Ankara Gölbaşı Devlet Hastanesi Labioplasti & dıştan daraltma Doktor Tuğrul Başar 👨‍⚕️🥼

merhaba doktora herhangi bi ödeme yapmadım sadece reçetedeki dikiş izi kaydedici kremi sigorta karşılamıyor reçetedeki kremlet ve ilaçlar için 300 TL ödeme yapmıştım yılbaşı da geldiği için şimdiki fiyat ne olur bilmiyorum

Merhaba ne kadar ücret ödediniz toplamda önümüzdeki ay ben de Tuğrul beye gitmeyi düşünüyorum

Merhaba ne kadar ücret ödediniz toplamda önümüzdeki ay ben de Tuğrul beye gitmeyi düşünüyorum
Merhaba hastaneye ben herhangi bi ödeme yapmadım bazı doktorun önerdikleri oluyor onunda maliyetini söylüyor tercih sizin oluyor zaten kararma vs varsa rahatsız oluyorsanız seansla yapiyor diye biliyorum ama fiyatını bilmiyorum ben sadece doktorun yazdığı krem ve ilaçlara 300 TL küsurlu bı ödeme yaptm eczaneye şuan onlarda zamlı olmuştur biraz fiyat farklılığı gösterebilir

Teşekkür ediyorum geçmiş olsun size de

Merhaba sadece dıştan daralttı demişsiniz aceba cinsel hayatınıza etkisi nasıl oldu? Dıştan daraltma yeterli mi?

Merhabalar, bende sizlere bir şey sormak istiyorum. Uzun zamandır labioplasti için devlet hastanesi ve doktor arayışındayım ama bir türlü bu işlemi yapan birisini bulamıyorum. Dr Tuğrul Başar'dan aylardır randevu bekliyorum ama uzun zamandır bulamıyorum. Hastaneyi arıyorum ve sürekli Tuğrul hoca hastanede değil diyorlar. Bu yüzden ne yapacağımı bilemedim. Bende aynı hastanede başka bir doktordan randevu aldım. Aynı hastanede çalışmalarına rağmen bu işlemi yapar mı bilemedim. Sürekli doktor ve hastane gezmeye vaktim yok arkadaşlar. Sizlerin bir bilgisi var mı bu konuda?

Tuğrul Beyin geçen hafta özel klinik açtığını öğrendim. Devlet hastanesi için kendisiyle görüşmüştüm ancak görev yeri belli değilmiş+klinikte yapıyor artık ameliyatları maalesef.

Tuğrul Beyin geçen hafta özel klinik açtığını öğrendim. Devlet hastanesi için kendisiyle görüşmüştüm ancak görev yeri belli değilmiş+klinikte yapıyor artık ameliyatları maalesef.
Aaa öyle mi bilgim yoktu benim ama Kliniğe de gidilse yardımcı olacağını düşünüyorum

Bu konu hakkında bilgim yoktu canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…