ankara da hymenoplasty oldum

Mustafa beyin akrabası değilim herkes burda bir doktora tutunmaya calısıyor senin haptığın hoş değil.
Arkadaşım ben burada mustafa bey yapamıyor herkes mağdur mu dedim. Kalıcı yapamıyorlar evlenmeden önce çağırıyorlar dedim ama sonuç olarak kanama oluyor çok şükür gitmek isteyen geçici isteyen herkeste gidebilir bence. Ben özlem hanımla görüşmesem mustafa beyi de tercih edebilirdim mesela. Kimseyi üzüp şüpheye düşürüp umut kırmıyorum ben. Sonuç olumlu ama evlilik öncesi gitmek gerekiyor diyorum. Şimdi anladın mı?

Merhaba kızlar bugun beklenen gundu ve turgay beye gittim operasyon tutmuş mu tutmamış mı diye🙄Turgay bey kontrol etti çok guzel tutmuş dedi iyi bakmışsın.Sevgili aynur hanıma dedim bi fotoğrafını çekin bende bakıyım sağolsun hemen çekti.İyi ki varsınız turgay bey ve aynur hanım
GöZün aydın canım 🙏🏻

Tek istediğim buraya umutlu ve güzel haber vermek canm. Sonucu muhakkak yazcam burasi bana umut oldu burada agladm mutlu oldum . Inşallah bende herkese umut olurum inşallah hepimiz mutlu yuvalarımızı kurar ve birdaha hataya düşmeyiz. Herkesin güzel sonuçlar getirmesini diliyorum hep bende mutlu oluyorum sevinç gözyaşlarına ortak oluyorum ve bana da ayrı bir umut doğuyor. Bu yükü üstümüzden atip kurtulmak ne kadar mutlu eder bizi tarifi imkansız sanırım. Allahm o günleri göstersin insallah .
Bende ayni sekilde kuzum umudunu hic yitirme cunku insallah hepimiz buraya güzel haberlerle dönecegiz Allahin izniyle tabi

Evet malesef ayrıldı istediğini aldı ve bitti. Kendimi kullanılmış hissediyorum. Sen nasıl atlattın bu günleri ben bu şekilde yola devam edemiyecek gibiyim.

Kendimi gördüm sende tam geçen sene bu zamanlardı benimde öyle bitti gitti
Allaha havale et üstelik benimki zorla oldu umrundada olmadı
ama gecıyo valla suan sanki bu olayı hic yasamamıs gibiyim seninkide gececek
biraz zamanla sabırla cnm

Kızlar kalıcıyı yaptırdık diyelim en erken ne zaman ilişki yaşanabiliyor yani kaç ay geçmesi lazım işlemden ? Ben Turgay hocayı düşünüyorum ona yaptıranlar cevap verebilir mi ?

Kendimi gördüm sende tam geçen sene bu zamanlardı benimde öyle bitti gitti
Allaha havale et üstelik benimki zorla oldu umrundada olmadı
ama gecıyo valla suan sanki bu olayı hic yasamamıs gibiyim seninkide gececek
biraz zamanla sabırla cnm
Peki neler yaptın geçmesi için beni.gecmiyor sanki ? Ne yapacagimi bilmeden geceleri uyumadan? Kızlık zarını diktirdim mi kimiside iyi geliyor psikolojim düzeldi falan diyor ben ne yapacağım bilmiyorum

Peki neler yaptın geçmesi için beni.gecmiyor sanki ? Ne yapacagimi bilmeden geceleri uyumadan? Kızlık zarını diktirdim mi kimiside iyi geliyor psikolojim düzeldi falan diyor ben ne yapacağım bilmiyorum

Yaptırdım cnm ben Emin ol en az senin kadar kötüydüm ama inan geçıyor valla
sen biraz kafanı toparla ve en önemlisi bu durumu asla kimseyle paylasma ben hıc kımseye asla söylemedım
sakın asla kımseye söyleme gerısı halolur

Kızlar sanırım benim dikişlerim acildi ya agrisida baya azaldi ben 1 hafta oldu agrisi ondan azaldi saniyodum ama dün pansuman yaparken farkettim alt taraftaki dikişler dursada üstteki delik ilk zamanlara göre daha büyük yarısının tutup yarısının tutmamasi gibi birsey olabilir mi ?😓

Canım ayrıldımı o kişi senden? bende gecen sene böyle birsey yasadım ama şuan iyiyim şükür
Kızlar sanırım benim dikişlerim acildi ya agrisida baya azaldi ben 1 hafta oldu agrisi ondan azaldi saniyodum ama dün pansuman yaparken farkettim alt taraftaki dikişler dursada üstteki delik ilk zamanlara göre daha büyük yarısının tutup yarısının tutmamasi gibi birsey olabilir mi ?😓
Bence bi doktora sor ayrıca 15 güne kadar bakma pqnsumanı hafif yapmaya çalış. Ve doktora mesaj at kime oldun sen turgaya mı

X