ankara da hymenoplasty oldum

Kalıcıda kanama kesin oluyor mu kimilerine sordun orayı daraktıkları için köşelernde yırtılma olup kanıyor dediler o kadar tereddütlüyüm ki evliliğim hazirandan sonra da olabilr korkum iyileştikten sonra bişey olur mu tuvalette ıkınmada oturmada
Dikkat ettikten sonra birşey olmuyor kolay kolay bozulcak birşey değil o

Geçicide niye sıkıntı olsun ki burdan kimse sorun yaşamadi
Benim kendi görüşüm o şekilde ameliyat olup birde üstüne düğünde kınada oynamak bana saçma geliyor ayrıca ip konusu sıkıntı bence kalıcı en güzel çözüm doğru doktor tarafından yapıldığında

Geçici oluo kanaması olan var mu ne olursunuz yardım edin geçici mi garanti kalıcı mı

Kalıcı yaptırdım ve bugün 17. Günüm önceden dikişlerini hissederdin şimdi hissetmiyorum normal mi doktora mı gitmeliyim

17 gün önce kalıcı dikim oldum dikişlerini hissetmiyorum normal mi içimde hep bir kuşku var acaba tutmasını diye

Merhaba tekrar. Ben 2019 da Turgay hoca da bu işlemi oldum. Ve bu yaz evlendim. Bir iki hafta önce ilişkiye giremediğimi yazmıştım. Sorun benimle alakalı da olabilirdi. Turgay hoca açma işlemleri yapmıştı ücretsiz. Velhasıl ben son durumu söylemek için buradayım. Sonra da gideceğim. #Crown23 e çok teşekkür ederim bana özelden yazıp destek olduğu için. Allah ondan razı olsun. Arkadaşlar benim kanamam da oldu ilişkimde feci zordu. Eskileri okuyanlar bilir ben her sürecimi yazdım. Ve sonucumu da söylemek istedim son olarak. Cinsel hayata yeniden başladım diyebilirim. Turgay hocaya olan vefa borcum da hiç bitmeyecek. Kaç kere gittim kliniğe sabırla dinledi uğraştı. Belki de bir travma yaşadım çünkü feci bir acı yaşıyordum ve devam edemiyorduk. Sonunda normal insanlar gibi bir cinsel hayatımız oldu. Vereceğim tek tavsiye kendinizi asla kasmayın ilk gecenizde. Ve kayganlaştırıcı kesinlikle kullanın. Acaba kanama olur mu olmaz mı diye kendini yiyenlere söylüyorum kanama oluyor hem de alası ile. Çarşafı batıracak kadar. En azından bende öyle oldu. Aşırı dar oluyor giremiyor eşiniz. Kimse kendini üzmesin. Sonuç alınıyor herkes Allah’a emanet. Hoşçakalın. Kim destek olduysa da isimleri aklıma gelmiyor ama en başından beri hakkını helal etsin. Artık yeni bir hayata başlamış gibi hissediyorum. Evet içimde bir yerlerde bir azap var. Ama Allah’a sığındım. Çünkü ben aylarca ilişliye giremeyerek acı çekerek belki de rabbimin cezasını aldım. O yüzden buna da şükür. Kimse bu sebepten hayatı kendini zindan etmesin. Çözümü var keşke buna mecbur olmamak keşke düzen böyle olmasa ama yapacak da birşey yok. Kalın sağlıcakla 😊

Bana hesabı nasıl kapatacağım konusunda yardımcı olur musunuz arkadaşlar

Geçici kızlık zarı dikimi yapanlar lütfen bir yardımcı olun artık. Doktor araştırıyorum kimisi operasyondan üç gün sonra ilişkiye gireceksin kimisi de operasyondan hemen sonra ilişkiye girebilirsin? Hangisi daha doğru ve korkuyorum ipler belli olacak diye

Kalıcı yapıpta kesin sonuç alan var mu ne olursunuz birbirimize destek olalım

X