ANKARA BAŞKENT HULUSİ ZEYNELOĞLU

Hulusi hoca 2016 yılında çok ilgiliymiş heralde bu forumda herkes güzel şeyler yazmış. Bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim oda 2016 da gidip memnun kalmıştı. Ama benimle ne söyledikleri gibi ilgilendi, ne açıklama yaptı. Kısa kısa hızlıca birşeyler söyledi ve tüp bebek yapacağız dedi. Odasına girmemle çıkmam bir oldu. Çok kalabalık olsa da bence hastalıyla en azından bir süre değerlendirme yapacak ve karşısındakini bilgilendirip biraz olsun rahatlatacak vakti ayırması gerekiyor. Zaten duygusal bir kaos yaşıyoruz bir de hoca böyle davranınca insanın güveni kayboluyor. Diğer gittiğimde şu değerine ne demiştik şunu yapmışmıydık diyor. Keşke not alsa hastaları için ayrı ayrı. Birde hastane ekipmanları kötü dedi laf arasında ne yapacağım bilemiyorum.
Size tamamen katılıyorum. Birtek ilk muayenede odasına aldı zaten biraz dinledi kendisi süreçle ilgili hiç bilgi vermedi. Şu gün gel kan ver, şu gün gel şuna baktır vs dedi hızlıca bende acemiyim tamam dedim başladık tedaviye. Her kontrolde sonraki işlem ne anlamak için kadınlar klübünden araştırma yaptım. Oturup beslenme önerisi falan vermesini beklememiştm zaten ama en azından sana şunu yapacağız şu kadar sürecek beklentimiz şu yönde vs dese o bile yeterdi. Bu iletişimsizlikten tedavimiz uzadı, zaman kaybettik vs vs

2 yumurta toplandı ve 3. Gün 6 hücreli olduğu söylendi. Hoca 5.güne beklteceğini ama kalitesiz olduğunu ve büyük ihtimal 5.güne gidemeyeceğini söyledi. 2 ay önce prp yaptırdık ve kesinlikle işe yaramadı sadece zaman kaybı.

Gerçekten zor süreç hem psikolojik hem maddi yönü insanı yıpratıyor ben valla maddi yönünü hiç düşünmüyorum para Bi şekilde yerine geliyo ama psikolojik yönü düşündürüyor transfer olunca bende transfere geçiyorum resmen hiç olmayan stres transferde başlıyor ama psikolojik yönüyle ayrıca ilğikenmek gerek neyse bu ikinci tedavi kısmet dedim başladım bakalım. Bu konuda emek veren herkesin gönlüne göre versin

Size tamamen katılıyorum. Birtek ilk muayenede odasına aldı zaten biraz dinledi kendisi süreçle ilgili hiç bilgi vermedi. Şu gün gel kan ver, şu gün gel şuna baktır vs dedi hızlıca bende acemiyim tamam dedim başladık tedaviye. Her kontrolde sonraki işlem ne anlamak için kadınlar klübünden araştırma yaptım. Oturup beslenme önerisi falan vermesini beklememiştm zaten ama en azından sana şunu yapacağız şu kadar sürecek beklentimiz şu yönde vs dese o bile yeterdi. Bu iletişimsizlikten tedavimiz uzadı, zaman kaybettik vs vs

Hulusi hoca 2016 yılında çok ilgiliymiş heralde bu forumda herkes güzel şeyler yazmış. Bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim oda 2016 da gidip memnun kalmıştı. Ama benimle ne söyledikleri gibi ilgilendi, ne açıklama yaptı. Kısa kısa hızlıca birşeyler söyledi ve tüp bebek yapacağız dedi. Odasına girmemle çıkmam bir oldu. Çok kalabalık olsa da bence hastalıyla en azından bir süre değerlendirme yapacak ve karşısındakini bilgilendirip biraz olsun rahatlatacak vakti ayırması gerekiyor. Zaten duygusal bir kaos yaşıyoruz bir de hoca böyle davranınca insanın güveni kayboluyor. Diğer gittiğimde şu değerine ne demiştik şunu yapmışmıydık diyor. Keşke not alsa hastaları için ayrı ayrı. Birde hastane ekipmanları kötü dedi laf arasında ne yapacağım bilemiyorum.
Ben kendi adıma yazdığımı geri alıyorum arkadaşlar. Hocayla bu sıkıntılarımı konuştum. Ve herşeyin olması gereken zamanda, olması gereken şekilde olduğunu öğrendim. Çok yoğun olduğu için tabi fazla zaman ayıramıyor ama önemli olan başarılarının oranı oldukça fazla. Hak yemiş olmayım diye güncellemek istedim.

