Saç Rengi ve Saç Boyama ankara da işte budur dediğiniz kuaför varmı:):)

zgee11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2011
20
0

saçımı hiç boyatmadım bu tonlarda olsun istiyorum. ankara da sürekli gittiğiniz bi yer varsa önerebilirmisinz :):)

Arjantin Caddesinde yer alan Paris kuaförü tavsiye edebilirim ama biraz tuzlu =)

teşekkr ederm:) öğrenciyim ben yani çok uçuk fiyatlar veremem ama istiyorum bi değişiklik :d mesela ne kadardır saç boyama fln?

teşekkr ederm:) öğrenciyim ben yani çok uçuk fiyatlar veremem ama istiyorum bi değişiklik :d mesela ne kadardır saç boyama fln?

saç boyama 250 tl den başlıyor canım ama tam istediğin renge kavuşturuyorlar ama dediğim gibi pahalı biraz =( bahçelide var bi tane de 3ncü cadde de emre polat oranın fiyatı biraz daha makul =)

saç boyama 250 tl den başlıyor canım ama tam istediğin renge kavuşturuyorlar ama dediğim gibi pahalı biraz =( bahçelide var bi tane de 3ncü cadde de emre polat oranın fiyatı biraz daha makul =)
allah onları kahretmesın 250 tl den baslıyor hemdebenim bu üç kişilik saçımı ancak 700-800 lıraya boyarlar o zaman desenehayatttttttaaaa vermem o kadar para.tamam 10 lıraya boyasında demıyorum ama bu da fazla ayol yarım maas odeyemem yanı.ben de neye sınırlendıysem anlamadım kendı kendımeama ankarada dogru duzgun bı kuafor bulamadan gözüm açık gidicem valla

he he =) canım valla iyi birine yaptırmak istiyorsan bu parayı çıkar gözden derim =P şaka bir yana birde bahçelide var orası 50tl ye boyuyor, bit git sor istersen olmadı kızılay'da var ama ismini bilmiyorum öğrenince yazarım

mrb cnm bende okulun ilk yıllarında senin gibi dolanıyodum iyi bi kuaför diye taki kuaförümü bulana kadar...bakırın daha bu kadar herkesin sacında olmadığı 4 yıl öncesinde istediğim rengi bi kerede yapmıştı o gün bugündürde ona giderim kızılay selanik caddesinde crazy hair serkan...daha yardımcı olsun diye tarif edeyim yüksel caddesinden yukarı cıkarken sağda cafemin olduğu köşeden sağa doğru çıkıyoruz ilerde bi çiğköfteci var o binanın giriş katı arkaya bakıyor o yüzden açık açık tarif ettim umarım işine yarar...ilk başta güvenemezsen föne falan git gerçekten işinin en iyilerindendir ve öyle uçuk fiyatlara yapmaz bide öğrenciysen yardımcı olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…