ankara da hymenoplasty oldum

Evet ip içeriden dikiliyor. Ben o zamanlarda afedersin it gibi korkuyordum her şeyden. Korka korka da oldum işlemi. Çünkü başka bi çarem seçeceğim yoktu. Kesinlikle anlamaz. Geçici olanların hep kanaması oldu burada. Kanamayan bir iki kişi vardı onların da kendi hatalarıydı. Bak korkma ne olması gerekiyorsa olsun. Ben şu an hamileyim
Kelebek hala buralardasım ya bende bırakamıyorum arada açıp bakıyorum ne konuşuyolar diye çok sevindim senin adına bende kız bekliyorum 🌸

Kelebek hala buralardasım ya bende bırakamıyorum arada açıp bakıyorum ne konuşuyolar diye çok sevindim senin adına bende kız bekliyorum 🌸
İnşalalh bizlerde sizin gibi oluruz düğünüm mayısta geçici olacak ve gerçkten çok korkuyrm kanamam olur mı olmaz mı ip fark edilir mi edilmez mı diye

Bunu atlatsan da kafanın içindekileri susturamıyorsun ki. Hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah. Dikiş izleri kalmamıştır değil mi 😞?
Ben vajinal doğum düşünmüyorum canım isteğe bağlı sezeryan olucam çatı muaynesi bile yaptırmıcam, aylar oldu kaç kez ilişki oldu minik basit bi dikiş bence zerre izi kalmamıştır zaten bana atılıp atılmadığı bile hala mechul hiç takma bence kafana normal doğumdada açıklığını kontrol ediyolar direk rahim ağzına odaklanıyolar vajina girişine bakacağını bile zannetmiyorum doktorun

Kızlaaarr yaklaşık üç ay önce Turgay beyde flep yöntemi ile ameliyat olmuştum ilki tutmadı ikinciyi yapıp memlekete dönmek zorunda kalmıştım hatta yazdım sizede ikinci de tutmamış diye düşünüyorum diye ama yanılmışım dün burdan bir doktora gittim çok güzel tutmuş kanamama ihtimali yok dedi bende her ihtimale karşı yine evlilik olursa evliliğe yakın geleyim dedim hayır hiç bir şekilde gerek yok dedi sanırım ilk başta enfeksiyon oldugum için tutmadı şuan çok mutluyum darısı başınıza inş

Kızlar merhaba siteyi hep uzaktan okuyordum yeni üye oldum. Birkaç sorum olacak sizlere lütfen yardım edin. Turgay beyde kalıcı işlem oldum. 4 ay oldu. Görünümü idrar deliğinin altından adet kanı geliyor sanırım orda bir boşluk var. Oradanda dikilmiş anüse kadar ama anüsün üstünde serçe parmağı kadar bir delik var sanırım vajina girişi orası. Dr kontrolde tuttu dedi ama psikolojim alt üst olmuş. Ya kanama olmazsa diye. Düğünüm ameliyattan 1 yıl sonra olacak yinede kanama oluyormu? Her tutan kanar mı? Bilgisi olan varsa nolur yardım etsin vajinası benim gibi dikilen varmı? Turgay hoca daha gelmeme gerek yok dedi ama çok korkuyorum ya ilişkide dikilen yer yırtılmazsa penis direk zorlanmadan girerde kanamazsa diye lütfen yardımcı olun bana

Bende geçici hakkında bilgi almak istiyorum kndi memleketimde olacağım doktor değilde başka bi doktorla konuştum dedim ki gün içinde işlem olup akşam ilişkiye girebilir miyim salak kadın bana 3 gün içinde olman lazım sabahında olup akşam ilişkiye girersen belli olur dedi moralimi alt üst ettu burada geçen bi kız sabah oldu öğlen ilişkiye girdi kanaması oldu dedim ipi felan gördün mü yok dedi ona elini sok içinden ipi al dedim yokki alayım dedi ya bu biz hayatımızı kime nasıl teslim edeceğiz kafayı yemek üzereyim. Kendi doktorumun sekreterini aradım korkma iplik asla belli olmaz gün içinde işlem olup akşam ilişkiye girende oldu bn artık kim doğru söylüyor ne yapacağım bilmiyorum

Kızlar ben şu an istanbuldayım kalıcı düşünüyorum hangi doktoru önerirsiniz ve regl olmama üç dört gün var ama bir daha gelme fırsatı bulamam sizce napmalıyım

Regl geciktirici haplar var ondan kullan. Tavsiyem doktorı iyi araştır burada genelde geçici daha kolay ve garanti diyorlar

Kızlar Turgay karakayada sonuçlar hep olumlumu? Oraya giden herkesin tutuyor mu yoksa yalan reklam mı? Lütfen yardımcı olun tuttu deyince kanama oluyormu nolur yardım edin

En az 2hafta önce ameliyyat olmak lazım diye biliyorum
Regl geciktirici haplar var ondan kullan. Tavsiyem doktorı iyi araştır burada genelde geçici daha kolay ve garanti diyorlar
Ben iki yıl önce buraya katıldım o zaman da Turgay beyin adı çok geçiyordu sonuç alanlar vardı eski üyelerden de sonuç alanlar olmuş ama bir süre psikolojik olarak iyi gelmediği için uzak durdum buralardan şimdi istanbuldayım ve yine onun adı çok geçiyor tabi kimse reklam yapmıyorsa bilemiyorum. Kendileriyle görüşüp ona göre hareket edeceğim

Ben iki yıl önce buraya katıldım o zaman da Turgay beyin adı çok geçiyordu sonuç alanlar vardı eski üyelerden de sonuç alanlar olmuş ama bir süre psikolojik olarak iyi gelmediği için uzak durdum buralardan şimdi istanbuldayım ve yine onun adı çok geçiyor tabi kimse reklam yapmıyorsa bilemiyorum. Kendileriyle görüşüp ona göre hareket edeceğim
Bizide habersiz bırakma canım bizede bilgi ver mutlaka geçici kalıcı hakkında doktora sorarsan bizi de bilgilendir lütfen

Arkadslar yeni katılanlar oluyor eskilerden olanlar var geçiçi olup sonuç alan yada geçiçi olacak olan varsa lütfen bizlerde bilgilendirsin bn 3 ayim var düğünüme 3 ayim kaldı lütfen yardımcı olun

Kızlar Turgay karakayada sonuçlar hep olumlumu? Oraya giden herkesin tutuyor mu yoksa yalan reklam mı? Lütfen yardımcı olun tuttu deyince kanama oluyormu nolur yardım edin
Canım ben kalıcı olan bi kizla konusmustum başka bi doktora gidince zedelenme olmuştu tekrar turgaya gidip geçiçi dikiş atmıştı kalıcı dan mı kanadı geciciden mı bilmiyirun ama kanaması olmustu

Ben 3gun once gecici olub sonuç alanlardanım. Dun gece birlikdelik zamanı kanamam oldu. Hala da devam ediyor sizinti şeklinde. Biraz zor oldu ama kalıcıdan çok kolay bence

Ben 3gun once gecici olub sonuç alanlardanım. Dun gece birlikdelik zamanı kanamam oldu. Hala da devam ediyor sizinti şeklinde. Biraz zor oldu ama kalıcıdan çok kolay bence
Hangi doktora oldunuz detayları özelden yazabilir misiniz

Meraba canım ben geçici olacam ne olur yardımcı olur musun iplik anlasiliyor mu nerde ameliyat oldun kinan felan oldu mu özelden yazdım cevap verebilir misn

X