Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayları

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayım

• Melih Gökçek - AKP

OY: 65 21,2%
  • Mansur Yavaş - CHP

OY: 219 71,6%
  • Salman Kaya - HDP

OY: 4 1,3%
  • Mevlüt Karakaya - MHP

OY: 16 5,2%
  • Diğer / Bağımsız

OY: 2 0,7%

• Ankete Katılan
    306
  • Anket Kapalı .
Ankara'lı değilim Ankara'da oy kullanmayacağım ancak bu yoğun gündem içerisinde bir çok adayı ve söylemlerini yakından takip ediyorum.
Mansur Yavaş'ın vizyonun çok geniş olduğunu ,siyaset yapmaktan öte başarılı bir belediyecilik anlayışı olduğunu düşünüyorum.
Bence böyle bir aday her zaman çıkmaz,umarım Ankara şansını iyi değerlendirir.
Keşke bizim adaylarımızdan biri Mansur Yavaş veya onun gibi biri olsaydı :44:

Hakikatenmi :KK53::KK53:
Kullanmadığım için bilmiyordum..
Sefer sayısımı az yoksa hiç mi sefer yok:44::44:

Bende hiç kullanmıyorum ama bildigim kadarıyla Batıkent'ten İstanbul Yolu'na, Eryaman'a, Fatih'e, GOP'a gidiyor ve Törekent son durak olarak bitiyor...

Son düzenleme:
Bende hiç kullanmıyorum ama bildigim kadarıyla Batıkent'ten İstanbul Yolu'na, Eryaman'a, GOP'a gidiyor ve Törekent son durak olarak bitiyor... Sincana hiç uğramıyor.

Güzergah olarak sincan merkezden geçemez zaten törekent sincan olarak geçtiğinden onu sincan metrosu olarak söylüyorlar sincanın asıl merkezinden metro geçmiyor sadece hızlı tren ve banliyö tren var merkezde:KK16:

Güzergah olarak sincan merkezden geçemez zaten törekent sincan olarak geçtiğinden onu sincan metrosu olarak söylüyorlar sincanın asıl merkezinden metro geçmiyor sadece hızlı tren ve banliyö tren var merkezde:KK16:

Evet banliyo trene çok kez binmişliğim var ama metroyu hiç kullanmadım, bir de Sincan'ı iyi bilmiyorum. :44: Törekent'e kadar gidiyorsa sorun yoktur öyleyse.

Evet banliyo trene çok kez binmişliğim var ama metroyu hiç kullanmadım, bir de Sincan'ı iyi bilmiyorum. :44: Törekent'e kadar gidiyorsa sorun yoktur öyleyse.

isim karmaşası yaratmışlar.törekentin sincanla ilgisi yok..sincana bağlı evet ama epey uzak merkezden..sincana uğramıyor metro ama adı sincan metrosu bu durumda seher arkadaşın dediği doğru ben sanki törekente gelmiyor gibi anladım ondan sordum canım...

isim karmaşası yaratmışlar.törekentin sincanla ilgisi yok..sincana bağlı evet ama epey uzak merkezden..sincana uğramıyor metro ama adı sincan metrosu bu durumda seher arkadaşın dediği doğru ben sanki törekente gelmiyor gibi anladım ondan sordum canım...

şimdi çaktım olayı ben...:KK42:
ah işte bilmeyince böyle oluyor iyice kafam karışmıştı, şu an anladım demek istediğinizi...

Ankara ; açılan sandık % 46,6

1.AK PARTİ - MELİH GÖKÇEK
Adalet ve Kalkınma Partisi
46,9764.240
2.CHP - MANSUR YAVAŞ
Cumhuriyet Halk Partisi
42,2688.566
3.MHP - MEVLÜT KARAKAYA
Milliyetçi Hareket Partisi
8,9144.928
4.BBP
Büyük Birlik Partisi
0,812.303
5.HDP
Halkların Demokratik Partisi
0,69.794
6.SP
Saadet Partisi
0,23.804
7.YURT-P
Yurt Partisi
0,11.091
8.DP
Demokrat Parti
0,0813
9.BTP
Bağımsız Türkiye Partisi
0,0779
10.HEPAR
Halk ve Eşitlik Partisi
0,0730

Ankara ; açılan sandık % 73.9

1.AK PARTİ - MELİH GÖKÇEK
Adalet ve Kalkınma Partisi
45,41.050.753
2.CHP - MANSUR YAVAŞ
Cumhuriyet Halk Partisi
44,21.023.024
3.MHP - MEVLÜT KARAKAYA
Milliyetçi Hareket Partisi
8,3191.672
4.BBP
Büyük Birlik Partisi
0,818.390
5.HDP
Halkların Demokratik Partisi
0,715.754
6.SP
Saadet Partisi
0,35.818
7.YURT-P
Yurt Partisi
0,11.584
8.BTP
Bağımsız Türkiye Partisi
0,11.233
9.HEPAR
Halk ve Eşitlik Partisi
0,11.233
10.DP
Demokrat Parti
0,01.113

hala açılmayan sandık ve itirazlar varmış. bişey değişir mi acaba merak içindeyim.

Gökçek açıklama yapmıştı chp nin % 39 da kalacağını 10 puan fark atacağını filan söylüyordu gece ne oldu..

X