Tüp Bebek Merkezleri Ankara-Gazi Tüp Bebek Merkezi- Prof. Dr. Nuray Bozkurt'a Gidenler

Merhaba arkadaşlar, Ankara da gazi tüp bebek merkezinde Prof. Dr. Nuray Bozkurt hocaya tüp bebek ya da aşılama için giden olumlu sonuç alan ya da almayan arkadaşlarımın yorumlarınızı bekliyorum. Merkezin başarı oranı hakkında düşünceleriniz neler merak etmekteyim. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Ben Aralık ayında tüp bebek yaptırdım tutmadı, bizim sebepsiz infertilitemiz var.

ilk tüp deneyimim gazide oldu benim..
doktor seçimini başka doktordan yana kullanmıştım ama nuray hoca ile sık sık dek geldim muayene etti beni...
o dönem farklı bir ortam vardı şimdi nasıldır bilmiyorum..
kötü tecrübem var maalesef..
ohss oldum fazla doz kullanıldı ve 4 gün hastanede yattım gazinin acilinden bir gece giriş yaptım..
neyse daha fazla detaya girmeyim..
benim aksime olumlu düşünenlerde çoktu ordaki izlenimlerimden söylüyorum..
kk da pek dek gelmedim yorum olarak...
ilk tüpten önce 2 kez de aşılama yaptırdım orda ikiside negatifti..

mrb arkadaşlar.. ebnde 2 yıldır nuray hbocanın hastasıyım.. topic devam mı ona göre yazıcam ...

gittiniz mi acaba bende gitmeyi düşünüyorum yada tavsiyelere açığım
Merhaba...Ben,Koru Hastanesin'de Ebru Yüce'nin hastasıydım yapılan tahlillerden sonra endometriozis hastası ve amh değerimin çok düşük olduğunu öğrendim.Bu sonuçlarımdan sonra bana aşılama bile olmayacağını direk tüp bebek tedavisine başlanması gerektiğini söyledi...Ve kendisinin de hocası olan Nuray Bozkurt'a yönlendirdi.Randevu aldım gittim hoş,güler yüzlü bir kadın muayene etti yaşımdan dolayı hemen tüp bebek için başlanmalı dedi hgs filmim de hiç bir sıkıntı yok eşimden örnek istedi çarşamba günü sonuç gösterip başlamayı düşünüyorum.Nuray hoca bana itici gelmedi sanırım devam edebilirim diye düşünüyorum....

slm arkadaşım ben varımm
ben iki yıla yakın nuray hocanın hastasıyım. 2 aşılama bir tüp bebek negatif
şuanda da 2. tüp bebek yapıldı sonuç için bekliyorum önümüzdeki hafta belli olacak
bizim erkek faktörü sorun
gazi ilk tüp bebek merkezlerinden ve istatistiki olarak başarılı
ben ne çook memnun kaldım nede çok memnuniyetsiz
orta yani
ama şu var ki artık çok kalabalık olmaya başladı ve bu yüzden bence hastayada özenleri azaldı
balık istifi muane için bekliyorsun filan
bu gidşle zaten başarı yüzdeleri aşağıya iniyordur diye tahmin ediyorum
hemşireler iyi niyetli
ben sırf bildiğim yer tekrar yeni bir yere adapte olmaya çalışmayayım diye yaptırdım ikinciyi bakalım sonuç ne çıkar
nasip...
bu da negatif olursa asla buraya gitmeyi düşünmem artık ..
Mrh evet üstünden cok seneler gecmus ama sonuç ne oldu merk ettim..gazi nasil sizce

Merhaba...Ben,Koru Hastanesin'de Ebru Yüce'nin hastasıydım yapılan tahlillerden sonra endometriozis hastası ve amh değerimin çok düşük olduğunu öğrendim.Bu sonuçlarımdan sonra bana aşılama bile olmayacağını direk tüp bebek tedavisine başlanması gerektiğini söyledi...Ve kendisinin de hocası olan Nuray Bozkurt'a yönlendirdi.Randevu aldım gittim hoş,güler yüzlü bir kadın muayene etti yaşımdan dolayı hemen tüp bebek için başlanmalı dedi hgs filmim de hiç bir sıkıntı yok eşimden örnek istedi çarşamba günü sonuç gösterip başlamayı düşünüyorum.Nuray hoca bana itici gelmedi sanırım devam edebilirim diye düşünüyorum....
Mrh canım basladinmi sonuç ne oldu merk ettim

Mrh canım basladinmi sonuç ne oldu merk ettim
Merhaba elif ece...:) Ben Nuray hoca'ya gitmeden gebe kaldım öğrendikten sonra yaklaşık 2,5 ay oldu düşük yaptım ve düşükten sonraki adetim bitti iki gün önce test yaptım ve tekrar gebeyim bu bir mucize sanırım benim için umarım Allahım sevincimin sonunu getirir .....

