ANKARA BAŞKENT HULUSİ ZEYNELOĞLU

Hulusi hocayı insan olarak ta sevdim, o ayrı konu, ama zamanım azalıyor, umarım doğru ilerliyoruzdur, inşallah Allah isteyen herkesin kucağını sağlıklica doldursun, tesekkurler⚘
Çok haklısınız insan vakit geçtikçe bunalıyor ama sizin durumunuzla ilgili en güzel ve hayırlısı neyse o olsun bu işte biraz sabretmek asıl mesele bende 8 9 aydır doktor beye gidiyorym her aşama belirli bir vakit gerektiriyor.Ben sağlıkçı olduğum içşn biraz daha iyi anlıyorum aşamaları ama hiç bilmeyen birisi için çok zor

Arkadaşlar hocanın başarısı tartışılamaz, ama ekiple ilgili aynı şeyi düşünmüyorum. Bir muayenehane ilgisi beklemeyin. Örneğin yumurta çatlatma iğnesi için biz sizi arar hatırlatırız diyorlar aramıyorlar. Veya hocaya kullanacağınız ilaçları sorup size döneceğiz diyorlar siz tekrar sormadan dönmüyorlar. Sürekli itelemek gerekiyor. Genelde muayeneleri hoca yapmıyor başka bir bayan yapıyor ama sonra hocaya sorup size kullanacağınız ilaçları söylüyorlar. Kısacası gidenler sürekli gözlerini açık tutsun ve akıllarına gelen her ayrıntıyı sorsun. Çalışanların aksaklıkları nedeniyle başarı şansları azalmasın.

Benim tedavim 15 ay sürdü hulusi hocaya güvenin içinizi sıkmayın
Hulusi Hocaya güvenmek bir yana dursun, hastası oldum kendisinin(hem gerçek hem mecazi anlamda). Evet kliniğin ilk aşamaları belki biseyler tam oturmamıştı, ama yukarıda ettiğim tum olumsuz lafları bir güzel yiyorum! Hulusi Hoca can, sağ olsun, var olsun, doktorluğu bambaşka evet, alanında mükemmel evet, ama insanlığı bambambambaska. Can hocam. Benim zamanındaki çaresiz halim gibi, nereye gidicem diye düşünen varsa: Hulusi Bülent Zeyneoglu.

Hulusi hoca çok havalı 😎 soru bile soramıyorum sorduğum zaman da gazeteci gibi çok soru sorarsan başlamam bak tedaviye dedi bana. İyi Bi doktor dur yıllardır bu işin. İçinde ama ben olumsuz olunca bidaha gitmedim. Bu yolda zaten çok hassas oluyorsun bide doktorun havasını çekemedim

Merhaba. Hulisi bey, yumurta toplama ve transfer işlemleri için hangi hastaneyi kullanıyor acaba? Bilgisi olan yazabilir mi?

Baskent hastanesinde dogum yapan var mi arkadaşlar?
Ben yapacaktım son hafta vazgeçtim. Doğum paketi almayi planlıyorduk Normal doğum yaparsan özel oda boş mu olur dolu mu garanti veremiyorlar hatta planli doğumda da garanti veremiyorlar . Bi de istege bağlı sezeryan durumunda fiyat değişebilir gibi bişey söylediler vazgeçtim. Baskent hastanesine çok güvenirim tüp bebek tedavim orda yapıldı aileden de çok kişi gider ama doğum düşünüyorsanız fiyat olayini,sezeryan olayını iyice konuşup öyle karar verin bence

Ben yapacaktım son hafta vazgeçtim. Doğum paketi almayi planlıyorduk Normal doğum yaparsan özel oda boş mu olur dolu mu garanti veremiyorlar hatta planli doğumda da garanti veremiyorlar . Bi de istege bağlı sezeryan durumunda fiyat değişebilir gibi bişey söylediler vazgeçtim. Baskent hastanesine çok güvenirim tüp bebek tedavim orda yapıldı aileden de çok kişi gider ama doğum düşünüyorsanız fiyat olayini,sezeryan olayını iyice konuşup öyle karar verin bence
Su an ayni seyleri yasiyorum. Tüp bebek tedavimde orada oldu. Dogumda her an olabilir artik sona geldim bi fiyat alalim dedim kafam karmakarışık oldu. 🙄

X