ankara da hymenoplasty oldum

Canım bu başlığı baştan sonra kadar okudum diyebilirim Kalıcı olup son dikiş atılmadan kanaması olan bir kaç kişi var. Bir çok kişi son dikişi artırmış tabi bu kişiden kişiye değişebilir

Kızlar bir şey soracam kalıcıda tutanların hepsinin kanaması olan var mı

Yorumlara bakılırsa geçici daha konforlu gibi çok özen gerekmiyor dikiş kanamayı sağladığı için kanama yönünden garanti gibi. Bazı doktorlar kalıcı yöntemi sağlıklı bulmuyor bazılarıda kalıcı daha iyi diyor. Herkes bir kafada yani ama burada geçici yaptırıp kanaması olmayan 1 kişi oldu ondads doktor bana işlem yapmadı heralde diye şüphelenmişti zaten

En iyisi doktor muayne olup karar verebilmek gerçkten kafayı yemeden kndimi ona göre ayarlayayım

Hasta oldum olamadım muayne kaldı ama gecici çok mantıklı da eşim oraya elini sürer mi ondan korkuyorum

Ben şahsen kalıcıyı gözüm kestirmiyor o yüzden geçici yaptırıcam
Geçicice kanama oldugun dan kesin eminsin değil mi canım bnde ya erkenden birlikte olacam yada düğün günü olacam bnde gecici olmak istyrm ama ya kanama olmazsa ya iplik fark edilirse korkuyrm artık kafayı sıyırmak üzereyim biran önce olsun derdindeyim düğünüme daha çok var 6 ay var zaman kısaldıkça dahada geriliyorum

Geçiciye garanti diyorlar canım iplerde şeffaf olduğu için belli olmuyormuş içten dikildiği içinde belli değilmiş buradaki kızların hepsi bir şekilde kurtuldu bizde kurtulacağız bende senin gibiyim düğünüme 1 yıl var neredeyse ve bu konuyu düşünmekten cildim bedenim ruhum çok zarar gördü bizde diğerleri gibi kurtulacağız kafana çok takma

Geçiciye garanti diyorlar canım iplerde şeffaf olduğu için belli olmuyormuş içten dikildiği içinde belli değilmiş buradaki kızların hepsi bir şekilde kurtuldu bizde kurtulacağız bende senin gibiyim düğünüme 1 yıl var neredeyse ve bu konuyu düşünmekten cildim bedenim ruhum çok zarar gördü bizde diğerleri gibi kurtulacağız kafana çok takma
İnşallah canım kurtuluruz eğer erkenden ilişkiye girecek olursan gecici olursan bana mutlaka haber ver olur mu bnde ona göre yol izlerim burda okuduklarıma göre bi kişinin kanaması olmamış diğerleri olmus ama sonuç yok bn kafayı yemeden halletseydim iyi olurdu bu konuyu

Ben de senin gibi en kötüsünü düşünüyordum. Geçicide kanamama ihtimali yok. İp de farkedilmiyor korkma. Sadece tek yapman gerek şey ilişki esnasında oraya çok baktırma. Dokunmasın incelemesin. Bide penisini içeriden çıkarır çıkarmaz penisine bak. Kulağa çok saçma geliyor biliyorum ama ben korkudan ister istemez sürekli şeyine bakıyordum ip falan var mı diye. Ben nikahı kıydıktan sonra düğünü beklemeden ilişkiye girmiştim.
Canım gecicide ip geride mi dikiliyor sen nasıl birlikte oldun gerçekten korkmamak mi lazım ya bn gecici olmak istiyorum Çok korkuyrm egerki nişanlım diktirdiğimi anlarsa bn ne yaparım onu kaybetmekten korkuyrm gerçekten garanti mi kanaması

Kızlar selam tek tek döneniyorum, kan geldi hiçbir sıkıntı yok ve inanılmaz zor oldu fok acıdı canım güzel geçti bilginiz olsun tekrar yazarım öptüm
Meraba canım bnde gecici olacam da ameliyatta içe mi dikiş oluyor sen nasıl atlattın o gece ne yaptın mesela bnde gecici olacam ama çok korkuyrm önce mi gireyim yoksa düğün gününü gireyim bilmiyrm ne olursun yardımcı olabilr misn

Canım gecicide ip geride mi dikiliyor sen nasıl birlikte oldun gerçekten korkmamak mi lazım ya bn gecici olmak istiyorum Çok korkuyrm egerki nişanlım diktirdiğimi anlarsa bn ne yaparım onu kaybetmekten korkuyrm gerçekten garanti mi kanaması
Evet ip içeriden dikiliyor. Ben o zamanlarda afedersin it gibi korkuyordum her şeyden. Korka korka da oldum işlemi. Çünkü başka bi çarem seçeceğim yoktu. Kesinlikle anlamaz. Geçici olanların hep kanaması oldu burada. Kanamayan bir iki kişi vardı onların da kendi hatalarıydı. Bak korkma ne olması gerekiyorsa olsun. Ben şu an hamileyim

Evet ip içeriden dikiliyor. Ben o zamanlarda afedersin it gibi korkuyordum her şeyden. Korka korka da oldum işlemi. Çünkü başka bi çarem seçeceğim yoktu. Kesinlikle anlamaz. Geçici olanların hep kanaması oldu burada. Kanamayan bir iki kişi vardı onların da kendi hatalarıydı. Bak korkma ne olması gerekiyorsa olsun. Ben şu an hamileyim
Ahh canım yaa Allah analı babalı büyütsün darısı bizim başımıza çok sevindim rabbim bizleri kurtarsın biran önce gerçkten çok korkuyrm anlatamam artık ne olacaksa olsn kafasındayım biran önce bitsin gitsin yuvamı kurmak istyrm mutlu bi aile senşn gbi bi anneliği tatmak istyrm ne olur banada dua et sen iki canlısın duan kabuk olur

Canım ilişkiyi nasıl yönettin herkes ön sevişmeyi kısa tut oral yaptırma diyolar girer girmez mı kanadı yoksa bi kaç denemeden sonra mo kanadı ne olursun girersen yardim et bna bnde gecici olacam çök korkuyrm ne yapacagimi bilmiyrm

X