Ayuyy
Merhaba elif ece...:) Ben Nuray hoca'ya gitmeden gebe kaldım öğrendikten sonra yaklaşık 2,5 ay oldu düşük yaptım ve düşükten sonraki adetim bitti iki gün önce test yaptım ve tekrar gebeyim bu bir mucize sanırım benim için umarım Allahım sevincimin sonunu getirir .....[/QUOT
Ayyy maşallah Rabbim sagsalim kucağına almayı nasip etsin ins..ben de bu ay gitcem gaziye bana da dua et bende yaşayım yeniden bu duyguyu:KK66:cok ozledim insallh olur bi sıkıntı çıkmaz bu ay..hic gazi hakkin da bi fikrin var mi

Nuray hoca galiba bakmiycakmis bi erkek doktor soyledilr ama adını unuttum ins tecrubelidir
Hımm en son gittiğim günden sonra açıkcası bir fikrim yok canım ama sana bir tavsiye Hacettepeyi de düşün derim bana hep orayı önermişlerdi bir araştırma yap derim inşallah bunlara gerek kalmadan bebek sahibi olursun da sevincini paylaşırsın ....:)))

Hacet
Hımm en son gittiğim günden sonra açıkcası bir fikrim yok canım ama sana bir tavsiye Hacettepeyi de düşün derim bana hep orayı önermişlerdi bir araştırma yap derim inşallah bunlara gerek kalmadan bebek sahibi olursun da sevincini paylaşırsın ....:)))[/QUOTE

Hacettepe hakkinda pek yazan yok canim ya bi arkadaş çok hoslanmamis..hacettepe de hic yaptiran tanıdığın var mi canim

Nuray hoca gitti hastaları Mesut Öktem e yönlendirdiler ( bende bunlardan biriyim) birde uzman olan başka bir dr var ama onun hakkında çok bilgim yok. Mesut hoca da gitmeye karar vermiş... ilk başlarda gayet ilgiliydi ama 30 haziranda aşılama yaptı bana ama o kadar baştan savmaydıki ne ultrasonla kontrol etti ne de bi açıklama yaptı.geldi aşılamayı yaptı ve gitti yaklaşık 2 dk sürdü... şimdi yeni doktorlar gelecekmiş onlar nasıl olacak bilmiyorum :KK43:

Hadi ya korkuttun beni canim ya biz oraya nerdeyse karar vermiştik 10gun flan var adetime..kafam karıştı Napiyim simdi ben

Hadi ya korkuttun beni canim ya biz oraya nerdeyse karar vermiştik 10gun flan var adetime..kafam karıştı Napiyim simdi ben
mesut hocanın son gün o kadar ilgisizliğine rağmen hemşireler her zamanki gibi çok ilgili, çok sabırlıydı.. dediğim gibi mesut hoca gidecek dediler zaten belki de o yüzden değişti... yarın sonucumu öğrenmek için gideceğim hastaneye genel bi bilgi alıp paylaşırım sizinlede :)

Benim çevremden giden arkadaşlarım var memnun da kaldıklarını söylüyorlar.Bir de Başkent hastanesi orada epey yaşlı işinin ehli bir dr varmış ismini unuttum şu an öğrenince yazarım orayıda bir araştır istersen canım....Sanırım bu iş dr dan aldığın elektrikle ilgili hatta %50%50 olduğunu düşünüyorum....

eltim de gazi ye gitti şu an iki tane oğlu var, onun memnuniyeti üzerine gittim bende zaten. aslında bende memmunum.. nuray hoca varken hiç bi sıkıntı yoktu, ameliyatımı da nuray hoca yaptı hatta.. gerçi mesut hocanın da hakkını yiyemem aşılama günü sadece baştan savmaydı..
çalışanlar, hemşireler gayet ilgili, temiz bir ortam..

mesut hocanın son gün o kadar ilgisizliğine rağmen hemşireler her zamanki gibi çok ilgili, çok sabırlıydı.. dediğim gibi mesut hoca gidecek dediler zaten belki de o yüzden değişti... yarın sonucumu öğrenmek için gideceğim hastaneye genel bi bilgi alıp paylaşırım sizinlede :)
Hadi canim hayırlısı olsun guzel haberler ver insallah..cok memnun olurum canım ya nasil bi yer doktorlar kim var nuray hoca yokmu simdi kesin..nasil tup bebekte başarı oranı ne bi sor arkadaşım ya:KK66:)

eltim de gazi ye gitti şu an iki tane oğlu var, onun memnuniyeti üzerine gittim bende zaten. aslında bende memmunum.. nuray hoca varken hiç bi sıkıntı yoktu, ameliyatımı da nuray hoca yaptı hatta.. gerçi mesut hocanın da hakkını yiyemem aşılama günü sadece baştan savmaydı..
çalışanlar, hemşireler gayet ilgili, temiz bir ortam..
Tüp bebek mi yaptırdı canim eltin..hangi doktora yaptırdı acaba insallah hwrsey orda yapilir baska bi gastaneye doktora yonlendirmezler

Baskenti de cok araştırdım canim hemde cok arastirdim aradım cok fiyat söylediler..onun hakkinda cok guzel konusan da oldu kotu de bilmiyorum Allah büyük bakalim

X