Arkadaşlar hulusi hocanin uzun uzadiya bişeyler anlatacak vakti olmuyor ama dosyaniza durumunuza hakim bir dr. Ne yaptigini biliyor sonraki adımı biliyor beklentiniz uzun uzun konuşmak olmamali. ben çok zor bir hastaydim 37 yaşındayım tek denemede pozitif aldim bana göre önemli olan sonuç sakın ola sizinle ilgilenilmedigini düsünmeyin içiniz rahat olsun tüm muayeneleri,ultrason kontrollerini kendisi yapıyor bence bu çok önemli

Ay Allah'ım ya tedavi ye başladım gayet güzel gitti 7 yumurta toplandı 5 i embriyo oldu ama 5.güne gitmedi :-( niye böle oldu başına böle gelen varmı arkadaşlar çok üzüldüm yaa napmam Lazım

Ay Allah'ım ya tedavi ye başladım gayet güzel gitti 7 yumurta toplandı 5 i embriyo oldu ama 5.güne gitmedi :-( niye böle oldu başına böle gelen varmı arkadaşlar çok üzüldüm yaa napmam Lazım
Üzülme canım vakti değilmiş demekki benimde öyle oldu ama ikinci toplamada 5. Güne gitti kaliteliydi de şükürler olsun evladım şuan kucağımda 1 yaşına girecek gün sayıyoruz rabbim isteyen olmayan herkese nasip etsin çok zorlu bi dönem tüp bebek tedavisi

Kendisine bende infertilite sebebiyle gittim muayene etti yara var dondurucam dedi rahim filmi çekicem dedi meğer o sıra ben hamıleymişim ultrasonla baktı elle muayene etti hamıle oldugumu anlayamadı bile
Bende hiç iht vermıyodum başka bölüme başk bi hastalık için gittim röntgen falan istedıler onları da çektirdim
Çok övmüşlerdi kendisini ama hamile oldugumu anlayamadı ya da ılk kez gittim kendisine bi kan bişey almadınbenden bilmiyorum böyle bi olay yaşadıgım için kendisine guvenım kalmadı pek

Evet arkadaşlar maalesef Hulusi hoca hastaneden ayrılıyor. Kendi kliniğini açacakmış. Benim de insallah perşembe günü taze transfer yapılacak

Aa prp etkili oldu mu canim cok sevindim 3.gun mu 5. Gün mu embriyo iki tane mi transfer edecek :)
Yumurta sayısında değil ama kalitesinde etkili oldu galiba canım. Benim daha önce hiç 5.güne giden embriyo olmamıştı. Ancak bu defa 5.güne giden 1 embriyomuz var dondurulmuş. Dünde 3 tane yumurta toplandı bekliyoruz şimdi. 5.güne bekletecek hoca. 2 tane embriyomuz olursa hayırlısıyla perşembe günü transfer yapılacak

Yumurta sayısında değil ama kalitesinde etkili oldu galiba canım. Benim daha önce hiç 5.güne giden embriyo olmamıştı. Ancak bu defa 5.güne giden 1 embriyomuz var dondurulmuş. Dünde 3 tane yumurta toplandı bekliyoruz şimdi. 5.güne bekletecek hoca. 2 tane embriyomuz olursa hayırlısıyla perşembe günü transfer yapılacak
Ayy çok sevindim canım hayırlısı olsun inşallah rabbim yüzünü güldürsün

Merhaba bende randevu almak istiyorum arıyorum bi türlü ulaşamadım siz ilk muayeneyi google üzerinden online olarak mi gerçekleştirdiniz

X