyorum.çünkü alanlarında gerçekten çok iiii hepsi.ben memnunum inşallah rabbim elimizi boş göndermez...:::)))))))

sanada slmlar..bende bülent hocanın hastasıyım.2yıldır orayı tavsiye eden hastalar ve doktorlarl a görüştüğüm halde iş başa düşünce yinede çok kararsız kaldım,biraz başvurmam ani oldu,15tatilde anneannem vefat edine eşimle ank.gelmiş olduk yoksa başvurmuycaktık şimdi,önlisans okuyorum ama bebek isteğimiz ağır bastı şimdi nasipmiş.bikaç yer gezdim sonunda dua ettim başladım anatoliaya,muayene ve ilkgörüşme günü hasta,cenaze yorgunluğu,üzüntüsü doktorla zor konuştum,zaten okadar kısa sürdü ki hayal gibiydi:))eski tahlillerime grek duymadı,nezaman başlıycaksınız dedi eşim hemen dedi:))ve lucrini alıp samsuna döndüm.salı günü rapor için gitcem adette olabilirim heran lucrin geciktirmezse,rabbim hepimize iyi sonuçlar nasip etsin inş...çok uzattım ama sizlerede ihtiyacım var yine konuşuruz..

kdr bende samsunluyum benimde transferim salı günü ve perşembe de geri dönücez in şallah biz 3 haftadır ankaradyız ve bayağı sıkıldık artık.sen samsun merkezdemisin.herşeyde bi hayır vardır derler inşallah burası sana bu kez uğurlu gelicek.görüşmek üzere canım.

ben ankaralıyım ama bafradayım 5.5 yıldır.
umarım iyi sonuçlanır,kimde kalıyosun,ilk denemenmi,benim 1 normal yoldan hamilelik var 2aylık düşük oldu ama 5sene oldu(3aşılama sadece 1.kimyasal gebelikti.şimdide ilk deneme bakalım,bület hoca hep babaca duydum iydi ama babaanlığını hissedecek kadar görüşmedim:)sonra eşime dedimki saatlerce konuşsak nolak,önemli olan başarıları ve rabbim ol diyecek..

apar topar muayenede anladı yaniyumurta tembelliği tedavi edilcek bi olaydır enazındna sebep üzerine gidilir,daha önce bulunmadıysa.seninde allah yardımcın olsun.

hayırlı olsun cnm yumoşların inşallah transferinde rahat geçer sen rahat ol herşey kolay olur hayırlı güzel haberler alırız sendende hamişim diye döersin aramıza allah yardımcın olsun

hayırlı olsun cnm yumoşların inşallah transferinde rahat geçer sen rahat ol herşey kolay olur hayırlı güzel haberler alırız sendende hamişim diye döersin aramıza allah yardımcın olsun

happyyy ciğim çok teşekkürler inşallah olacak bu kez bende inanıyorummmm bunaaaaa.allahım yardım edecek ve onun izniyle hamileyim diye haykıracağımmmm buraya bende.lütfen sende dualarını esirgeme benden ve bizlerdenn.kendine ve bebişe çok ii bak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…