Saç Rengi ve Saç Boyama ankara da işte budur dediğiniz kuaför varmı:):)

zgee11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2011
20
0
$gamze-saracoglu-28.jpg

$images.jpg

$images (1).jpg

saçımı hiç boyatmadım bu tonlarda olsun istiyorum. ankara da sürekli gittiğiniz bi yer varsa önerebilirmisinz :):)

Arjantin Caddesinde yer alan Paris kuaförü tavsiye edebilirim ama biraz tuzlu =)

teşekkr ederm:) öğrenciyim ben yani çok uçuk fiyatlar veremem ama istiyorum bi değişiklik :d mesela ne kadardır saç boyama fln?

teşekkr ederm:) öğrenciyim ben yani çok uçuk fiyatlar veremem ama istiyorum bi değişiklik :d mesela ne kadardır saç boyama fln?

saç boyama 250 tl den başlıyor canım ama tam istediğin renge kavuşturuyorlar ama dediğim gibi pahalı biraz =( bahçelide var bi tane de 3ncü cadde de emre polat oranın fiyatı biraz daha makul =)

saç boyama 250 tl den başlıyor canım ama tam istediğin renge kavuşturuyorlar ama dediğim gibi pahalı biraz =( bahçelide var bi tane de 3ncü cadde de emre polat oranın fiyatı biraz daha makul =)
allah onları kahretmesın 250 tl den baslıyor hemde:KK1:benim bu üç kişilik saçımı ancak 700-800 lıraya boyarlar o zaman desene:KK1::KK1::KK1:hayatttttttaaaa vermem o kadar para.tamam 10 lıraya boyasında demıyorum ama bu da fazla ayol yarım maas odeyemem yanı.ben de neye sınırlendıysem anlamadım kendı kendıme:KK1:ama ankarada dogru duzgun bı kuafor bulamadan gözüm açık gidicem valla:KK53::KK53::KK53:

allah onları kahretmesın 250 tl den baslıyor hemde:KK1:benim bu üç kişilik saçımı ancak 700-800 lıraya boyarlar o zaman desene:KK1::KK1::KK1:hayatttttttaaaa vermem o kadar para.tamam 10 lıraya boyasında demıyorum ama bu da fazla ayol yarım maas odeyemem yanı.ben de neye sınırlendıysem anlamadım kendı kendıme:KK1:ama ankarada dogru duzgun bı kuafor bulamadan gözüm açık gidicem valla:KK53::KK53::KK53:

he he =) canım valla iyi birine yaptırmak istiyorsan bu parayı çıkar gözden derim =P şaka bir yana birde bahçelide var orası 50tl ye boyuyor, bit git sor istersen :KK37: olmadı kızılay'da var ama ismini bilmiyorum öğrenince yazarım

mrb cnm bende okulun ilk yıllarında senin gibi dolanıyodum iyi bi kuaför diye :KK1:taki kuaförümü bulana kadar...bakırın daha bu kadar herkesin sacında olmadığı 4 yıl öncesinde istediğim rengi bi kerede yapmıştı o gün bugündürde ona giderim :KK16::KK16::KK16: kızılay selanik caddesinde crazy hair serkan...daha yardımcı olsun diye tarif edeyim yüksel caddesinden yukarı cıkarken sağda cafemin olduğu köşeden sağa doğru çıkıyoruz ilerde bi çiğköfteci var o binanın giriş katı arkaya bakıyor o yüzden açık açık tarif ettim umarım işine yarar...ilk başta güvenemezsen föne falan git gerçekten işinin en iyilerindendir ve öyle uçuk fiyatlara yapmaz bide öğrenciysen yardımcı olur...

X