Tüp Bebek Merkezleri Ankara-Gazi Tüp Bebek Merkezi- Prof. Dr. Nuray Bozkurt'a Gidenler

Hadi canim hayırlısı olsun guzel haberler ver insallah..cok memnun olurum canım ya nasil bi yer doktorlar kim var nuray hoca yokmu simdi kesin..nasil tup bebekte başarı oranı ne bi sor arkadaşım ya:KK66:)

Maalesef yarin kan vermeyi beklemeden adet oldum ama yinede gidecegim yarin sorar bilgi veririm sanada

Hadi ya korkuttun beni canim ya biz oraya nerdeyse karar vermiştik 10gun flan var adetime..kafam karıştı Napiyim simdi ben
tekrar slm:) nuray hoca da mesut hoca da yok artık gazide. özel muayenehanelerine gidince tahlilleri gaziden yaptırmanızı istiyorlarmış , yani özele gidip para ile muayene olup işlemler gaziden takip ediliyo . bugün yine gördüm nuray hocayı ama dediğim gibi özelden iki hastası varmış onlar için gelmiş. şimdi tek ismail hoca var. yoğunluk olmadığı için ikinci bir doktor gelmeyecekmiş öyle dedi çalışanlar... gaziye gitmek istiyorsanız ismail güler hocayla yola çıkacaksınız demektir :) ben bu ay ara vermek zorunda kaldım önümüzdeki ay ismail hoca ile kaldığımız yerden devam edeceğiz inşallah.. hakkımızda hayırlısı olsun..

Yani yine oraya gitmekte karalisin canim hayırlısı olsun kısmet hersey..inslh bu sefer olur..tup bebek mi olcak simdi canim senin..sen ismail hocayi hic gordun mu nasil biri tecrube acisindan flan

Yani yine oraya gitmekte karalisin canim hayırlısı olsun kısmet hersey..inslh bu sefer olur..tup bebek mi olcak simdi canim senin..sen ismail hocayi hic gordun mu nasil biri tecrube acisindan flan
Benim ilk aşılamaydı bu o yüzden bi dahaki seferede aşılama olur dedi hemşireler.
Aslında kararsızım ama ısmail hoca iyi olmasa koca bölümü ona bırakmazlar gibi geliyo

Mrh kızlar bugun gazi de başladım Allah n izniyle ins..pazartesi.tekrar gitcem bakalim nekadr tepki vercek yumoslar

Hayırlı olsun canım inşallah çok çok çok güzel haberler alırsın :)
bu arada ismail hocanın yaklaşımı nasıldı?
Sagol canim benim amin inşallah..valla canim benim cok hoşuma gitti hastane hemşireler ismail hoca cok iyi cok yumusak konusuyo bilmiyorum ilk gunum cok iyiydi ins oyle devam eder sen gitcwk misin

memnun olmana sevindim :) evet hastane ve hemşireler çok iyi ona hiç bir sözüm yok zaten emin ol hemşirelerin, çalışanların o yumuşak halleri sürekli devam ediyo. seninle beraber sevinip üzülüyolar. benim tek endişem doktordu. çünkü ben önce nuray hocayla başladım o ayrılınca mesut hocayla devam ettim şimdi de o ayrılınca kafam karıştı :) ama gitmeye kararlıyım :) tabi inşallah gerek kalmaz bu ay kendimiz yapabiliriz :KK45:

Bugün yumurta toplandi canim cok yumurta yok ama hayırlısı olsun dua ette donlensin insallah:dua:
inşallah canım benim inşallah... güzel haberlerini bekliyorum :KK36: rabbim hayal ettiklerimizi yaşamayı nasip etsin....:KK36:
daha önce aşılama yaptırmışmıydın sen ? bir de ağrılı bi işlem mi yumurta toplama?

inşallah canım benim inşallah... güzel haberlerini bekliyorum :KK36: rabbim hayal ettiklerimizi yaşamayı nasip etsin....:KK36:
daha önce aşılama yaptırmışmıydın sen ? bir de ağrılı bi işlem mi yumurta toplama?
Evet canm yaptırmıştim 4 kere :KK66:uyudum canim oyuzden bisey hissetmedim gozumu actigim da yataktaydim sadece biraz agrim vardi oda agri kesiciyle gitti

Kızlar bugun transferimin 4.gunu Allah in izniyle..2tane bebisim transfer oldu umarim beni birakmazlar:dua: sizler naptiniz:KK54:

X